Vaše oblečení

Péče o tělo i ducha

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod trent 31. 7. 2013 17:57

Rolák :O brrr, fuj
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Drejkaa 31. 7. 2013 18:06

Když jsou v teplu nohy a krk, je v teplu celý člověk :D
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 31. 7. 2013 21:58

Já se třeba na zimu těším, dostal jsem nové ČD Cargo hadry a ty zimní jsou opravdu hezké :)
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod boneiii 16. 4. 2014 20:46

Ahojky jestli teda můžu poradit tak já měla dlouho problémy s váhou která mi skákala nahoru a zase dolů. Byla jsem už celkem neštastná, hodně jsem začala běhat a taky jsem začala jíst podle jídelníčku. Jelikož jsem neměla hodně peněz na výživového poradce tak jsem zvolila pouze jídelníček který dodržuji a hubnu. Jestli chceš mrkni se na www.xjidelnicek.cz a uvidíš. Každopádně na mě to fungovalo. :)
boneiii
Čtenář

Odeslat příspěvekod suk 20. 4. 2014 17:33

A co to ma spolecnyho s oblecenim pico? Ven!
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chameleon 20. 4. 2014 17:59

Suk: to ze ti obleceni jedne velikosti vydrzi dlouho a nemusis porad nakupovat. Asi :-D
chameleon
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 20. 4. 2014 19:47

Zbytečné reakce na reklamní žvásty.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod suk 21. 4. 2014 11:21

to melo byt naznaceni, ze uzivatel je vhodny k zabanovani :) Dva identicky prispevky se stejnym odkazem staci :)
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marta29 28. 7. 2014 19:28

Většinu oblečení nakupuji na http://www.answear.cz Tato stránka nabízí oblečení všeho druhu za skvělou cenu, všechny možné značky, styly, barvy a velikosti! Každý si vybere. Můžete si tam zakoupit i celý outfit! :-)
Marta29
Čtenář

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 28. 7. 2014 22:51

Já dost nakupuju na freshlabels.cz
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků