V čem spíte? - Nazí,v pyžamu, ve spodním prádle...

Péče o tělo i ducha

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

V čem spíte?
V ničem, jsem nahý ( á :-) ) 28 %  17%  [ 28 ]
V pyžamu - jakém? 75 %  46%  [ 75 ]
Ve spodním prádle - jakém? 60 %  36%  [ 60 ]
Celkem hlasů : 163

Odeslat příspěvekod MarkFX 15. 2. 2008 20:56

koudák je týpek, to bych se vubec nedivil... :D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jarisak 1. 6. 2013 11:06

Já spával nahý, ale dostal jsem od přítelkyně pyžamo webový odkaz vymazán - reklama bez placení, tak u ní spím v něm, navíc tam má hroznou kosu, takže taky proto :D :D :D
Naposledy upravil MgX dne 5. 6. 2013 20:53, celkově upraveno 1
Důvod: Odstraněn reklamní link.
Jarisak
Čtenář

Odeslat příspěvekod Kniter 1. 6. 2013 12:42

Podla toho kde. Cez leto, ked je v izbe 24 a viac, tak kratke tricko, trenky. Cez zimu tam kde si nemozem regulovat kotol a je tam 16-18 stupnov, teplaky, hrube triko s dlhymi rukavmi a hrube ponozky.
Ked je 20-24 tak je to OK dlhe tenke pyzamove teplaky a tricko. 18-22 stupnov aj tenke ponozky.
Teplo aj s mikinou sa obliekam ked spim s blaznom ktory na noc cez zimu otvori okno, lebo mu je strasne horko, alebo ked som prechladnuty.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Drejkaa 1. 6. 2013 22:51

Já bych nemohla spát v pyžamu, to jsem to jednu dobu zkoušela a stejně jsem se vzbubila bez něj, maximálně v zimě nějaké tričko.
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 2. 6. 2013 12:17

Knitter: To máte doma takové vedro?
I když známý si doma topí alespon na 26°C... Pak se diví, že je jejich dcera neustále nemocná.
K tématu, spím jen v tričku. Jen v zimě občas vytáhnu pyžamo.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kniter 2. 6. 2013 13:03

22st a cerstvy vzduch je pre mna najlepsie. Nemusim byt ani naobliekany ani nieje prekurene. Ked si mam vybrat, tak radsej naobliekany a zimsie ako nahy a 30 stupnov.
Byvam v zateplenom drevenom podkrovi.
Je tam nastaveny kotol, ze 3 hodiny hicuje a 3 hodiny mrzneme. Ked radiator uplne horel, tak som ventil na radiatore stiahol z 5 na 2 a bolo lepsie. Blbec sa v noci zobudil a ked zistil ze mu je zima, lebo spal skoro nahy a radiator studeny, tak ho pridal na 5. Myslel ze to pomoze. Za 3 hodiny kotol zapol a bolo tam priserne horko. Ked som sa rano zobudil, nos som mal z toho strasne upachty. bolo tam 32 stupnov. Darmo som mu to hovoril, ze otvorit radiator naplno nepomoze, ze kotol je vypnuty. Ale uz so mnou nebyva. Byval tam aj treti, co bol rano vzdy prechladnuty a zachripnuty, ked 4 obyvatel otvoril v horucom lete okno na noc. Ked boli v izbe 4 ludia a zavrete okno, tak do rana bol strasne vydychany vzduch a bolela ma hlava, lebo podkrovna izba ma nizky strop. Takze cez zimu, ked je -20stupnov a zavrete okno, tak to nieje prave prijemne. Kedysi sa dal kotol regulovat priamo, ale teraz bol zamknuty.

Ked je 16 stupnov tak si musim zakryt aj hlavu a vystrcim len nos, lebo potom rano citim v hlave take prechladnutie.
Naposledy upravil Kniter dne 2. 6. 2013 20:19, celkově upraveno 2
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 2. 6. 2013 17:56

To je na nic, že se to nedá moc regulovat. Ale je fakt, že hodně lidí doma topí, že je tam nedýchatelno a chodí nazí. A pak nadávají , jak je ten plyn a elektrika dráha. Mě tedy stačí těch 20.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Drejkaa 2. 6. 2013 17:58

Já tady mám taky jen dvacet a v ložnici maximálně 18°C.
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků