Ako neriesit partnerkinych byvalych

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod MgX 24. 8. 2011 20:54

techseaman píše:sorry, ale som proste taky. pytam sa, som zvedavy. keby jej neverim, tak sa jej nic nepytam a hovorim si svoje. ale vidim, ze ona mi o tom povie, aj ked vie, ze to je tazke, resp. sa na to neodpoveda lahko...thats all folks

Za určitých okolností skoro sebemrskačský způsob - takové sebetrýznění. Ale chápu to. Z určitého pohledu to může být test, co vše si k ní v sexuální oblasti můžeš dovolit - zde tedy příjemná stránka. Ze strany druhé přichází ony myšlenky, co za obludy s ní byly.

Jdeš po hraně, ale to tušíš. Jdeš a nevíš kam spadneš. Chceš vše a můžeš to mít, jenže ten mix s minulostí je bolestivý. Když nic nepřeženeš, přijde drobné otupění, které přinese bonus v podobě postupně mizející minulosti a myšlenek na ni - tedy na partnerčinu minulost. Tlak se postupně ale může vracet ve chvílích obecného napnelismu vyvolaného čímkoliv. Vyčteš partnerce to, nebo ono a bude záležet na schopnosti jejího splachovacího mechanismu a na síle její lásky, resp. síle vašeho vztahu. Čím větší síla, tím větší možnost přežití v bouři.

Odpověděl sis už na otázku, zda si s takovou ženou dokážeš představit budoucnost? Zda s takovou ženou chceš mít děti, žít v rodinném kruhu?

Já bych se zřejmě vydal tímto směrem. Ono uvažování/přemítání o společné budoucnosti Ti dá - možná - také hodně odpovědí.

Z jiné strany by jsi měl zcela určitě vyloučit stav, že Tvá partnerka u Tebe JEN „zaparkovala“ na přechodnou dobu. Prostě úlet - potřebuje trochu více klidu, něhy, pohody ve svém rozvášněném životě. Psal jsi, že spolu hodně mluvíte, což je dobře. Tedy asi víš - na čem jsi. Ona možná tuší to samé - tedy na čem je s Tebou ona. Stav je vyrovnán, alespoň v tomto.

Myslím, že pokud se Ti zdá vše (až na bujarou minulost) ok - mohl bys tomu dát šanci. Muž gentleman, který zapomene na minulost, která jí možná nevyhovovala, jen byla jakýmsi východiskem z nouze. Nedostatek citu a potřeba sexu vyplodila stav, který se Tobě hnusí. Po té co vyhodnotíš všechna pro a proti nastav bod NULA. Vyčisti vše a dej jí šanci. Třeba nezklame a budeš příjemně překvapen. Nezapomeň totiž, že ač si to kdokoliv chce nebo nechce přiznat, sex je neskutečně důležitou součástí života - ve vztahu, v manželství. Jestliže máš partnerku, která ví a umí ... a chce - je to určitá deviza do budoucna. Představa o manželství s puritánkou by asi dělala dobře málokomu ... i když lidé jsou různé.

Pak tu je, samozřejmě, ještě jedna varianta. Víš určitě, že peprné historky, které Ti partnerka vypráví, jsou zcela a totálně pravdivé? Nemá určitý důvod jen mlžit?

Ty zde jen drobně naznačuješ, nečetl jsem více, třeba více kladů a záporů ... s ní a o ní. Chápu, že nemáš chuť více psát, ale taky nezaznamenáš přesnější odpovědi. Vaří se tu z vody.

A ještě něco...jestli jsi byl do té doby, než jsi ji poznal panic - tak máš prostě smolíka. Ne každý dlouhodobě odolává sexuálnímu puzení, i když je už třeba dospělý.

BTW: mám pocit, že žárlivost lehce snižují nějaké minerály, stopové prvky ;-)
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 25. 8. 2011 07:25

Tak jsem si myslel, že alespoň někde překonám rozsahem(nikoliv obsahem) eMgééXe. Tak třeba příště.
Nicméně jsou to rozhodně zajímavé myšlenky.
Ale jsem asi naivka, ale určitě bych nemyslel na nějaké bývalé na základě toho, co si mohu k děvčeti v posteli(i jinde) dovolit.
Má paní je v této oblasti mnohonásobně zkušenější. Mě to rozhodně nevadí. Její minulost nezajímá a když na ní přijde, tak jen ve srandě, když se jí na něco zeptám... No a kam jsme se spolu dostali...? Ostatně všechny mé bývalé byly zkušenější než já. A žiji.
Určitě bych jejímu splachovacímu mechanismu nedával nadpřirozenou odolnost. On totiž ten mechanismus může selhat a to pak záchod začne protékat. Dle mého názoru by to byla škoda, kvůli takové hlouposti.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod techseaman 25. 8. 2011 10:26

MgX, palec hore. tvoj prispevok sa najviac priblizil mojej realite a myslienkam. sancu som dal. o docasne "zaparkovanie" nejde. pri vaznych znamostiach si tu buducnost vzdy predstavujem, aj s touto. uprimne, tazko sa do toho ide, no chcem dat tomu sancu, nepustit to len tak kvoli takej "blbosti". no ked sa dvaja lisia v niektorych hodnotach, tak je to tazsie.
a doverujem jej, vo vsetkom. to, co sa nasmu vztahu neda odopriet, je uplna otvorenost a priamociarost.
techseaman
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 26. 8. 2011 19:28

trent píše:Tak jsem si myslel, že alespoň někde překonám rozsahem ....eMgééXe.


Není třeba se předhánět v rozsahu příspěvků. Myslím, že je celkově velmi důležité, najít si chvilku a dle nejlepšího vědomí a svědomí odpovědět/poradit - což jsi udělal a za to Ti jistě patří velký dík!
Moderní člověk moc netouží po velkých, rozsáhlých článcích. Spíše se mu líbí jednoduché vzkazy a příkazy. Tudíž ... když se vydáš cestou dlouhých příspěvků, můžeš sklidit kritiku, stejně jako se to občas přihodí mně :-)

techseaman
OK - myslím, že je dobře dát šanci ... pokud to jen trochu jde. Kdybys tak neučinil, v budoucnu můžeš litovat a zbytečně se vracet do tohoto okamžiku, okamžiku jistého zlomu. Člověk následně může zjistit, že zbytečně vycouval, přičemž mohl minimálně získat řadu cenných zkušeností s ženou, o ženách, ale koneckonců zjistit mnoho zajímavého o sobě samém.

Blbost, jak jsi napsal a dal správně do uvozovek to opravdu není. Je to, či může být zásadní prvek ovlivňující váš vztah. Čas, čas je asi tou základní veličinou, která může ukázat více. Řekne Ti, jestli se původní negativní myšlenky vytrácejí a stejně tak naznačí, zda je partnerka ochotna setrvat ve vztahu s Tebou, tedy jen s Tebou.

Já osobně vidím v oné, stále dokola prodiskutovávané, „překážce“ ještě jednu výhodu. Nepůjdeš do vztahu „po hlavě“ a budeš si držet minimálně lehký odstup. Přiznejme si, že i něco takového se může hodit.

Přeji vám oběma mnoho štěstí, a pokud vše nedopadne úplně přesně, nechť se po letech všemu alespoň přátelsky zasmějete.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rollsroyce 30. 10. 2011 22:56

Já bych neřešil partnery bývalých oholených, ale u těch neoholených bych velmi trpěl.
rollsroyce
Poslední varování
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků