Myslíte, že u ní mám šanci?

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Trejvis 23. 11. 2014 00:51

Ahoj,

bohužel zase já, ten bídný nešťastník :(. Takže vyhlídl jsem si holku. přidal jsem si jí na facebooku, protože měla hodně společných přátel a byla samosřejmě krásná ^^ . Začali jsme si psát. Nejdřív odkud se známe. Pak mě pochválila za jednu činnost, kterou dělám (nebudu říkat přesně co). Ona mě při ní totiž viděla. Psali jsme si hezky o všem atd. a pak se mě zeptala jestli jí něco nedám (znovu nebudu říkat co, protože chci aby to bylo trochu anonymní). Ta věc je spotřební, mám těch věcí doma dost a nemusela by platit. Napsala, že prý za to budu chtít peníze :D. Tak jsem řekl, že rozhodně ne. Tak jsem navrhl, že by bylo dobré se sejít a že bych jí ten předmět dal. odpověděla: "to jo." ona řekla, že by rovnou mohla ukázat její oblíbenou činnost. Pak řekla kde bydlí a ještě napsala, že se jí leknu, až si dáme sraz. Já jí řekl, že se jí neleknu :P. Pak jsme zase psali a kecali o všem možném. Ona mi psala, že v pátek nemůže, že udělala průser. A pak dodala, že přeci nechci jít s někajou holkou co udělala průser. Já že jo. Pak druhý den jsem jí zase napsal. Ona musela něco důležitýho zařídit a napsal jsem ať mi napíše až tu bude. Napsala :) (moc holek mi tohle neudělá, že když jdou pryč se záminkou toho, že jdou něco dělat, tak se většinou neozvou.). Smazala si profilovku a já se ptal proč to udělala tak se mě zeptala jestli mi to vadí. Odpověděl jsem že jo, protože jí to tam slušelo. Pak mi nevím proč poslala prinstcreen počtu našich zpráv :D a já bych řekl, že to je docela dost za těch několik dní. Později při nějaké debatě o něčem jsem řekl, že by mi vadilo, kdyby zítra na facebooku nebyla, protože se mi s ní hezky píše. O: Ty chceš abych byla na facebooku? Ona poděkovala a na totéž jsem se zeptal: Tobě se mnou taky ne? O: jojo :) (je to dobré znamení, že ano?).Pak jsem nepochopil něco tak jsem říkal, že jsem blbej a ona že nejsem :). No a pak jsme se domlouvali na termínu. Pondělí? nemá čas. úterý nemá čas... středa vůbec nemá čas.. čt......... mno a až najednou jeden den by měla. Tak jsem se zeptal kde bude sraz a ona že neví tak jsem navrhl jedno místo a ona: kdy prý řekla že se sejdeme? Odpověděl jsem že neřekla. Zeptal jsem se kdy řekne , že jo, jakože se potom sejdeme (jako, že to povolí ten sraz a přijde :D něco v tom smyslu). Ona: až se rozmyslím. Já: dáš vědět? Odpověděla: Možná (Co to znamená v holčičí řeči?). Jo a ještě na závěr... Něco mi řekla. Nebyla to úplně urážka ale někoho by to mohlo urazit (myšleno mojí osobu). Mě to ale vůbec nenaštvalo a nebyla to urážka spíše nevhodné nazvání mé osoby :D a pak se z ničeho nic asi po 6 minutách omluvila :D i když jsem nejevil v následujících zprávách známky uražení nebo tak. Docela mě překvapilo, že se za tohle omlouvá. Potom se zeptala jestli mám tu práci hotovou (jako by si chtěla psát, co myslíte?) Já totiž dělal práci do školy.

Ještě jsem si teď vzpomněl, že jsem něco celkem vtipného napsal a napsala, že jsem jí pěkně rozesmál :). Takže další bod navíc ne? :D

Otázka tedy zní: Mám u ní šanci? Zatím myslím šanci s ní jít ven. Pak si myslím, že bych snad zabodoval venku, když bych s ní tedy byl a viděla by mě jak vypadám, chovám se atd. Jak velkou šanci podle Vás mám?


Předem děkuji za přečtení. Díky za pomoc a omluvte můj přihlouplý a zoufalý dotaz :/. Už několik holek mě dost zklamalo a já litoval mého snažení. Nechci aby se to opakovalo. Popř. bych ocenil nějaké rady. Nejvíce mě štvou holky u kterých se snažím a ve finále pár kroků před schůzkou řeknou, že nemají čas. V tomhle případě to na mě zapůsobilo, že ještě neví a myslí si že jsem fajn a pěkně si píšeme. A snad si rozmyslí, jestli se mnou ven půjde nebo ne. Já to maskuju zatím za tím předmětem co ona chce :D. Pak vlastně řekla, že si ho vezme (ukradne :D ) ze školy. Mno ode mě by ho měla zadarmo a třeba by z toho bylo něco víc.

Přeji hezký den :).
Trejvis
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 24. 11. 2014 15:16

Zanech psaní na fejsíčku běž četovat s lidma tváří v tvář. Co tu holku oslovit někde v materiálním světě a tam ji pozvat na rande?
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Trejvis 24. 11. 2014 15:59

No ona právě chce abych jí dal jednu věc. Jelikož nechodíme do stejné školy tak jsem jí před několika dny nabídl jestli se nechce někde sejít. A ona, že by to chtělo no. Jenže když jsem se jí zeptal kdy a kde jako v jeden den, kdy zrovna má čas tak mi napsala, kdy prý řekla, že se sejdeme. A tak jsem se jí zeptal kdy bude vědět a ona že se rozmyslí. Takže nevím co teď. :-|
Trejvis
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 24. 11. 2014 17:46

pride mi to trosku chaosne,urcite si si vyhliadol svoju "krasavicu",ktoru sa snazis nejak dostat,alebo si ju ziskat,pripadne ju mat rad.Zeny tieto veci vycitia,navyse su velmi neuprimne a spravia cokolvek co sa ti zda nelogicke len preto,aby si si o nich nepomyslel nic zle,alebo aby si sa neurazil.Prajem vela uspechov ;)

p.s.: mozno ze to chce sa nevzdavat,casom uvidis co z toho bude
Naposledy upravil icotech852 dne 24. 11. 2014 19:16, celkově upraveno 1
forsaken...
icotech852
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 24. 11. 2014 18:19

Neptáš se tu poprvní na takové věci. Se s ní domluv, pokud se bude vykrucovat, tak na ni prostě nakašli. :roll:
Minulý dotaz byl totální úlet.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Trejvis 24. 11. 2014 20:45

Ještě taková otázka... Já jsem celej mimo a asi to prožívám více a furt věřím, že to dopadne dobře... Když jsem se zeptal: "Na náměstí?" Ona: "Co?" Já: "Ten sraz." Ona: "Já ti řekla, že jo?" Já: "Jo :P" (trochu drze jsem napsal, že jo, i když to neřekla). Ona: "Kdy?" Já: "neříkala :D" Ona: "tak vidíš" Já: "Kdy řekneš jo?" Ona: "Až se rozmyslím" Já: "A dáš potom vědět?" Ona: "Možná no :D" Mám to chápat, jako že nechce se mnou jít ven? To by znamenalo, že ten předmět který chce tak si dělá jenom srandu? Mám se ještě snažit? Každopádně ano, že? Na konci týdne by to mohlo klapnout, řekne-li ano. Když ne tak to bude fakt blbý :'( . Mám takový pocit, že je ke mě trochu nakloněná, ale možná se pletu.

____________________________________

Případně další varianta jak se s ní setkat je, že se v místě jejího bydliště koná zábava, na kterou bych mohl jít. Je poměrně velká šance, že tam bude, protože zde nebývají moc často zábavy. Pak jí tam najít říct čau a už se nevyvlíkne :-]
Trejvis
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 24. 11. 2014 21:29

vies,si trosku nezrely a beries to ako hon na lisku.Prezradzaju to o tebe tvoje odpovede adresovane jej
Mám to chápat, jako že nechce se mnou jít ven? To by znamenalo, že ten předmět který chce tak si dělá jenom srandu? Mám se ještě snažit? Každopádně ano, že?

daj tomu cas a uvidis ci sa ti ozve ona,ja verim ze nie :) chce to cas,nemozes sa na to hnevat i ked mozno budes...take su zeny ;) Moc na nu tlacis a uz sa to otocilo proti tebe.
forsaken...
icotech852
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Trejvis 24. 11. 2014 22:49

Myslíš, že tu je ještě šance na otočení situace? Napsali jsme toho od té doby, co jsem se jí zeptal kdy má čas docela dost. Kdybych ubral tempo zachránil bych situaci? :D Při psaní jsem se hlavně soustředil na to, aby to vypadalo, že chci jen předat tu věc a nic víc. Nejsem si tedy jistý jestli jsem to pokazil, protože si se mnou očividně píše a nevadí jí to psaní, jak říká. Když jsem jí také při jedné příležitosti napsal, proč tu zítra nebude a že se mi s ní hezky píše. Poděkovala a na totéž jsem se jí zeptal, jestli se jí se mnou dobře píše. Napsala: "jojo". Jako neříkám, že jsem zkušený to právě, že ne, ale poznám kdy si holka chce psát a kdy ne. Prostě odbývá věty, odsekává atd. Tohle je opak. Pak jsme si ze srandy posílali fotky z dětství :D kdybych jí nebyl sympatický tak se mnou nenapíše tolik zpráv a neposílá mi fotky, když byla malá :D. Máš pravdu měl bych ubrat. Zkusím jí schválně 2 dny nenapsat.
Naposledy upravil Trejvis dne 25. 11. 2014 00:40, celkově upraveno 1
Trejvis
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 24. 11. 2014 23:10

urcite sa da situacia otocit,podla toho co pises mate dobry kamaratsky vztah.Radit ti nebudem,aby som ti to "nepokazil",ale pokial jej niekedy napises ze si rad ze si ju spoznal a ze je dobra kamaratka,tak tym nic neskazis.

Raz si ju uz oklamal,tak sa o to nepokusaj znovu - tak si uprimny vztah nevybudujes
forsaken...
icotech852
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 25. 11. 2014 01:08

Všechny ty "internety" a Facebooky jsou schopny, celkem efektivně, blbnout lidi, zabíjet skutečnou komunikaci a reálný život.

Jak potom vztahy mají vypadat? Jo, dřív, v čase romantických dopisů, to bylo dost jiné.
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2Pix 25. 11. 2014 06:37

Verus, vsechny ty internety vytvari akorat moznosti jak omlouvat svoji vlastni neschopnost se seberealizovat ;-)

aneb jak rekl Chasler Bukowski: "Svet patri tem co se neposerou" ;-)
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod Slonik 25. 11. 2014 07:07

Pár dobře míněných rad:

1) Vykašli se na fejs-bůů-k - to co se na něm takhle napíše má menší hodnotu než použitý toaletní papír

2) Čas, který ušetříš tupým čuměním do počítače můžeš věnovat skutečnému světu

3) Když už něco píšeš na počítači, zkus redukovat počet smajlíků na desetinu. V Tvém úvodním příspěvku je v relaci k počtu slov téměř 2,5 % smajlíků (18 na 728 slov). Na vnímavější a empatická děvčate to může působit, že nevíš co říkat, na drsňačky, že jsi idiot a líbit se to může akorát tak husám.

4) Jak jsem již psal, internet není vůbec anonymní a ty holky si to jistě takhle veřejně nechtějí číst - byť jakoby "zamlžené" slovy nějaká činnost, nějaká věc a podobně.

P.S.: Pokud jí vezmeš do čajovny, tak s sebou neber kamaráda.
P.P.S.: S citátem Charlese Bukovského se plně ztotožňuji
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Trejvis 25. 11. 2014 15:42

Já bych se klidně i vykašlal na facebook, ale je to můj jediný kontakt na ní. Kdybych jí vytáhl ven tak facebook nepotřebuju, ale problém je jí dostat ven. Zatím tomu nechám volný průběh a trochu zvolním :).
Trejvis
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 25. 11. 2014 17:46

2Pix píše:Verus, vsechny ty internety vytvari akorat moznosti jak omlouvat svoji vlastni neschopnost se seberealizovat ;-)

aneb jak rekl Chasler Bukowski: "Svet patri tem co se neposerou" ;-)

Byla to lehká nadsázka. Samozřejmě, že si za stav může jedinec sám, nikoliv internet obecně, či služba - Facebook.

A překvapuje mě, že po dlouhém čase přicházíš zpět. V tomto roce zde na fóru máš již celých osm příspěvků :-)
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 25. 11. 2014 18:05

Trejvis píše:Já bych se klidně i vykašlal na facebook, ale je to můj jediný kontakt na ní. Kdybych jí vytáhl ven tak facebook nepotřebuju, ale problém je jí dostat ven. Zatím tomu nechám volný průběh a trochu zvolním :).


Ještě vynechat ty bezúčelné smajlíky a bude to super. (výše uvedený příspěvek drží původní skóre okolo 2,5% ke slovům)
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků