Rozchody

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod darkast 5. 12. 2010 16:10

Každý nějaký zažil. Svěřte se, jak jste se ním vypořádali a jak dlouho vám to trvalo.
Znám lidi, kteří byli za pár dní v pohodě, ale znám i takový, kteří z toho byli úplně rozebraní rok.

Já zatim procházim pořáteční fází, takže sám přispěju, až se z něj dostanu. :--
darkast
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 5. 12. 2010 16:24

Trvalo mi to něco přes měsíc, hodně mi pomohlo to, že jsem trávil plno času s přáteli. :)
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 5. 12. 2010 16:41

Rozchodu se nebojim, me se to netyka a asi jen tak tykat nebude :)
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod teplice 5. 12. 2010 17:17

Podle mě hodně záleží na tom, kdo to ukončí. Je ale pravda, že tohodle se bojím.
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Ovčák 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 5. 12. 2010 17:19

suk píše:Rozchodu se nebojim, me se to netyka a asi jen tak tykat nebude :)

dtto - prostě naprosto suverénní. 8-)
Deleted user

Odeslat příspěvekod darkast 5. 12. 2010 17:23

Taky plánuju trávit hodně času s lidma. Po rozchodu si člověk uvědomí, jak je najednou sám, že ostatní přece jen zanedbával na úkor holky. :-l

Takže budu muset obvolat hodně lidí a nějak je vytáhnout ven. Součástí mýho plánu je taky sbalit co nejvíc holek (ošklivých, hezkých, prostě jakýchkoliv) a zvednout si sebevědomí, tak snad to vyjde. :-|

Teplice: Na tom záleží hodně, to je pravda. Paradoxně jsem si sám hodně pohrával s myšlenkou, že ji pustim k vodě, ale ona mě předběhla a to o hodně. Člověku to hrozně srazí sebevědomí, když dostane kopačky (i přestože je plánoval časem taky dát).
darkast
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 5. 12. 2010 17:23

teplice píše:Podle mě hodně záleží na tom, kdo to ukončí. Je ale pravda, že tohodle se bojím.

S tím souhlasim. Já měl výhodu v tom, že jsem to ukončil já a od té doby jsme se neviděli a veškerý kontakt mezi námi je minulostí.
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kirkwood 5. 12. 2010 18:47

Ještě jsem rozchod nezažila a bojím se ho taky - asi bych se odstěhovala do jiné části ČR :D :-/. Také jsem kvůli příteli utnula komunikaci s kamarádkami, se kterými jsem trávila veškerý volný čas, chodily na koncerty apod.
Kirkwood
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 5. 12. 2010 19:14

Kirk: u tebe to tak trochu nechápu.
A vůbec nechápu, proč bych se měl vzdávat přátel kvůli partnerovi. Je jasné, že se s nimi nebudu tolik vídat, ale to naprosto dobrovolně. A pokud zatoužím je vidět, nemusím a nebudu se nikomu za to zodpovídat. To samé protějšek.
Jinak rozchody... No na nic. Kopačky jsem dal i dostal. První rozchod jsem v sobě celkem dusil. Sice jsem se rozešel já, ale pak to ve mě bylo ještě tak 4 měsíce. Na rozchod je nejlepší lék najít si jiné děvče. Sice člověk může přejít ze vztahu rovnou do dalšího, ale to až tak nevadí. Aspoň nepřemýšlí o kravinách.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kirkwood 6. 12. 2010 06:22

trent: odstěhování do jiné části ČR?
Tak přítel se kamarádu nevzdal (asi proto, že se s nimi kamarádí od základky a jsou stále v samém městě). Kamarádka dříve bydlela tady, ale kvůli příteli a práci se odstěhovala k němu (jeho rodičům) a tam si našla nové kamarády. Ale je fajn, když za ní mohu párkrát přijet, ale to je fakt 1 - 3 krát do roka :-(
Kirkwood
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 6. 12. 2010 12:57

Ne. Myslel jsem utnout kvůli příteli komunikaci s kamarádkami.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 6. 12. 2010 13:09

Optimální doba na kompletní srovnání je asi devět měsíců, aspoň u mě to tak funguje. Několik týdnů bych byla mimo, mezitím bych se šla pořádně opít a po nějakým čase začla si budovat zase single život. Na chlapa jsem schopná se podívat až po měsících. Znám kopačky dát i dostat, a ačkoliv nepříjemný je obojí, dostat je je horší :) A doufám, že už to nezažiju, protože se současným partnerem jsem nejspokojenější.
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 6. 12. 2010 13:10

To je strašná blbost podle mě...přece kvůli jednomu člověku neodstavím x dalších blízkých lidí...
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod darkast 6. 12. 2010 13:29

Když se zamiluješ, tak odstavíš a ještě dobrovolně. :-l
darkast
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod teplice 6. 12. 2010 13:33

podle mě je další důležitý faktor důvod rozchodu
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Ovčák 2009
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků