Máte piercing?

Péče o tělo i ducha

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Martin H. 12. 5. 2006 08:47

Máte v nějaké části těla piercing?

A kde jste si ho nechali udělat?

Jaké máte rádi šperky? Jaký materiál?

Já mám v pravé bradavce a chci ještě levou... pak možná půjdu i do kroužku na hrázi... jazyk mi rozmlouvá zubařka... prý se kazí zuby a ničí sklovina.

Preferuji salóny v Londýně. Tam vám i v nejdrsnějším salónu provedou anestezii a perfektní servis. V Česku si stále myslí, že musí stříkat krev a být porodní bolesti. :)

Preferuji černý a stříbrný titan. :)
Martin H.
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kodl 12. 5. 2006 10:05

Copak jsem jahelníček?
Opravdu nemám nic propíchaného...
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Adam Bernau 12. 5. 2006 10:58

ja chtel puvodne do jazyka - ale prave kvuli zubum (kovovy piercing) jsem od toho ustoupil. Mel jsem piercing v leve bradavce, ale dal jsem ho pryc. A ted premyslim, ze ho dam nazpet - nove propichnuti.
Nechal jsem si to udelat v CR, ale ted debil to propichl spatne :twisted: tak bych spis hledal v Praze ze nejakych "vyhlasenejsich" salonu. Do Londyna kvuli tomu nepojedu.
:D
Naposledy upravil Adam Bernau dne 12. 5. 2006 10:59, celkově upraveno 1
Adam Bernau
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod veverqa 12. 5. 2006 10:58

nemam. vacsinou nenosim ani len nausnice a nie este nejaky pirsing. pri mojej sikovnosti by som sa urcite niekde zahackla a neskoncilo by to dobre :/
veverqa
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mbing 12. 5. 2006 13:11

Mám naušnici v levém uchu asi od 8let.
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod botepidemic 12. 5. 2006 13:14

do toho bych nesel .-)
botepidemic
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ewing 12. 5. 2006 13:42

nejak nemam rad na sebe nic (co sa tyka nausnic, piercingu, hodin, retiazok...) a taktiez sa mi paci ked zenska ma toho na sebe co najmenej. pride mi to viac sexi.
"Imagination is more important than knowledge."
Albert Einstein
ewing
Nadšenec

Odeslat příspěvekod includes 12. 5. 2006 13:54

Nemám nic, ale jako menší jsem chtěl pořád naušnici, ale to mě už dávno přešlo :)
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod scater 12. 5. 2006 13:57

Nechci nic.Možná až budu větší tak nějaký tetování na rameno, ale piercing fakt ne.
U holkek piercing ani tetování mě fakt nebere.
D'n'B fan
To my né.To Komunisti.
Nebyl to Descartes, kdo řek: "Jsem to, co jsem!" ?
Ne, to byl Pepek námořník
scater
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 12. 5. 2006 13:59

Na co jako? Ale dobry by bylo kdyby se tema saskarnama zaroven dalo otvirat pivo, to by melo aspon nejaky smysl :mrgreen:
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Samuel Gordon 12. 5. 2006 14:16

Zadny piercing, ani o tom neuvazuju ... spis tetovani.
MacBook 13" Late 2008 :: Core 2 Duo 2GHz :: 4GB 1067MHz DDR3 :: nVidia GeForce 9400M 256MB :: Intel 320 120GB SSD :: WD Black 320GB HDD :: Mac OS X 10.7 Lion
Samuel Gordon
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod djlooper 12. 5. 2006 14:26

Kdysi jsem šlápl na hřebík...je to piercing? Ale už jsem ho vyndal...
///|||||\\\
8(¨°/.°¨)8 .......... < iRiver T60 4GB + Sennheiser PX 100 >
(---------) .......... < Samsung S7350 Ultra S >
......................... < Samsung LCD LE40A756 + 2.1 HT-X720T + PlayStation 2 >
djlooper
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Samuel Gordon 12. 5. 2006 14:28

Jestli to projelo skrz, tak bych rekl ze jo :)
MacBook 13" Late 2008 :: Core 2 Duo 2GHz :: 4GB 1067MHz DDR3 :: nVidia GeForce 9400M 256MB :: Intel 320 120GB SSD :: WD Black 320GB HDD :: Mac OS X 10.7 Lion
Samuel Gordon
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zero_Cool 12. 5. 2006 15:08

Asi třináct let nosím kroužek v levém uchu, ale kdybych ho neměl, tak teď už bych si ho asi nedal...
Zymysli se nad sebou..
Zero_Cool
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Xoddam 12. 5. 2006 17:50

nevim je to asi moje uchylka ... takhle, sem poradnej student jak ma byt.. nosim oblek atd .. proste ku*va slusak.. ale strasne me bere takovy ten rockovy styl, mam tetovani a jedu si dat prepichnout spodni ret na leve strane .. aj na zenskych se mi libi tu a tam kera a nejake zelezo ... jinaksem oka ... nerekli by ste to o mne ale zeru typy holek co vypadaj "drsne", treba PINK (njn) v tom novek klipu stupid girls ... uhaa tak to bych si rict daaal :)) hmuhahahaaa rock!!!
Xoddam
Návštěvník

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků