manželky máma nám fušuje do manželství

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod onegin2018 20. 4. 2018 08:07

ahoj já nejsem moc na vybavování protože jsou z toho jenom konflitky vždycky když po mě něco manželka chtěla dostala pár facek a když jsem chtěl něco já tak jsem na ní jenom zařval a taky jí dal pár facek abych se s ní nemusel bavit protože z mluvení ve vztahu jsou jenom konflitky a já jsem zastáncem názoru že na manželku má bejt člověk tvrdej ale tchýně do toho furt nějak kafrá a nedá nám pokoj a jí zmlátit nemohu protože žije v Austrálii tak co mám dělat? zkoušel jsem naželkce zakázat skype a emaily s ní ale ona to nerespektuje a já se nerad zase s někým seznamuju a proto nerad bych hledal novou manželku jsem jenom kluk z vesnice a mám rád svůj klid a nemám rád když mi do manželství fušuje feminismus
onegin2018
Čtenář

Odeslat příspěvekod Stoura 1 20. 4. 2018 13:36

Ideálním řešením je rozvod a zakoupení nafukovací panny.
Ta nebude do ničeho mluvit ani nebude mít tchyni. Nehrozí tedy žádné konflikty.
Krabici přiveze diskrétní dodávková firma, takže ani se seznamováním nebudou problémy.
Nebude ani nic chtít - s výjimkou občasného dofouknutí. Opět bezkonfliktní záležitost.
Stoura 1
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 20. 4. 2018 19:06

Dobrá rada.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Batik12 15. 5. 2018 14:55

MgX píše:Dobrá rada.

no na takový dotaz jedině tak

každý vztah je na domluvě a pokud někdo nerad mluví jen fackuje tak to nemá smysl ani celkem nic radit leda tu gumovou paní té takové jednání vadit nebude, ta bude souhlasit kdykoliv
Batik12
Čtenář

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 4. 2. 2020 02:34

onegin2018 - tak jak? ještě fackuješ, nebo máš jinou tchýni?
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Geniál 3. 3. 2020 16:35

Asi jí urazil hlavu.
Geniál
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Kamarádka na pokec12 23. 6. 2020 23:01

Jestli doslova fackuješ a mlátíš svou manželku (uhm...něco mi to připomíná... domácí násilí), tak se nediv, že ti do manželství tchýně "krafá". Souhlasím s předchozími komentáři: rozvod, ještě před tím než skončíš za mřížemi a kup si nafukovací pannu, ale pozor ta ti nevyžehlí, nenavaří a neuklidí.
Kamarádka na pokec12
Čtenář

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 24. 6. 2020 09:20

Od doby, kdy jsem bafnul tchýni za ramena a vynesl ji z baráku ven jak smradlavej hadr, je baba jak milius a starý (svý vlastní dceři) doporučila, ať je hodná a ráda, že se vracím domů.
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Geniál 19. 7. 2020 19:08

já bych je opíchal obě a byl by klid
Geniál
Trvalý BAN


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků