Jaký je rozdíl mezi rukou a vibrační vaginou?

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod grenoondrej 11. 11. 2010 22:46

Jaký je rozdíl mezi rukou a vibrační vaginou?

Co je lepší?

ptám se proto, že mě již neuspokojuje masturbace rukou s lubrikačním gelem
a všude na netu hlavně v E-shopech čtu, že je Vibrační vagina, lepší než ruka a
čim je vagina dražší tim je lepší.

Že prý jsou vaginy na jedno použití,-Tenga-egg. Že jsou vaginy co mají vevnitř lubrikační gel a mají omezenou životnost použití a že když se používají více než je doporučeno, může dojít k poranění.Vaginy jsou rotační, nebo mají ovladač na regulaci vibrací.Vaginy jsou prý dobré pro panice na zvyšování výdrže atd...

Nevim jestli to neni jen reklamní trik a realita je někde úplně jinde.
Nemám s Vaginama žádné zkušenosti.

Bohužel mám značné problémy se seznamováním a navazováním vztahů a abych se šel uspokojit za nějakou kněžkou tak nato jsem příliš velkej srab.
grenoondrej
Čtenář

Odeslat příspěvekod hobitt 11. 11. 2010 22:50

Zkus to s holkou, slyšel jsem, že je to o dost lepší...

A sehnat kamarádku na sex taky jde, ony mají taky své potřeby. :)
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 12. 11. 2010 00:14

no vidis slysel si o tom a co teprve az to zazijes...jinak ruka je bezna vec a vibracni vagina je pro ty vetsi loosery coz uz vzdali to ze by si nasli holku a radsi koupej kus trapny gumy misto toho

-- 12. 11. 2010 00:16 --

ty voe ale fakt kdo si muze koupit vibracni picu :oboze si radsi zajdi do bordelu
seek discomfort
powerball
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 4honza 12. 11. 2010 09:07

Asi je budeš muset vyzkoušet sám. Tak dej vědět, jestli tě to moc neostrouhalo. Nejlepší by byla asi videorecenze, jakou dělají na živě.cz :D
4honza
Datel roku 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 12. 11. 2010 09:15

Tak zase strkat to do zeny taky nic moc, ta gumova vagina bude alespon neojeta a oproti bordelu nic moc rozdil, tam stejne musis mit gumu, takze vysledek tak nak nastejno.
evlo
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 12. 11. 2010 09:19

Taky bych doporučil překonat vlastní stud a najít si holku.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 12. 11. 2010 14:47

evlo píše:Tak zase strkat to do zeny taky nic moc, ta gumova vagina bude alespon neojeta a oproti bordelu nic moc rozdil, tam stejne musis mit gumu, takze vysledek tak nak nastejno.

nějaká plastová vagína či co se nevyrovná teploučké, pěkně vlhké dívčí jeskyňce ani zdaleka, o tom se nebudem hádat.. :kuk:

počkej až přijde kostič co ti na to řekne.. :D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 12. 11. 2010 15:13

to už fakt radši internetovou seznamku "na jedno rande"... :D
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 12. 11. 2010 15:33

jo! :)

je to o hodně levnější a zábavnější než kupovat takové napodobeniny
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cumel30 12. 11. 2010 16:42

Ruka je ruka kluci, tej nikdy nedondú Duracellky, a ruka je aj šikovnejšia a jemnejšia. :love: :love:
Je ťažké byť pako,konkurencia je veľká.
Nad alkoholom ešte nikto nevyhral,len ja som remizoval.
cumel30
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod grenoondrej 12. 11. 2010 19:09

hobitt píše:Zkus to s holkou, slyšel jsem, že je to o dost lepší...

A sehnat kamarádku na sex taky jde, ony mají taky své potřeby. :)


Je mi 24 ještě nikdy jsem neměl holku a jsem stále panic což mě dost trápí.
Když jsm někde na koncertě nebo na nějaké jinné kulturní akci tak nevim jak, ale
buď já nebo nějaká holka se dáme nějakym způsobem do řeči, nějakou dobu píšeme si , jdem na kafe ale když se po delší době zeptam jestli by se mnou nechtěla chodit, dozvim se, že mě bere jako kamaráda, bráchu atp... Že je vdaná, má přítele atd...
Nedaří se mě posunout kamarádský vztah na vyšší Level.
Mám kamrádky, ale to neni ten typ holek který by..... [jsou značně konzervativní]
Ani když si dá člověk víno a je takovej uvolněnější dál než k hlazení se prostě nedostanem.
Holku hledám již přes 10 let, ale bez úspěchu.

Samozřejmě, že reálný sex je lepší než Masturbace.
Lehčích Holek který by si neděla srandu a zaučili Panice je jako Šafránu.

Jak zde někdo psal jdi do bordelu.
Já se prostě bojim, že něco chytnu a pak napotvoru nějakou holku najdu.
Když začne člověk Masturbovat tak nemasturbuje jen jednou a dost, prostě musí je to něco jako droga. Se sexem je to ještě horší, člověk jde do bordelu or na privát jednou,podruhé,potřetí a pak dojdou prachy a co potom?

neni to tak dávno co jsem zaplatil všechny dluhy a jestli mam na učtu 30 tak to je hodně
grenoondrej
Čtenář

Odeslat příspěvekod MarkFX 12. 11. 2010 19:22

já bych do bordelu asi taky nešel.. za hodinku či jak dlouho vyhodit přes tisícovku to se radši za půlku ožeru a za druhou si koupim něco.. :D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mareq0 12. 11. 2010 20:21

grenoondrej píše:Bohužel mám značné problémy se seznamováním a navazováním vztahů a abych se šel uspokojit za nějakou kněžkou tak nato jsem příliš velkej srab.

Všechny ženské jsou ve své podstatě kněžkami lásky :D

hobitt píše:Zkus to s holkou, slyšel jsem, že je to o dost lepší...
A sehnat kamarádku na sex taky jde, ony mají taky své potřeby. :)

Ta první věta je přímo genitální :D
Obešel já polí pět!
mareq0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 12. 11. 2010 22:26

MarkFX píše:
evlo píše:Tak zase strkat to do zeny taky nic moc, ta gumova vagina bude alespon neojeta a oproti bordelu nic moc rozdil, tam stejne musis mit gumu, takze vysledek tak nak nastejno.

nějaká plastová vagína či co se nevyrovná teploučké, pěkně vlhké dívčí jeskyňce ani zdaleka, o tom se nebudem hádat.. :kuk:

počkej až přijde kostič co ti na to řekne.. :D

No pres gumu v bordelu to praveze moc zazitek nebude.

-- 12. 11. 2010 22:29 --

grenoondrej píše:...bla bla bla...
Zeny jsou ***** a *****, naprosto vypocitave stvoreni, odborne se tomu rika zlatokopky (to uz v sobe implikuje to, ze jsou *****).
Tak se zamysli, jestli do neceho takovyho chces strkat svuj cisty ud.

-- 12. 11. 2010 22:30 --

MarkFX píše:já bych do bordelu asi taky nešel.. za hodinku či jak dlouho vyhodit přes tisícovku to se radši za půlku ožeru a za druhou si koupim něco.. :D
No levnejsi nez si udrzovat zenu a vlastne i fwb.

FWB by melo smysl, kdyby se z toho zena nesnazila delat vazny vztah, coz asi moc neexistuje, ale stale nejlepsi alternativa.
evlo
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 12. 11. 2010 23:23

fwb je co? Jinak žena si udržuje mě, a tu teploučkou a vlhoučkou sem myslel bez gumy :D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků