Dívka a BDSM

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod olympie2015 9. 6. 2015 15:41

Ahoj,
Jsem Alena, a už od základky se mi líbily představy naprosté bezmoci (moc se mi líbilo pročítání příběhů lidí, co byli např. internováni na psychiatrii). Nedávno jsem poznala kluka, kterého by velice bavilo mě spoutávat. Ale oba o tom moc nevíme. Zkusila jsem si svěrací kazajku, a bylo to příjemné, ale ne moc omezující - byl to jen jakýsi hadr.

Můžete mi poradit nějaký workshop anebo setkání, kde bych si mohla zkusit skutečně něco pořádného? Posey anebo Maxcitu? Oba nás to dost rajcuje, mě hlavně ten pocit, že sem naprosto bezmocná, a nemohu se bránit. Ale než to začneme shánět, a dávat do toho peníze, chci si to pro jistotu zkusit jaké to je. A navíc, jde tu i o bezpečnost.

Děkuju za tipy.

PS: není to trolling
olympie2015
Čtenář

Odeslat příspěvekod Slonik 26. 7. 2015 15:48

Tak pokud máte tyhle záliby, tak asi zkus nějaké specializované weby. Během necelých 5 minut hledání jsem našel třeba tohle http://www.xbondage.cz/ - jsou tam odkazy na nějaké workshopy a podobně. Jelikož jde tohle zcela mimo mé zájmy, tak ti asi víc neporadím. Třeba ti to bude užitečné.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aaischa 29. 8. 2015 20:20

urcite muzu doporucit bdsmlife... najdes tam dost lidi zamerenejch podobne, zkusenosti, srazy, predvadeni vseho moznyho a tak :)

p.s. urcite to stoji za to , muzu doporucit :)
aaischa
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ripper6 29. 2. 2016 03:27

olympie2015:
cumim nahodne tady jaky jsou temata :D
Kdyz uz jsem narazil, tady je hezkej typ, tuhle party jsem mel vzdy rad ale nechutne se zdrazilo vlezny. Bude ted roce 2016 a pokud nemas znamosti, tak hold zaplatit a nebo nejit :(

[Odstraněn zcela nevhodný odkaz. Toto sem opravdu nepatří. MgX - administrátor]

a nebo zajdi do Atelieru v Praze, tam mas zdarma tez veci na zkouseni a jeste pokecas v hospode v prizemi :D Jen je to vic utajeny, takze musis hledat.
Naposledy upravil MgX dne 29. 2. 2016 14:58, celkově upraveno 1
Důvod: Odstraněn nevhodný link porušující pravidla SF.
ripper6
Čtenář


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků