Jaké máte hodinky?

Péče o tělo i ducha

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Olejník 20. 9. 2012 17:13

Přemýšlím o koupi nových hodinek a tak hledám inspiraci. Jaké nosíte hodinky?
Olejník
Čtenář


Odeslat příspěvekod PatrikChrz 27. 9. 2012 20:14

Ja od doby, co jsem pracoval ve velkoobchode s hodinkami, tak hodinky nenosim. Bezny ausus za par tisic bych si na ruku uz nedal a takove, co se mi libi stoji od cca 30 tisic nahoru (klidne bych si vybral i za 80 i vic) a za ty se mi zase nechce tolik dat.

Pro inspiraci doporucuji chronomag.cz. Ovsem pozor, je to velmi navykove a vetsina clenu se shoduje, ze cteni tohoto serveru docela leze do penez :D

Ja se asi taky jednou rozhoupu a koupim si poradne hodinky, ale zatim jsem do tohoto stadia nedosel :)
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zelych 27. 9. 2012 22:04

Ja mam nejake titanove ROTAXy (dual) ale presny model neznam.
Jinak se mi libi od Casia řada EDIFICE.
Zelych
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marta79 21. 5. 2013 16:01

Navštivte stránky, kde si vybere každá žena. Jsou zde k vidění Filipínské šperky, náramky z Filipín a náušnice z Filipín. Šperky z Filipín jsou dnes velice žádané a jejich ceny jsou skvělé. Pokud máte ráda exotický vzhled, perly a mušle, tak Filipínské šperky budou tím pravým. Vřele doporučuji. Zde se můžete seznámit s těmito krásnými skvosty: //link odstraněn - reklama. Nezaplacená, neoprávněná, levná a obtěžující ...MgX
Naposledy upravil MgX dne 22. 5. 2013 12:54, celkově upraveno 1
Důvod: Odstraněn link
marta79
Čtenář

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 21. 5. 2013 17:07

Šmejdy.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 21. 5. 2013 17:22

to sa k tebe hodi
forsaken...
icotech852
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 21. 5. 2013 18:18

Ano, souhlasím.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Drejkaa 1. 6. 2013 22:52

Já mám hodiny už páty rok a pořád jedou :)
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 2. 6. 2013 06:59

ja mam hodinky od Casio Gshock.Su to skvele hodinky - su riadene radiom a dobijaju sa solarne.
V poslednom case som si zvykol ale na pouzivanie hodiniek v mobile,takze hodinky su uz v sufliku
forsaken...
icotech852
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radimecek13 20. 6. 2013 15:38

k deseti letům ve firmě jsem dostal Citizen BY2000-55E...velká spokojenost

http://www.citizen.cz/cs/katalog/pr-150 ... ction=desc
Doma:
Cambridge Audio Azur 540C - Hypa 300SE -SHURE SRH 940,Bang & Olufsen H6
Na ven:
Fiio X1+ Bang & Olufsen Beoplay H2,Ultrasone Icans Octa,Grado IGrado



FIAT 500L POP STAR 1.4 benzín
radimecek13
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mirekk23 29. 7. 2013 09:02

Já jsem nedávno slavil s manželkou výročí deset let a věděl jsem, že si přeje kvalitní, hezké hodinky. Možná, že kdybych tehdy narazil na tohle téma, byl by pro mě výběr hodinek jednodušší, jenže jsem o něm neměl ani tušení, a tak jsem chodil po známých a ptal se, co tak letí :D Dodnes na to nezapomenu, pořád jsem je musel upozorňovat, aby hlavně manželce neprozradili tohle překvapení. Nakonec jsem se řídil prostě tím, které se mi líbily nejvíc a koupil jí tyhle: http://sgallery.eu/thomas-sabo/hodinky-wa0066-229-203 a můžu říct, že měly obrovský úspěch - žena je snad z ruky ještě ani nesundala :) Takže pokud někdo řešíte podobný problém, přidávám sem svou radu a zkušenost :)
Mirekk23
Čtenář

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 29. 7. 2013 11:42

Preferuji mechanické strojky, takže jich mám několik a nosím je podle příležitosti. Mým snem jsou hodinky s tříosým tourbillonem. Jenže to je taková fajnšmekrovinka, že bych musel krást mnohem víc, abych na ní měl...
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honzo369 22. 10. 2013 10:31

Na značky si velmi nepotrpím. Spíš je potřebný celkový výroz hodinek.
Honzo369
Čtenář

Odeslat příspěvekod Motylova 19. 4. 2014 10:05

Tak člověk musí volit, slušnou značku a dobrý vzhled, k čemu jsou mi hodiny, které dobře vypadají a za měsíc se rozpadnou :)
Motylova
Čtenář


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků