Ake botasky ?

Péče o tělo i ducha

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod JozefV 10. 6. 2010 23:04

Ja nemam tusenie... :D

Ako vybrat tie spravne? :-)

Hlavne aby som ich nemusel vyhodit uz za 1 rok. Cize na znacke nezalezi, ale na kvalite ano.

V priemere nachodim tak 50-100km mesacne po chodniku/ceste..

Oplati sa ist niekam do Rakuska/Madarska alebo tak nejak? Pocul som take nieco ze tam je lepsia kvalita a nizsia cena, ale nic konkretnejsie ohladom toho...

Ake preferujete / nosite ?

Dik
JozefV
Nadšenec

Odeslat příspěvekod michee 11. 6. 2010 05:54

Když botasky...tak jedině Botas!

Jinak mě se nejlépe chodí v botech, ze kterých mě nic nebolí, netlačí a nemám sedřenou patu.

Momentálně to jsou Keen Venice H2.
bota.jpg
A tady je ta botaska :)
bota.jpg (9.89 ) Zobrazeno 24317 krát
Kick the baboon....
michee
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eRiper 12. 6. 2010 07:16

Já jsem byl vždycky spokojený s Nike nebo Adidas. Jedny Nike mám už 5 let "na ven" a ne a ne se rozpadnout, druhé takové 3-4 roky. Kdyby nezežloutly (jako každé bílé botasky), tak je nosím doteď, protože jsou pohodlné jak cip. No ta teď mám Adidas. Ze začátku mě tlačily seshora do palců (při pokrčeném chodidlu), ale už změkly a jsou v pohodě.

http://catalogue.adidas.com/catalogue/c ... BA-LEATHER

Jo ještě mám jedny Pumy (taky drží) a pak nějaké z Humanicu, ale ty vydržely jen jedno léto. V Humanicu rozhodně nic nekupovat. Každý kdo u nich koupil jakékoliv boty, neudělal dobře a boty se do pár měsíců rozpadly/prošoupaly.
eRiper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod AndyF 12. 6. 2010 07:29

Muzu doporucit Adidas Spezial(to jsou ty nemecky, ne Special), Nike Court a Adidas ZX Racer.
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Me se libi tradice, na ty moderni uchylnosti se nejak nepotrpim. Asi si budu muset tyhle nakoupit do zasoby, co kdyby je prestali vyrabet :-(
AndyF
Čtenář

Odeslat příspěvekod Bobroněnko 12. 6. 2010 16:06

eRiper píše:a pak nějaké z Humanicu, ale ty vydržely jen jedno léto. V Humanicu rozhodně nic nekupovat. Každý kdo u nich koupil jakékoliv boty, neudělal dobře a boty se do pár měsíců rozpadly/prošoupaly.


dovolil bych si nesouhlasit, s botama z humanicu mam dobre zkusenosti. jedny mam uz nejakych 5 let a porad jsou v klidu pojizdne.
nicmene ja sazim na http://www.shop-eu.puma.com/Basket-II-S ... gid=23120# - mam je v cernostribrne variante

a na klasicke adidas superstar :-)
Hell was full...so I came back!
Bobroněnko
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eRiper 12. 6. 2010 19:32

K Humanicu - mi, segře (několik botů) a přítelkyni se boty rozpadly do tří měsíců. Třeba náhoda, ale já už si tam rozhodně nekoupím ani cukle.
eRiper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod trent 13. 6. 2010 09:13

Já mám tyhle a jsem spokojen.
Obrázek
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oneill_sx1 13. 6. 2010 11:32

Orientoval bych se podle ceny. Preferuju běžeckou obuv \\\.
oneill_sx1
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AndyF 13. 6. 2010 14:07

oneill: Podivej se do A3 Sportu, ted jsem tam koupil Pumy Complete Eutopia zlevneny ze 3890 na 1180 :-)
Sice budou hlavne na chozeni, ale to pohodli je uzasny.
AndyF
Čtenář

Odeslat příspěvekod oneill_sx1 13. 6. 2010 14:13

Já teď boty zrovna mám (z A3) ;-)

Pumy s původní cenou 3890 Kč by ti měly vydržet. Věřím, že jsou pohodlné - prostě běžecké boty.
oneill_sx1
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 14. 6. 2010 14:51

To já mám na boty asi smůlu, např. Nike Court Tradition jsem prošlapal cca za 4 měsíce, Ed Hardy Grind mám půl roku a už patama chodím skoro po zemi také :-D Takže tenhle topic také po očku budu sledovat :-)
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 14. 6. 2010 15:51

Taky právě už nějakou dobu sháním boty. Doted jsem měl jakokdyby skejtácké Lakai, vzhledově hodně pěkné, ale jinak nahowno, podrážka hned prošoupaná a nehorázně se mi potí v nich nohy.
Tentokrát už sem se chtěl zaměřit tak napůl turistika/město, pokudmožno s membránou goretex at jsou v terénu aspon trochu voděodolné a do města pěkně dýchaly a nepotila se mi noha..

Vybral bych si z hodně botek, ale mám obrovskou nevýhodu, ale málokteré mají ve velikosti 13.. Hodně se mi líbily Salomony (odkazy se mi nechce dávat), po měsíčním shánění sem si z netu objednal jedny, ale musel sem vrátit bo mi byly malé.. Momentálně se mi zalíbily Asolo Crossfire http://eshop.asolo.cz/nizke-trekove-boty-Crossfire/ takže na netu sháním co nejlevnější, už sem měl v jednom e-shopu objednané, ale po tydnu mi napsali že nakonec 13ky od výrobce nesehnali.. Psal sem do jiného shopu, ted mi odpověděli že v této velikosti nemají ani v jedné barvě, ještě zkusím jeden a pak přinejhorším objednám přímo u výrobce, jak sem dával odkaz, i když o něco dražší.. :-|
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Maty.Lara 14. 6. 2010 19:56

MarkFX píše:Hodně se mi líbily Salomony

mela jsem od nich jedny outdorove botasky na chozeni po meste a po necele sezone jsem je musela vyhodit... a to po necelem mesici noseni se mi zacaly rozlepovat...
ted jsem si koupikla Nike kolem 1500, take outdorove botasky, tak uvidime, jak dlouho vydrzeji... ale vzhledove jsou nadherne... cerne s ruzovymi doplnky
Muze-li se neco pokazit, tak se to taky pokazi.
Maty.Lara
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 14. 6. 2010 20:03

Tak já přidám taky trochu do mlýna. Měl jsem solomony a vlastně doposud mám. 2x kotníkové boty a jednou vyšší nad kotník do práce. Jedny kotníkové my v plném nasazení vydržely cca 3 roky a ještě dnes je mám na chatě na "dorasení". Druhým to táhne také na třetí rok. A ty vyšší sice povolil, tak, že jim na boku praskla kůže u švu, ale kupodivu do nich stále neteče. Používal jsem je v práci, kde jsem je nasazoval denně v léte i zimě zhruba rok a půl.
Jediný problém byl i těch kotníkových, že se mi prošoupala pata na vnitřní stěně boty, což se mi ale stává u 90% bot, protože je nerozvazuji a nepoužívám lžíci. U těch vysokých byl svislý šev, takže tam problém nebyl.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bobroněnko 15. 6. 2010 08:24

upřímně, mně teda suverénně nejdýl vydržely reeboky na basket :D když sem přestal hrát, tak sem řek že je přece nevyhodim a mám je dodneška, celkem v dobrém stavu. lepší zimní boty sem neměl, v létě maj jedinou nevýhodu, že se v nich dost potí noha. pohodlí, výdrž super. člověk v nich akorát vypadá jak idiot, ale to už sem si nějak zvykl neřešit..
Hell was full...so I came back!
Bobroněnko
Přeborník
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků