Sex po telefonu

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Ivory 23. 6. 2005 19:45

No vzrušit to dokáže, ale sex to není!
VW New Beetle 1.9 TDi - CULT CAR
Mercedes-Benz C class 240 aut. - BEST CAR
Ivory
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 23. 6. 2005 21:54

Tak to je jasne ne :D
ale da se to :)
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _peper 16. 10. 2005 17:35

když nic jiného tak alespoň po telefonu :D
teď jsme skončili 8)
MotoE398
BMW E36 318iS coupe
_peper
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 16. 10. 2005 17:42

_peper a s kym pak? slecna na 906?:)
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _peper 16. 10. 2005 17:43

IcemanCZ: ale, ale pane ledový :D
MotoE398
BMW E36 318iS coupe
_peper
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod adams 16. 10. 2005 18:00

a> Já měl za to, že si skjapujete s iwi.. Já jednu šikulku se sametovým hláskem na skajpa znám. Ale.. nepučim :pozor2.
-
adams
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 16. 10. 2005 18:02

_peper me to zajima ne :mrgreen:
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _peper 16. 10. 2005 18:19

zajíma??? Přece ti tu nebudu povídat podrobnosti ty zvrhlíku :D
MotoE398
BMW E36 318iS coupe
_peper
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AndrewJ 16. 10. 2005 18:25

adams píše:a> Já měl za to, že si skjapujete s iwi.. Já jednu šikulku se sametovým hláskem na skajpa znám. Ale.. nepučim :pozor2.z/quote]


lakomče... :mrgreen:
AndrewJ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Malkovich 16. 10. 2005 19:03

A ještě lepší by možná někdy byly zaběry kamery při tom telefonování,třeba jak on si se vzrušením maže chleba se sádlem a ona s touhou štupuje ponožky. :mrgreen:
1.CPU AMD Athlon 64 3700+ ,Gigabyte GA-K8N Ultra-9,Gigabyte GF9600GT
Case Gigabyte AURORA ,Seagate 80+500GB ,LCD monitor LG L245WP-BN, 24" 1920x1200 full HDMI,Creative SOUND BLASTER AUDIGY 2 ZS,Logitech Z-2300 2.1 200W RMS, THX, DVD±R LG GSA
Malkovich
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2Pix 16. 10. 2005 23:02

muj rozhovor s kamaradkou na tema telefonicky sex probiha v tom smyslu ze mame porad libanky .. "polib mi" .. "vyliz mi" .. "podelej se" ... "kur mi" ... "taky te miluju" ... "uz ses aspon ?" ... "zase si vybila baterky ?"... "prohod si ruku" ... a mezitim se bavime o tom ze Apple je uhnily jabko :-D .... proste libanky ITiku jak se patri :-)))
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 16. 10. 2005 23:43

2Pix takova zenska ktera misto toho aby sla s holkama na pivo bude se mnou doma hrat starcraft je proste sen a ideal kazdeho IT :mrgreen:
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2Pix 16. 10. 2005 23:58

Ice ... mno ... ona se obcas stavi na navstevu.. a pak je to "Head on head" ve vetsine games :-) .. doma ma akorat GPRS, tak tady vzdycky vodkopnu oba spolubydlice do kina a zamknu zevnitr :-) a pak celou noc .... parime jak divoky ... StarCraft, NFS, Red Alert II, Diablo 2 PvP a sem tam nejakej ten sex ... proste krasa (kdyz nemas chut na sex tak se nechas alespon rozprasit v SC :-)) ...
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 17. 10. 2005 00:00

2pix jezis ja ti zavidim muj ideal idelani zeny :mrgreen:
presne ono co hra tak sex :D jj to se pak hraje dobre :D
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2Pix 17. 10. 2005 00:04

njn ... u tyhle holky presne sedi "neni dulezity jak vypada, ale co ma v hlave" .. tahle holka je super.. to je presne ten typ co si se mnou sedne do baru, vytahne poradnej doutnik, da si sklenku whiskey ... zahrajeme sachy .. udelame si srandu z "barbin, votuzeru, vohnoutu a sefu" a jdeme si kazdej po svym :-) ... njn .. presne ta holka co ti rekne "dneska nechod jestli des s klukama do hospody" a v lepsim pripade "a to mne jako nevezmes sebou" - kazdej z myho okoli kdo ji zna tak vi ze s ni nikdy neni nuda :-) ... .. ksakra.. proc sem ji ja vlastne nikdy nesbalil ? :-( ... hemmmm :-( ...
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků