Doporučte oblečení na hory ...

Péče o tělo i ducha

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod krtenek 31. 5. 2007 21:01

Skoro na celý život? Pokud je opravdu intenzivně používáš, tak jen na několik let.
krtenek
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MarkFX 31. 5. 2007 21:13

i to stačí... Pár tisícovek stím slezeš 8)
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod jezek 1. 6. 2007 08:16

Tak vám můžu říct,že po prvním měsíci v Himalajích kamarád zavrhnul včechny tyhle značky a jezdí ve vaťáku z Vítkovic.Jediné,co má značkové je spacák,goráče a bágl.Všechno ostatní se mu rozpadlo a to měl hadry za pár desítek tisíc.
Naposledy upravil jezek dne 1. 6. 2007 13:21, celkově upraveno 1
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Přeborník

Odeslat příspěvekod MarkFX 1. 6. 2007 13:00

no vidíš, ja už sem to tady někde myslím psal že ja spiš dávam penize do kvalitního vybavení (spacák, batoh...) + botky, sandály...

a jako oblečení mam normalni kratasy, obyčejny tričko, svetr, misto bundy celtu... :D

ale kdybych měl přebytek peněz tak si samozřejmě pořídím dobré oblečení :o

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod krtenek 1. 6. 2007 20:22

jezek píše:Tak vám můžu říct,že po prvním měsíci v Himalajích kamarád zavrhnul včechny tyhle značky a jezdí ve vaťáku z Vítkovic.
krtenek
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jezek 4. 6. 2007 08:06

Hanah,Aku,zbytek nevím.Na ten vaťák ale nedá dopustit.Bere si ho tam pokaždé.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
jezek
Přeborník

Odeslat příspěvekod krtenek 4. 6. 2007 18:04

No jo, vaťák, cheche.
Hannah do Himalájí? To mi přijde jako sandály do sněhu. Aku taky nic moc. Ale prosil jsem o konkrétní modely!
krtenek
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MarkFX 4. 6. 2007 21:32

sakra co maš proti Hannah?? :roll:

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod jezek 5. 6. 2007 08:16

krtenek píše:No jo, vaťák, cheche.
Hannah do Himalájí? To mi přijde jako sandály do sněhu. Aku taky nic moc. Ale prosil jsem o konkrétní modely!
jezek
Přeborník

Odeslat příspěvekod krtenek 5. 6. 2007 19:03

Hannah před 11 lety - no potěš koště.
krtenek
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jezek 6. 6. 2007 08:22

Tak ještě ani neexistovalo tak hodně obchodů.Možná si tu značku pletu,je to holt dávno,ale ty Akučka vím jistě.
jezek
Přeborník

Odeslat příspěvekod ka-spel 2. 5. 2016 09:24

Oblečení šumperské firmy oslnilo Japonce. A majitel kouká jako blázen: http://finance.idnes.cz/redir.aspx?c=A1 ... _android_z
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Návštěvník

Předchozí stránka