sexuální poloha pro nejsnadnější vniknutí

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod strny88 19. 4. 2011 15:29

AHoj pauzáci, mám takový dotaz, jakou sexuální polohu zvolit pro nejšetrnější a nejsnadnější vniknutí. Mám mladší partnerku a zatím se nám nepodařilo do ní vniknout, je moc uzká, na experimenty není čas, je to moc plachá dívka v oblasti sexu :D polohu zezadu odmítá, myslím si že je to právě nejlepší poloha. Co mi doporučíte?
Siemens M50, CX65, Nokia 3510i, Samsung E720, Motorola E398, L7, Razr V3, Rizr Z3, Sagem MY Z-55, LG Shine, Nokia N82, Sony Ericsson w810i, Motorola Ming, Samsung Galaxy Spica, Motorola DEFY, ATRIX, X, X+1, X Style, X4, Z3 PLAY, LG G8s, Google Pixel5
strny88
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 19. 4. 2011 19:01

strny88 hlavně klid, klid a nespěchat a pak taky nespěchat. Tím se dá hodně pokazit.

Volil bych takovou polohu, kterou určí partnerka. Běžně třeba „face to face“. Nebo ať jde nahoru a vniknutí si časuje sama.

Její plachost může omezit vzrušení natolik, že nedojde k dostatečnému uvolnění příslušného svalstva s následnou možností pohlavního styku.
Určitě to bude chtít dostatečné vzrušení. Měl bys prsty zkusit opatrně roztáhnout poševní vchod. Nesmí se obávat jakékoliv věci, která by ji mohla nadbytečně omezovat - třeba, že přijdou rodiče, kamarádi. Nebo, že si nevezmeš ochranu a ona otěhotní atp.
Možná nebude od věci vzít i lubrikační gel, to ale musíš vědět Ty.

Netlač na ní, ať si vše určí ona. Když to nevyjde napoprvé, napodruhé, napotřetí ...tak to bude jindy, svět se nezboří.

Ještě doplním, že určité procento žen může mít s průnikem problém, pak se vše řeší za pomoci odborníka - lékaře. Netvrdím, že je to případ váš. Ber to jen jako doplňující informaci.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 19. 4. 2011 20:32

asi misionářskou, nohy roztáhne a opře o tvé ruky.. :D cháááápeš? :D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 19. 4. 2011 20:51

No však ... tváří v tvář...ale pozor na to. Právě nohy vysoce zdvižené mohou působit - za určitých okolností - kontraproduktivně ... a může to víc bolet.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod darkast 19. 4. 2011 21:05

Taky jsem narazil na jednu úzkou a dobře to šlo při obráceným koníčku (zády k tobě).
darkast
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 19. 4. 2011 22:23

Na experimenty není čas? Pokud furt takhle spěcháš, tak se nedivím...ženská není mašina, abys ju namazal a jela celou směnu.
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 20. 4. 2011 19:09

aquarkko díky za příspěvek. Občas slovo ženy je daleko přínosnější, než kecy deseti chlapů ;-)
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 20. 4. 2011 19:16

aquarkko: Když jsme u té směny... on si ale potřebuje odpíchnout... Píchačky jsou nemilosrdné a běda, jak píchneš pozdě.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nazdar (novy) 22. 4. 2011 19:30

No tak také vstoupím mezi odborníky, vždycky je problém taková situace:"Jdem na to. " Doporučuji klídek, zapálit třeba svíčku, pokud teda nejste zrovna ve stohu slámy, nějakou hudbu, co má ráda no a třeba sleničku koly ani nemusí být alkohol přítomen. A třeba ani nemusí ten den k ničemu dojít, prostě odblokovat zábrany. Holt to bude příště, život běží dál.
po trávě se nechodí,tráva se hulí
nazdar (novy)
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mtmccox2 23. 4. 2011 19:14

Sorry za OT, ale líbí se mi některé kousky ze seznamu Podobná témata, co to tady dole nabízí :D
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Chachumbábův
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 25. 4. 2011 14:54

Nalít do ní vino, dlouho líbat a hladit, pak použít i lubrikant do začátku a zhasnout ať nevidí jak je to všechno sprosté a jaký si prasák :-D
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Breaker 30. 4. 2011 10:40

Čo nejde silou, pôjde ešte väčšou silou. ;) :mrgreen:

MgX: Ty si sexuológ/gynekológ? Pretože si neviem predstaviť, ako mi nejaký "laik" pri normálnej konverzácii povie niečo ako "prsty zkusit opatrně roztáhnout poševní vchod." :D
#ledžendery
Breaker
DJ Nočního klubu
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 1. 5. 2011 11:53

Breaker nejsem, jsem moderátor ... to je taky postižení :mrgreen:
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 1. 5. 2011 11:54

Vyměň holku, budeš mít klid.
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 1. 5. 2011 14:21

drsňák hobitt promluvil ... ovšem ta myšlenka je SKORO na facku :roll:
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků