Myslíte, že u ní mám šanci?

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Trejvis 25. 11. 2014 18:42

MgX píše:
A překvapuje mě, že po dlouhém čase přicházíš zpět. V tomto roce zde na fóru máš již celých osm příspěvků :-)


Tohle je dobré fórum. Našel jsem zde pomoc i v jiných odvětvích. Toto odvětví se zatím jeví jako problémové...

Slonik píše:Ještě vynechat ty bezúčelné smajlíky a bude to super. (výše uvedený příspěvek drží původní skóre okolo 2,5% ke slovům)


Pokusím se to omezit. Jenže mezi dnešní omladinou to frčí. Všichni používají smajlíky, emoji, atd. Někdo dokonce častěji, než já.


Děkuji všem za Vaše názory a snad se to nějak vyvrbí. Držte palce. O:-)
Trejvis
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 26. 11. 2014 00:06

Trejvis ajajaj a VO TOM TO JE. Omyl. Omyl ta sfině, která Ti neřekne pravdu. Nemáš možnost si ji v reálu prověřit.

Já svůj příspěvek, což snad z něj vyplývá, píšu uživateli 2Pix. Nebo se pletu a ta Tvá citace mého příspěvku je jaksi-taksi nadbytečná?
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Trejvis 26. 11. 2014 16:22

MgX píše:Trejvis ajajaj a VO TOM TO JE. Omyl. Omyl ta sfině, která Ti neřekne pravdu. Nemáš možnost si ji v reálu prověřit.

Co o čem je? Nemám možnost si ji v reálu prověřit tím myslíš tu holku? Snad jsem to správně pochopil. A tím omylem myslíš co? Teď jsem trochu zmaten :hm .


Jo a ohledně té citace... Dělej, že tam není. Já to zase špatně pochopil. Teď je toho na mě docela dost. Jak ve škole, tak i v jiných věcech... Řekl bych, že to byla nepozornost z únavy.
Trejvis
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 26. 11. 2014 16:46

Nepozornost z únavy .... hmmm. Vy mladý houby vydržíte. V sedmnácti jsem dával třídenní nonstop šichty, když bylo potřeba. A na banální chyby nebyl nárok.

Abychom se vrátili k tématu - pořád jen fejsbůk? A dovol osobní otázku - myslíš, že to tu nečte?
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 26. 11. 2014 16:47

Ještě zkus večer jak to tam chodí v tych televizách volejte věštce. Ta, nebo ten, ti řekne, jestli máš u ní šanci.
Podle mě jsi ještě dost hloupý. Názor bych v tvém věku měl. Ale ty si na ten fejsbůček, smajlíčky, protože to frčí a ostatní to taky používají. Naivko. Neřešíš to tady poprvé a jsi furt stejně naivní a máš potřebu to strašně řešit. Do toho strašná únava ze školy.. Jáj, mít tvé starosti.. Ve snu by mě nenapadlo řešit takové věci na fóru. Jak píše sloník nade mnou, co když to čte? Přestaň řešit kokotiny a žij. Vem ji ven, pokud nechce, kašli na ní, taky asi není vyrovnaná. Na fóru nic nevyřešíš.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Trejvis 26. 11. 2014 17:05

Slonik píše: A dovol osobní otázku - myslíš, že to tu nečte?

Já teda doufám, že ne. Třeba by se i ozvala, jestli to nejsem já, protože je ta situace dost podobná atd.

seterwohipikule píše:Podle mě jsi ještě dost hloupý. Ale ty si na ten fejsbůček, smajlíčky, protože to frčí a ostatní to taky používají. Naivko. Neřešíš to tady poprvé a jsi furt stejně naivní a máš potřebu to strašně řešit. Do toho strašná únava ze školy.


Nejsem nejchytřejší člověk na světě... Naivní jsem. To bych souhlasil.
Tohle je asi poslední téma co tu kdy budu řešit (SF/pauza/vztahy). Celkem dost mi tyto debaty daly.
Nejsem unavený jen ze školy. Také jsem unavený z nevyspání a z mnoha dalších věcí.
Trejvis
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 27. 11. 2014 11:48

Tak pořádně spi, co na to napsat :wink:
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2Pix 29. 11. 2014 15:46

MgX... no ja tu koukam porad... ale tohle "PG-13" klaboseni me uz moc nebere :-D
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod MgX 29. 11. 2014 17:37

2Pix co Ty víš. I ve vyšším věku se dá přijít na techniky, které jsi zatím neměl možnost znát a využívat :-D
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2Pix 29. 11. 2014 17:56

kdyz tak koukam na terjviize, tak si rikam, ze se musim porad necemu ucit ... trebas si taky jednoho dne udelam ucet na tom fejsbuku ... ;-) ... anyway.. koukam, ze mam jeste starej avatar.. i starej podpis... musim doma vyfotit Frankensteina...

a kdyz uz tu prudime v ocividne ztracenym a mrtvym tematu.. jak tu vlastne zijete ty roky?
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod Trejvis 29. 11. 2014 19:55

Ták a **** na ní... Měli jste pravdu a hlavně ten, kdo tu psal, že nemá zájem. Měl pravdu. Mě to po tom týdnu konečně docvaklo... Nenapsal jsem jí asi 2 dny a kdyby měla zájem tak se ozve a nebo mi sama nabídne náhradní termín kdyby mohla aneb kdo chce čas si vždy udělá. Normálně chodí ven s kámoškama a tam se fotí... A mě potom píše, že 10°C (podle předpovědi) je kosa... Hmm teď je i méně...
Trejvis
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brzdil987 2. 12. 2014 21:38

To jsem ti chtel zrovna napsat :-) kdyz neldo chce, cas si vzdy udela...
brzdil987
Návštěvník

Odeslat příspěvekod trent 9. 12. 2014 12:22

Ale ona by třeba zájem měla, ale když žijete jen fejsíčkem, tak i četování omrzí. Jde o to, že než si 2 měsíce psát po internetech, je lepší ji osobně někam vzít třeba hned.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 9. 12. 2014 13:31

Promrhal šanci...
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 9. 12. 2014 16:33

Promr ... co??
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků