Doporučte oblečení na hory ...

Péče o tělo i ducha

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Noovo 30. 5. 2007 08:25

Alpine Pro se tvari jako znackove outdorove obleceni, ale pritom stoji za velky *****...kdyz uz, tak bych si zasla do Mamuta...
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník

Odeslat příspěvekod jezek 30. 5. 2007 08:45

Sakra,od jedněch lidí,co jezdí na hory dost často slyším úplně jiné názory.
Naposledy upravil jezek dne 30. 5. 2007 10:45, celkově upraveno 1
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Přeborník

Odeslat příspěvekod Calhoun 30. 5. 2007 09:40

Pokud nezbytne nutne potrebujes OPRAVDU dobre a kvalitni vybaveni (ne jenom hadry) tak http://www.blackhawk.com/ . Zaslani do CR s nima neni (presneji receno pri poslednim nakupu nebyl) problem domluvit. Samotny "Blackhawk" je jen prodejni znacka, sami nevyrabeji nic (nebo jen minimalne) ale nechavaji si vyrabet u ruznych dodavatelu s tim ze si fest hlidaji kvalitu. Mam/mel jsem od nich kalhoty, par tricek, vestu, batoh a hydra-pack a kvalita je proti beznym "outdoor" znackam nekde uplne jinde. Ceny taky slusny, za boty jsem dal cca 170USD, Mkovy tricka po 30ti USD, kalhoty tusim ze staly neco kolem 80USD.
Calhoun
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jezek 30. 5. 2007 09:48

Já se chytám do Norska,ale jinak nepotřebuju nijak extrémně dobré vybavení na to,aby mi leželo ve skříni.Proto opravdu nechci dávat za bundu 8K abych v ní strávil 20 dní.
Proto se ptám i na levnější značky.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
jezek
Přeborník

Odeslat příspěvekod Noovo 30. 5. 2007 10:02

jezek píše:Sakra,od jedněch lidí,co jezdí na hory dost často slyším úplně jiné názory.

Love is a Losing Game

Noovo
Přeborník

Odeslat příspěvekod jezek 30. 5. 2007 10:09

Zase těch negativních hodnocení na Alpine Pro je už moc.Tak k nim ztrácím důvěru.
Mám v merku ještě jednu cz firmu,od které kupuju věci na bembajs.Merco,zatím ve všech směrech spokojenost,tak zkusím jejich outdoor.
jezek
Přeborník

Odeslat příspěvekod Noovo 30. 5. 2007 10:28

jezek: jak uz jsem psala v jine diskuzi o squashi, tak jsem mela od Merca raketu na squash, byla jsem s ni taky moc spokojena...ale s outdoorem od nich nemam zkusenost...tak at mas stastnou ruku:)

Love is a Losing Game

Noovo
Přeborník

Odeslat příspěvekod jezek 30. 5. 2007 10:45

Známí,co mi tuhle značku doporučili od nich kupují termo věci a mikiny a jsou spokojeni.Tak třeba bude i tohle dobrý.
jezek
Přeborník

Odeslat příspěvekod Noovo 30. 5. 2007 12:18

docela mne vadi, ze cesi podcenuji ceske vyrobky a pritom treba Merco to nema zapotrebi:)

Love is a Losing Game

Noovo
Přeborník

Odeslat příspěvekod jezek 30. 5. 2007 12:34

To je další důvod,proč do nich chceme jí a riskout to.Navíc mají naprosto brutální barvy,které jsem zase tak moc u jiných firem neviděl.Oranžovo-zelené "fosforeskující" kalhoty na hory jsou úžasné.
Ikdyž technologii převzalo Merco od Dunlopu,komplet.
jezek
Přeborník

Odeslat příspěvekod MarkFX 30. 5. 2007 12:43

No díval jsem se na jejich stránku a když dělají i sportovní vybavení (rakety atd.. ) tak to až tak dobrá outdoorová značka nebude.

nejlepší, nejkvalitnější jsou malovýrobci (i CZ) co se zaměřují jenom na ten outdoor...
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod jezek 30. 5. 2007 13:39

No tak z téhle skupiny znám jenom výše zmiňovaný Alpine :?
jezek
Přeborník

Odeslat příspěvekod MarkFX 30. 5. 2007 17:30

Alpine Pro??? také to není čistě outdoorová značka a nemá ktomu zrovna nejblíž...

když už tak značky DirectAlpine, NorthFace, RockEmpire, Lowe Alpine, Lafuma, Hannah, Tilak a další...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod krtenek 30. 5. 2007 20:12

Rock Empire je jen papírová značka, dává svoje logo na výrobky jiných. A The North Face...Hudy sport ji neustále šíří, ale mě zkrátka nečim nesedí.
To ten DA, LA, Lafuma, Tilak - to ano.
krtenek
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MarkFX 30. 5. 2007 20:42

akurát že tyhle věci bývají o dost dražší než ty "supermarketové" značky (Alpine Pro..) ale samozřejmě kvalitnější a skoro na celý život 8)

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Předchozí stránkaDalší stránka