Hledám tričko, které má střih trochu delší, než standard

Péče o tělo i ducha

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Gooorila 13. 9. 2015 18:09

Zdravím

Rád nosím klasické polo trička, ale mám problém s jejich délkou a celkově s jejich srážením.
Ideální velikost mám XL, které když si koupím, tak je OK. Když se vypere, tak se srazí a není možné jej nosit. Takže jsem koupil XXL, které bez vybrání nosit nejde vůbec, ale když jej vyperu, tak se srazí a nějak zvlášť se neroztahuje, takže do šířky je to jakž takž OK. Bohužel, trička se srážejí z mi neznámého důvodu více na délku. Skutečně, dělal jsem pokusy, kdy jsem změřil zakoupené tričko na výšku a na šířku. Po vyprání se zúžilo o 1,5 cm, ale zkrátilo se o více než 5 cm, takže tričko je krátké a leze mi z něj pupek.

Obyčejně nakupuji v hypermarketových obchodech typu CA a podobně (ceny cca 200,00 - 300,00 Kč), ale mám i dražší trička od Nike a Adidas (ceny 800,00 - 1200,00 Kč). U těch od Adidasu to takhle moc nedělá, u Nike to dělá taky (a ty byly právě ty dražší), takže ani cenou vybírat nemohu.

Navíc, cestou značkových triček moc jít nechci, protože nechci mít na tričko žádnou značku, žádné logo, žádný nápis.

Na zahradu jsem si koupil tričko polo od Canisu (pracovní oděvy), které měly lepší střih a byly delší, jenže ta kvalita je skutečně pro dílnu a ne do kanceláře.
Neřešil někdo podobný problém? Špatně peru (manželka pere na 30-40°)? Špatně suším? Nebo ten střih je naprd a existuje značka, která dělá trička delší?
Gooorila
Návštěvník

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků