Problém s erekcí

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod jabadabadu 8. 8. 2015 18:54

Zdravím, mám problémy s erekcí. Dlouho mi trvalo, než jsem se vůbec odvážil jít do lékárny. Po delší diskuzi s lékárnicí mi byl doporučen erectan. Máte s ním někdo nějaké zkušenosti? Děkuji
jabadabadu
Čtenář

Odeslat příspěvekod MgX 8. 8. 2015 23:19

Problém s erekcí může mít mnoho důvodů. Je třeba najít proč. Pak případně zvolit adekvátní řešení. Tudíž je třeba navštívit příslušného specialistu, lékaře.

Pokud je dotaz pokusem o reklamu, bude adekvátně ohodnocen!
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod soban 9. 8. 2015 11:36

Prostě záleží na věku a zdraví, taky mi někdy nechce stát s tím se snad potkal každý, málo vzrušení, stres atd....

Prostě pokud se to párkrát stane neřešit - partnerka by to měla pochopit a ty můžeš partnerku uspokojit i jinak.

Pokud se to stává častěji tak třeba vysledovat kdy a proč a pokud na to nepřijdeš ty tak třeba navštívit doktora, může to být spůsobeno nějakou nemocí, vysoký tlak, cukrovka tyto nemoci nebolí a nemusíš vědět ani že je máš.
/----------------------------------------\
| Petr Šobáň |
| Olomouc |
\----------------------------------------/
soban
Čtenář

Odeslat příspěvekod Slonik 10. 8. 2015 10:58

Nepíšeš kolik ti je let. Může to klidně být jen nervozitou nebo únavou, nebo i tím, že tě partner/ka prostě nepřitahuje.

Z vlastní zkušenosti třeba vím, že nasazení některých léků (např. diuretika nebo betablokátory) je doslova zabiják na erekci. Naštěstí se tělo po nějaké době adaptuje a pokud je člověk jinak zdravý, tak se vše vrátí do normálu.

Pokud potíže přetrvávají, je na místě návštěva lékaře, který jednak pomůže odhalit příčinu (poruchy erekce mohou být příznakem i velmi závažné nemoci) a případně naordinovat vhodnou léčbu.

Preparát o němž píšeš je pouhý doplněk stravy a jde spíše o výnosný byznys pro výrobce než skutečně účinnou pomoc s problémem.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petra987 13. 12. 2016 18:18

Můj manžel bral Erectan ale mu škodil, měl nevolnost. :-|
Petra987
Čtenář

Odeslat příspěvekod Vočko Szyslak 13. 12. 2016 18:56

A bylo to určitě z toho preparátu?
Vočko Szyslak
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petra987 14. 12. 2016 14:36

Bohužel nejsem si jistá, ale on nikdy neměl takovou nemoc. Měl to jen tehdy, kdy to bral. :-S
Petra987
Čtenář


  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník