Líbí se vám ženy/muži v uniformě?

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Bungo 29. 10. 2006 22:53

Musim rict, ze mi prijde na zene uniforma znacne sexy. Takova letuska, hosteska..., ve stejnokroji se mi mozna libi vic, nez kdybych tu samou zenu potkal nekde na ulici v nepracovnim. Samozrejme, ze napln predmetne uniformy je pro mne mnohem dulezitejsi, ale presto...

A co vy? Libi se vam muzi/zeny v uniforme?
Excuse me, is this the Society for Asking Stupid Questions ?
Bungo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod christian 29. 10. 2006 23:04

ani ne.
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 30. 10. 2006 09:33

Covece ani moc ne. Kdyz je holka hezka, tak se mi libi i bez uniformy, a naopak. Ale nekdy to muze byt docela zajimavy... vsak zahrat si na policistku a zlodeje muze byt docela vzruso :twisted: :D
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ally 30. 10. 2006 09:37

Taky ani ne. Sice znám pár lidí, co vypadají v uniformě lépe než v civilním oblečení, ale že by to bylo zrovna nějak moc sexy, to ne.
~ Proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich
~ Once upon a time ...
~ Pauza: *11.2.2006 - †10.11.2009
Ally
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _peper 30. 10. 2006 09:43

Někomu se to asi líbit bude proč by se jinak dělalo tolik "filmů o lásce" se setřičkama? :lol:
Jinak mě se třeba ženský strašně líbí v kostýmu - sukně a sako. Ale musí mít co ukazovat, pěkná prsa a nohy jsou podmínkou :)
MotoE398
BMW E36 318iS coupe
_peper
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ledni_Medved 30. 10. 2006 10:37

ale joooo ... u nas v praci mame jednu holku z recepce .. a jako recepcni nosi takovou uniformu ... a to je takova kost ze sme se s kolegama nacapali ze na ni asi pet minut cumime ...

jenze kdyz kolem nas prosla v civilu ... tak sme ji malem prehlidli ...
i just done´did´dat! Yo Momma sed dat things ya all da´day´a´loooong! Thingies like "dont stop youngstah" ´n "Ya da best .. naaaaaah ... da best younstah" ....

and God stands by me when im saying dat "Ya love ya all" :-D
Ledni_Medved
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Bungo 30. 10. 2006 14:22

Jen bych chtel upresnit, ze neni uniforma jako uniforma... Treba uklizecka ve "stejnokroji" me nechava naprosto klidnym, ale takova recepcni v kostymku, radost pohledet. Kdyz je pekna sestricka, tak proc se nepokochat pohledem, ale filmy s podobne ladenou tematikou nemusim...

Spise se mi to libi na pohled, nez ze bych delal kult "vzrusujicich uniformacek" :-D
Excuse me, is this the Society for Asking Stupid Questions ?
Bungo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod ES0 30. 10. 2006 14:39

Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod scater 30. 10. 2006 15:04

Mě se líbí holky ve vojenskym :)
Ale musí bejt pěkný taky samostatně :P
D'n'B fan
To my né.To Komunisti.
Nebyl to Descartes, kdo řek: "Jsem to, co jsem!" ?
Ne, to byl Pepek námořník
scater
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bungo 30. 10. 2006 15:04

Teda zrovna armadni nic moc... Ona tam navic musi byt odpovidajici napln, ta je stejne rozhodujici :-)
Excuse me, is this the Society for Asking Stupid Questions ?
Bungo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod kodl 30. 10. 2006 15:08

Ledni_Medved píše:Cvajbuchsla odesel z Pauzy jako protestni akt vuci zmenam vedeni tongue ...


Bože, tady někdo trpí silnou schyzofrenií

Uniformy mě nijak nepřitahují. zvlášť ty vojenské. 4 roky jsem bojoval o modrou knížku a teď vidím ženský (a někdy i překvapivě pěkný) v tom šílenym mundůru.. Nechápu, nelíbí, odpuzující..
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nobles 30. 10. 2006 15:29

taková pěkná letuška vůbec není k zahození , ale musí mit pěkný nohy a pěkný pozadí :lol: :twisted:
Nobles
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maty1976 30. 10. 2006 15:31

Také říkám NE, a také jsem kdysi vybojoval modrou knížku.
Dokonce mě neberou ani kuřačky v uniformě :D

Znám jednu pěknou policistku. Zaplaťpánbu jí potkávám z 99% v civilu....
maty1976
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal P 30. 10. 2006 15:35

Jo uniformy vypadaj sexy i manželce se líbí chlapi v uniformách, dokonce říkala že dřív když jsem ještě dělal v montérkách, jsem v nich vypadal zajímavě že jí to taky přitahovalo.
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod kodl 30. 10. 2006 15:58

Nobles: šmarjá,, teď si mě připoměl tu hnusnou letušku co se o mě starala při návratu ze Švédska. Měla asi 150kilo a úžasnej knír :-P
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků