Sex po telefonu

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Profit 24. 5. 2005 14:41

Jak se díváte na sex po telefonu. já už jsem se tím několikrát setkal a překvapilo mě jak je to příjemná věc. Několikrát se totiž vyvinul v sexuální prožitek rozhovor se mou kamarádkou. Je to zvláštní, protože jsem to vždycky odsuzoval. Co na to říkáte vy. Jsem normální?
Profit

Odeslat příspěvekod bigdoc 24. 5. 2005 15:37

No to teda nevím. Popiš to blíž - o čem si povídáte? Co tě vzruší? (Abych to taky třeba vyzkoušel).
bigdoc
Nadšenec

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 25. 5. 2005 00:26

ne to fakt je blbost ... neni to taky jako real..mozna nejaky sms par smsek ale jinak vubec...blbost..
tOplOaDer
Nadšenec

Odeslat příspěvekod S-Tony 25. 5. 2005 00:45

No, když má ten telefon vibrační vyzvánění tak proč ne?
:oops:
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník

Odeslat příspěvekod Daft 25. 5. 2005 10:20

tOplOaDer: Ale..
Kdo nezkusil, neví o čem je řeč. Když jste od sebe daleko a navíc oba nadržení jak kobyly, proč neudělat to, co by beztak udělal každý sám společně a alespoň se při tom slyšet?
Daft
Návštěvník

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 25. 5. 2005 11:52

dakt: zkusil jsem po mobilu po chatu ale nic z toho hele...kdyz jsme od sebe daleko (jako treba partnerka nekam jede) tak si proste piseme sms a tesime se na sebe az prijede a budem spolu a ne abysme si to nahrazovali nejakejma sms zprava nebo telefonovanim, kdyz real stejne nenahradis :)
tOplOaDer
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Zvedavec1 7. 6. 2005 23:04

Pred drahnymi lety (cca 10 let zpatky) kdyz jeste slo volat zadarmo (jak z pevne tak z telefonnich budek) tak jsme s klukama casto volali na 0609 ... (bylo nam 14) a celkem parada, zjistili jsme ze tam casto ani nebyla ziva holka ale celi to bylo pousteny z magnetaku, ale casto sme i celkem dobre pokecali a jednou mi i nejaka holka dala svoje soukromy cislo at ji cinknu ze se domluvime na privat a ze se ji fakt po hlase libim a ze ma rada zajicky tak za to nebude nic chtit. :shock: ... no bylo mi 14. takze jsem mel celkem strach a uz jsem ji radsi nezavolal. :oops: (pred deseti lety jsme byli ve 14.ti letech jeste deti, ne jako ted kdyz uz 14.ky normalne suk.j :pozor2 )
10 SIN
20 GOTO HELL
Zvedavec1
Návštěvník

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 8. 6. 2005 00:10

Tak rozhodne bych nevolal na 906 :) ale nekdy sex po telefonu je velice odechova zazivna vec ja si nemuzu stezovat :)
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Přeborník

Odeslat příspěvekod a 8. 6. 2005 06:21

zeny 90/60/90, vek 15-25, volajte +421903...... alebo viete co, radsej zavolam ja :nenapadne

:edit: opraveny nechutny preklep :)
Naposledy upravil a dne 8. 6. 2005 15:12, celkově upraveno 1
a
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod mareq 8. 6. 2005 14:10

a: 90/60/60? To so neumim dost dobře předstvit jak by vypadala :D
mareq
Návštěvník

Odeslat příspěvekod djlooper 8. 6. 2005 18:14

a píše:zeny 90/60/90, vek 15-25, volajte +421903...... alebo viete co, radsej zavolam ja :nenapadne

:edit: opraveny nechutny preklep :)-/quote]

Výška nerozhoduje... :?:
(např. 120cm - 250cm)
///|||||\\\
8(¨°/.°¨)8 .......... < iRiver T60 4GB + Sennheiser PX 100 >
(---------) .......... < Samsung S7350 Ultra S >
......................... < Samsung LCD LE40A756 + 2.1 HT-X720T + PlayStation 2 >
djlooper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod a 8. 6. 2005 18:28

djlooper píše:Výška nerozhoduje... :?:
(např. 120cm - 250cm)c/quote]

...nie, bude to predsa po telefone...
a
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod djlooper 8. 6. 2005 18:33

Tak to je potom jedno jaké má míry a věk... :D
Hlavně aby měla příjemný sametový hlásek (i když jí bude 55)... :D
///|||||\\\
8(¨°/.°¨)8 .......... < iRiver T60 4GB + Sennheiser PX 100 >
(---------) .......... < Samsung S7350 Ultra S >
......................... < Samsung LCD LE40A756 + 2.1 HT-X720T + PlayStation 2 >
djlooper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod a 8. 6. 2005 18:41

djlooper píše:Tak to je potom jedno jaké má míry a věk... :D /quote]

:mrgreen:

edit
ked uz sme pritom, nepoznate nejaku sikulku na skype?
a
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 9. 6. 2005 22:23

kdyz je to po telefonu :D tak ti muzu klidne zavolat i ja :D
IcemanCZ
Přeborník

Odeslat příspěvekod Ivory 23. 6. 2005 20:45

No vzrušit to dokáže, ale sex to není!
VW New Beetle 1.9 TDi - CULT CAR
Mercedes-Benz C class 240 aut. - BEST CAR
Ivory
Návštěvník

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 23. 6. 2005 22:54

Tak to je jasne ne :D
ale da se to :)
IcemanCZ
Přeborník

Odeslat příspěvekod _peper 16. 10. 2005 18:35

když nic jiného tak alespoň po telefonu :D
teď jsme skončili 8)
MotoE398
BMW E36 318iS coupe
_peper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 16. 10. 2005 18:42

_peper a s kym pak? slecna na 906?:)
IcemanCZ
Přeborník

Odeslat příspěvekod _peper 16. 10. 2005 18:43

IcemanCZ: ale, ale pane ledový :D
MotoE398
BMW E36 318iS coupe
_peper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod adams 16. 10. 2005 19:00

a> Já měl za to, že si skjapujete s iwi.. Já jednu šikulku se sametovým hláskem na skajpa znám. Ale.. nepučim :pozor2.
-
adams
Nadšenec

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 16. 10. 2005 19:02

_peper me to zajima ne :mrgreen:
IcemanCZ
Přeborník

Odeslat příspěvekod _peper 16. 10. 2005 19:19

zajíma??? Přece ti tu nebudu povídat podrobnosti ty zvrhlíku :D
MotoE398
BMW E36 318iS coupe
_peper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod AndrewJ 16. 10. 2005 19:25

adams píše:a> Já měl za to, že si skjapujete s iwi.. Já jednu šikulku se sametovým hláskem na skajpa znám. Ale.. nepučim :pozor2.z/quote]

lakomče... :mrgreen:
AndrewJ
Přeborník

Odeslat příspěvekod Malkovich 16. 10. 2005 20:03

A ještě lepší by možná někdy byly zaběry kamery při tom telefonování,třeba jak on si se vzrušením maže chleba se sádlem a ona s touhou štupuje ponožky. :mrgreen:
1.CPU AMD Athlon 64 3700+ ,Gigabyte GA-K8N Ultra-9,Gigabyte GF9600GT
Case Gigabyte AURORA ,Seagate 80+500GB ,LCD monitor LG L245WP-BN, 24" 1920x1200 full HDMI,Creative SOUND BLASTER AUDIGY 2 ZS,Logitech Z-2300 2.1 200W RMS, THX, DVD±R LG GSA
Malkovich
Nadšenec

Odeslat příspěvekod 2Pix 17. 10. 2005 00:02

muj rozhovor s kamaradkou na tema telefonicky sex probiha v tom smyslu ze mame porad libanky .. "polib mi" .. "vyliz mi" .. "podelej se" ... "kur mi" ... "taky te miluju" ... "uz ses aspon ?" ... "zase si vybila baterky ?"... "prohod si ruku" ... a mezitim se bavime o tom ze Apple je uhnily jabko :-D .... proste libanky ITiku jak se patri :-)))
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 17. 10. 2005 00:43

2Pix takova zenska ktera misto toho aby sla s holkama na pivo bude se mnou doma hrat starcraft je proste sen a ideal kazdeho IT :mrgreen:
IcemanCZ
Přeborník

Odeslat příspěvekod 2Pix 17. 10. 2005 00:58

Ice ... mno ... ona se obcas stavi na navstevu.. a pak je to "Head on head" ve vetsine games :-) .. doma ma akorat GPRS, tak tady vzdycky vodkopnu oba spolubydlice do kina a zamknu zevnitr :-) a pak celou noc .... parime jak divoky ... StarCraft, NFS, Red Alert II, Diablo 2 PvP a sem tam nejakej ten sex ... proste krasa (kdyz nemas chut na sex tak se nechas alespon rozprasit v SC :-)) ...
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 17. 10. 2005 01:00

2pix jezis ja ti zavidim muj ideal idelani zeny :mrgreen:
presne ono co hra tak sex :D jj to se pak hraje dobre :D
IcemanCZ
Přeborník

Odeslat příspěvekod 2Pix 17. 10. 2005 01:04

njn ... u tyhle holky presne sedi "neni dulezity jak vypada, ale co ma v hlave" .. tahle holka je super.. to je presne ten typ co si se mnou sedne do baru, vytahne poradnej doutnik, da si sklenku whiskey ... zahrajeme sachy .. udelame si srandu z "barbin, votuzeru, vohnoutu a sefu" a jdeme si kazdej po svym :-) ... njn .. presne ta holka co ti rekne "dneska nechod jestli des s klukama do hospody" a v lepsim pripade "a to mne jako nevezmes sebou" - kazdej z myho okoli kdo ji zna tak vi ze s ni nikdy neni nuda :-) ... .. ksakra.. proc sem ji ja vlastne nikdy nesbalil ? :-( ... hemmmm :-( ...
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod zamis 17. 10. 2005 12:43

parkrat jsem to zkousel, ale naposledy se mi to trochu vymstilo. prisel jsem nad ranem domu z hospody a jeste se mi nechtelo spat. zavolal jsem proto jedne slecne, o ktere jsem vedel ze bude k tomu povolna. kecali jsme asi hodinu a potom mi zacala vypravet jakejsi nekonecnej erotickej pribeh. zavrel jsem oci, aby se mi to lip predstavovalo a ejhle.... vzbudil jsem se asi o hodinu a pul pozdeji. zajimavy, ze ona furt vypravela a ani neprislo divny, ze nejak moc nemluvim. od te doby na to kaslu.
zamis
Legendární avatar Pauzy

Odeslat příspěvekod christian 17. 10. 2005 19:02

Ja to vidim jako docela dobrej byznys.. Ty prachy co za to chtej...
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod Petra987 14. 12. 2016 14:53

zamis píše:parkrat jsem to zkousel, ale naposledy se mi to trochu vymstilo. prisel jsem nad ranem domu z hospody a jeste se mi nechtelo spat. zavolal jsem proto jedne slecne, o ktere jsem vedel ze bude k tomu povolna. kecali jsme asi hodinu a potom mi zacala vypravet jakejsi nekonecnej erotickej pribeh. zavrel jsem oci, aby se mi to lip predstavovalo a ejhle.... vzbudil jsem se asi o hodinu a pul pozdeji. zajimavy, ze ona furt vypravela a ani neprislo divny, ze nejak moc nemluvim. od te doby na to kaslu.

Haha :lol: Je to skvělý příběh :lol: Víte, to byla holka, tak holky jsou dobré v kecání.
Petra987
Čtenář

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor