Koupili byste mu jízdenku?

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod andels 27. 10. 2005 19:21

Vratislav píše:Jedeš v autobuse a jedou tam dva malí kluci (11-12 let) Lehce si tam hrajou se střešním oknem vzadu ve voze (prostě ho jen otevřeli a zachvilku zase zavřeli, přičemž si stoupli na takovou vyvýšeninu co je vzadu v Karose), načež na další zastávce řidič za něma příjde dozadu, seřve je co si hrajou s tím oknem, a chce vidět jízdenky. jeden má měsíčník, tak ten je v klidu, ale ten druhej nemá nic. Řidič mu tedy říká, ať vystoupí.
Kdybys byl hned kousek od nich, co bys udělal?
- nevšímal by sis, a klidně ať řidič toho kluka vyhodí
- koupil by jsi tomu klukovi jízdenku v doplňkovém prodeji jízdenek u řidiče za 6 Kč
- seřval by jsi toho řidiče, že co po něm chce vidět jízdenku
- seřval by jsi toho kluka, že bez jízdenky nemá v buse co dělat a slovně by jsi pomohl řidičovi ho vyhodit z busu

Bylo by dobré, kdybyste uvedli i argumenty, proč jste zvolili tu volbu, kterou jste zvolili.

i]// Howard - promazan OT[/i]
a ted ten trapas ze si myslis ze mas penezenku ale pritom ji nemas a chces kupit tomu decku jizdenku...ale za co kdyz nemas prachy :D.....ridic by te akorat kopl do dupy :D
andels
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Jooo 6. 12. 2005 17:54

Nekoupil bych. Je snad důvod proč bych měl?
Jooo

Odeslat příspěvekod LamB 6. 12. 2005 18:09

vyhodil bych ridice :twisted:
Peugeot 306, 1.4 (kdysy dávno 55 kW)

Ale jinak velky příznivec Fordu
LamB
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 6. 12. 2005 20:07

Ja bych se do toho nepletl..
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sioga 26. 11. 2010 23:33

mne dala svou jizdenku, divka s kterou jsem mel svou prvni schuzku v zivote, na konci cervna, a asi proto mi se do ted zas neozvala.
tady nechatuji, jelikoz mi na pauze predschvaluji prispevky lini moderatori s nekolikadennim zpozdenim.
sioga
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod darkast 26. 11. 2010 23:50

A napadlo tě, že by ses ozval ty jí?
darkast
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 1. 12. 2010 22:45

netýká se mě to, nevšímám si
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wit.cz 4. 12. 2010 10:10

uplne vidim tu situaci, kdy sedim vedle nich, delaji bordel a sam bych je nejradsi z toho busu vyhodil .. na to prijde aspon ten ridic, kterej je natolik hodnej, ze je nevyhodi rovnou, ani jim neda pres drzku, ale chce videt jizdenky :D
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků