Myslíte, že u ní mám šanci?

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod MgX 9. 12. 2014 22:07

Ne, k tomu nedošlo. Trávil svůj čas na internetu.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 9. 12. 2014 22:12

***** na internetech...
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 11. 12. 2014 12:13

Tahle debata mě přivedla na myšlenku byznysplánu. Pracovní název služby by mohl být Intimní Přiblížení. Je v tom erotično a zkratka je IP, což i vystihuje internetový charakter služby.

Služba by se skládala z hardware a software:

Hardware:
modely anatomických prvků vysněného protějšku
Připojily by se přes USB a zavedly/navlékly. (v budoucnu by se mohly distribuovat i jako soubory pro domácí 3D tisk a partnera by pak šlo operativně obměňovat pomocí několika kliknutí)

Přilba/brýle pro virtuální realitu
volitelné rozšíření pro vyšší programy služby - přenos obrazových a zvukových vjemů

Masážní vesta
volitelné rozšíření pro vyšší programy služby - přenos hmatových vjemů

Software:
Inteligentní algoritmus na převádění zaláskovaných statutsů a prázdného žvanění v chatu na fejsíčku do impulsů pro anatomické návleky. U vyšších programů služby by byl dynamicky generován zvuk zrychleného dýchání a ovládána masážní vesta.

Pokročilé zpracování obrazu a morphing přetvoří fotečky se statusu a selfiečka na odvážný erotický fotoset, který bude promítán do přilby / brýlí.

I když bude služba zpoplatněna, myslím, že si mezi moderní mládeží najde řadu předplatitelů. Umožní jim udržovat plnohodnotný vztah aniž by museli protějšek vidět v reálu, aniž by museli někam chodit a aniž by museli vstát od sociální sítě.

Existují významné multiplikátory - služba kvalitně uspokojí i tělesné pudy, takže se dá předpokládat značný nárůst intenzity využití sociálních sítí a tím i množství shlédnuté a odkliknuté reklamy.

Pro budoucnost si lze představit otevření systému pro komponenty třetích stran tak aby se např. dal "do hry" zapojit oblíbený videoklip, zpěvák, skupine nebo třeba zvířátko ... (zvířátka jen pro země, kde je to povolené).
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 11. 12. 2014 18:35

Je toto možné? Vytvoříš myšlenku, která se dá zpoplatnit a dáš ji na net? Ty jsi milionář! A už Tě nebaví podnikat... :-D
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2Pix 12. 12. 2014 02:46

nic novyho pod sluncem... srry...
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod Brandonwalsh 1. 3. 2015 01:07

https://www.youtube.com/watch?v=GxtrOiXOs9A u týhle nemáš šanci.:-)Jinak se neboj ničeho
Brandonwalsh
Čtenář

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 1. 3. 2015 12:39

Fuj, to sů velké cáky.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Trejvis 2. 3. 2015 22:24

Takže jsem to nakonec dotáhl na kamaráda. Každý den si píšeme. Pokud ne sama mi napíše. Byli jsme spolu na koncertě a pak ještě na maturitním plese. Skvěle si rozumíme taky jsem jí doprovodil i domů. Když jsem jí náhodou viděl na maturáku, nechal jsem jí plynout, protože jsem byl furt trochu naštvaný a lehce v beznaději. Nakonec mi sama napsala že tu je sama s rodiči a jestli se nesejdeme. Když projede kolem v autobusu tak třeba zamává atd. Je fajn, ale průser. Má kluka... Je celkem daleko a mám pocit že se jí nevěnuje tolik jak já, ale můžu být rád alespoň za tohleto :D. Takže snad Friends with benefits (doufejme).
Trejvis
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 2. 3. 2015 23:15

forsaken...
icotech852
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 4. 3. 2015 22:26

Trejvis píše:Takže snad Friends with benefits (doufejme).

A to je dobře, nebo špatně?
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 5. 3. 2015 07:47

Pro nezkušeného to moc dobře není.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků