Bývalí partneři

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Marylinsh97 6. 8. 2015 21:21

Před rokem jsem potkala svou první opravdovou lásku, první kluk, se kterým jsem spala atd. Na konci června se chtěl rozejít, oznámil mi, že se líbal s jinou, a že už mě nemiluje. Řekl, že chce být kamarád a já mu dala na výběr, buď ona nebo já, pokud si vybere jí, nebudu ani kamarádka. Vybral si mě a řekl, že to chce zkusit ještě napravit. Jenže minulý týden jsme se rozešli na dobro a on je s tím naprosto smířenej, nebolí ho to, nemrzí, nechce, abychom se k sobě kdykoliv v budoucnu vrátili nic. Ale chce se dál stýkat, chce se mnou dál spát, chce být kamarád. Ale zároveň chce spát s jinýma a nemá jediný problém, být jeden den se mnou a druhý den s jinou. Vždycky jsem věděla, že jsme mladý a že to nemůže vyjít, že si bude chtít ještě užívat, ale nějak jsem furt doufala.. A pořád doufám, že třeba se vyřádí a za pár let se k sobě vrátíme. A vím, že až se z tohohle dostanu bude mi to jedno a budu si chtít nafackovat za to, že jsem se sebou nechala tolik zametat, ale teď nemůžu jinak. Chová se opravdu jako idiot, dává mi najevo, že prostě je z toho vztahu pryč a že já už nemám ty stejný práva a že si prostě může chodit spát s kým chce, že už pro něj nejsem jediná a musím se s tím smířit. Když ho poprosím o pomoc, tak mě většinou pošle do háje, že už na to nemá náladu apod. Když jsme spolu a já se nějakým způsobem zhroutím, nebo mám nábreky nebo jen ukážu, že mi něco vadí, tak mě začne utěšovat a stará se. Je to jak na horský dráze, chvíli je skvěleja já věřím, že se z tohohle dostanu, najdu si někoho jinýho a zvládneme být prostě kamarádi a pak něco udělá a já prostě nechci, aby to byl fakt konec, chci ho zpátky a chci, aby byl jen můj.
Podle naší aktuální dohody, se prostě budeme stýkat a můžeme spát i s jinýma, s tím, že nějaký věci necháme jen pro sebe a nebudeme je s nikým jiným dělat.
Chtěla bych vědět, jaký je váš názor na tuhle situaci, máte s tím někdy zkušenosti, nebo máte nějaký rady, co mám dělat, jestli se mi vůbec povede se přes to takhle dostat apod?
Marylinsh97
Čtenář

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 6. 8. 2015 21:43

Užívej si i s jinýma i s ním, najezdíž kilometry, v budoucnu ze to hodí. Pokud víš, že si v budoucnu za něj nafackuješ.. Užívej si. Kolik ti je?
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marylinsh97 6. 8. 2015 21:59

18
Marylinsh97
Čtenář

Odeslat příspěvekod MgX 7. 8. 2015 11:20

No, snad nebudu ztrácet čas díky nějakému průzkumu, výzkumu, či zjišťování reakcí do nějakého článku na web... ano - to už tu taky bylo.

1. váš vztah není vyvážený, kompromis jsi přijala jen Ty (ten jím navržený), on si dělá přesně, co chce.

2. neexistuje nic, co ho k Tobě přitáhne, je to o morálce, ale i stavu zamilování. Zřejmě k Tobě necítí skutečnou lásku... a kdoví jestli někdy něco vůbec cítil. Možná si chtěl jen užít.

3. ber vše jako dobrou zkušenost. Určitě nepokračuj stylem kamarád s bonusem, kdy si v jeho přítomnosti popláčeš, on Tě utěší, pak se spolu vyspíte, přičemž odejde a zítra se vyspí s jinou. Už dost. Čas tuto ráno zahojí a určitě - dříve/později - potkáš někoho jiného, podstatně dokonalejšího a zodpovědnějšího a hlavně... zamilovanějšího.

4. byla by chyba, a sama to naznačuješ, ve vztahu pokračovat. Hloupost stylu... třeba se někdy k sobě vrátíme, až se vyřádí, je dobrá k momentálnímu překlenutí krize. Nicméně věř, že do budoucna by to - povětšinou - byla cesta do pekel. Takto se nemůžeš a nesmíš vázat na jednoho nezodpovědného jedince. Došlo by k tomu, že Ti mezi prsty utečou jiní muži/vztahy a jistě by řada z nich mohla být reálně i partnerem na celý život. Byť cosi podobného je dnes silně nemoderní... bohužel.

-- 7. 8. 2015 12:40 --

Marylinsh97 píše:18

... a tím, že je Ti (snad) 18, předpokládám, že jako rozumná bytost víš o rizicích při vztahu s promiskuitním partnerem. Vy jste si slíbili, že nebudete dělat „něco“ s kýmkoliv dalším. Takový slib je ale k ničemu. On poničil váš vztah, nevěřím, že dodrží cokoliv podobného. Hloupost mu věřit.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 10. 8. 2015 09:49

MgX: To co jsi napsal by se mělo tesat do kamene :!:

Marylinsh97 píše:...Chová se opravdu jako idiot, dává mi najevo, že prostě je z toho vztahu pryč a že já už nemám ty stejný práva a že si prostě může chodit spát s kým chce, že už pro něj nejsem jediná a musím se s tím smířit. Když ho poprosím o pomoc, tak mě většinou pošle do háje, že už na to nemá náladu apod....


Když budu poněkud hrubý, tak jsem to pochopil, že v současné době jsi "matrace" pro občasné uspokojení tělesných choutek jednoho idiota. To že je ve vypjaté chvilce "hodný" a utěšuje tě je podle mě jen taktika, aby se mu jeho harémek zbytečně nezúžil. Pokud chceš čekáním na zázrak marnit svá krásná léta mládí, je to tvoje věc, ale řekl bych, že takovéto rozhodnutí je prostě pitomost.

Stačí přitom pár slov - nechtěl jsi mě, ublížil jsi mi, já se s tím nějak smířila a sbohem - nechoď, nevolej, nepiš, čau!
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 10. 8. 2015 19:36

Tady se blbě radí. Jako chlap ale napíšu, ať v tom pokračuješ. Děláš dobře a určitě se k tobě jednou vrátí a bude jenom s tebou.
A prosil bych na tebe kontakt, protože mladých holek, co fungují jako matrace není nikdy dost.

O:-)
Jack111
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AliGiro 11. 8. 2015 23:12

Slonik to dobře vystihl. Ten kluk je prostě vypočítavý hajzlík, co ví, že starostlivé gesto čas od času tě zviklá, abys ho měla pořád ráda. Ale takhle nevyvážený vztah je to nejhorší co může být.

Být tebou, tak bych se "pochlapil", rozešel se s ním, chvilku to přetrpět a ono to pak hned přejde, jak se objeví někdo zajímavější. V tomhletom věku ty depky po ztrátě partnera stejně nejsou bůhví jak drastické a dlouhodobé a aspoň tě to třeba může nějak posunout.
I do not know with what weapons World War III will be fought, but World War IV will be fought with sticks and stones. - Albert Einstein

Life´s a piece of *****
when you look at it
AliGiro
Nadšenec
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků