Jaké máte zkušenosti s seznamka-praha ?

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod trent 7. 7. 2017 07:00

Asi cokoliv jiného, než za to někomu platit.
Vencos ti kromě štětky doporučil nějaký ten tinder, připadně Gettpal. To jsi asi trochu opomenul. Snad jsi přehlédl, nebo jsi to rovnou zavrhl. Takže pokud si tu z nás neděláš dobrý den, problém bude s tvým sebevědomím a neochotou. Ale s tím ti asi nikdo přes fórum nepomůže. Nakonec to bude jen na tobě. Nebo se zkus s někým kvalifikovaným poradit.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrusnok 9. 7. 2017 00:20

Jo, Tinder a budu si kvůli tomu kupovat chytrej telefon, kterej jinak nechci. Takže sorry ako. To fakt ne. Jinak vy jste asi přehlédl, že jsem na seznamce registrovanej a dokonce jsem tam dal odkaz na můj profil. Tyhlety online věci jsou o ničem. Třeba jak jsem té seznamce, tak mi tam nikdy žádná holka neodpověděla. Proč taky, když tam jedný holce napíše za den tak 10 chlapů. Konkurence obrovská. Vaše sebereflexe je blízko nule.
Podstatné není dluhy splatit, ale spíš to je být schopen splácet.
Mrusnok
Návštěvník

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 10. 7. 2017 00:10

Zvlášť když se tam i já vydávám za teenku... :-D
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 10. 7. 2017 09:08

Mrusnok: No vzhledem k tomu, že denně se lidé saznamují a většina si nějakým způsobem partnera najít dokáže, problém bude va vás. O mou sebereflexi se nestarejte, ta není předmětem této debaty.
Rady jste dostal. Je jen na vás, jak s nimi naložíte. Buď si z nich něco vezmete, nebo budete jen říkat, že nemáte šanci, že tohle a tohle nechcete/neuděláte... Takže by neškodila vlastní sebereflexe.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vencos 18. 7. 2017 18:41

Hele, trente, každej se chce někdy vykecat.... Já to dost chápu.

Ještě jedna věc mě napadla, tady pro Mrusnoka. Chlast. Nepřeháněj to s nim, ale jestli máš z ženskejch vítr, tak pomůže chlast. Tři-čtyři pivka a jsi v dobrý náladě, jenom bacha, pivo je mumlavý, tak když se naučíš vhodně dávkovat třeba whiskey, tak je to snad i lepší.
Sex & Drugs & Rock & Roll
Vencos
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 22. 7. 2017 12:46

Balit ožralej ženskou mně zrovna vhodné nepřijde. To už bych ji raději oslovil přímo s tím, že jsem lovec začátečník a prostě mně to nejde.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vencos 22. 7. 2017 18:30

A už jsi to někdy udělal? :mrgreen:
Sex & Drugs & Rock & Roll
Vencos
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 22. 7. 2017 19:06

Pokud bude mít ta holka zájem, takový přístup vezme. Možná líp, než dělat pod vlivem machra, když na to nemám. Protože to se pozná velmi snadno.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vencos 22. 7. 2017 19:36

A Trente, tys uz to nekdy zkousel, nebo je to jen teorie?
Vencos
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 29. 7. 2017 08:46

Částěčně ;-)
A můj kamarád to takhle dělal a úspěch měl.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrusnok 29. 7. 2017 18:14

Tak od 23. 7. 2017 již nejsem panic! Investoval jsem 1000 Kč, což si myslím, že na Prahu byla (je) slušná cena. Lze konstatovat, že jsem dosáhl alespoň nějakého poměrného uspokojení. Hodně mě naštval přístup Trenta, jenž mě nutil podstupovat složité, nákladné a často bezvýsledné seznamovací řízení. Pomůžu si slovy předsedu senátu 29 Cdo Nejvyššího soudu České republiky JUDr. Zdeňka Krčmáře. Bude je parafrázovat takto: " Není žádné spravedlnosti v tom nutit muže (panice), jenž spolehlivě doložil svou neschopnost seznámit se ženou "přirozenou cestou", aby podstupoval seznamovací řízení (s dodatečnými a z pohledu konečného výsledku zbytečnými náklady). Nehledě na to, že v onom seznamovacím řízení může být třeba i dílem náhody předběhnut jinými muži." (usnesení NS ČR č.j. 29 NSČR 19/2011-A-55 ze dne 30. dubna 2013)
Podstatné není dluhy splatit, ale spíš to je být schopen splácet.
Mrusnok
Návštěvník

Odeslat příspěvekod trent 30. 7. 2017 11:35

Hele, když tě baví mít sex za peníze... Je to tvoje věc.
A jestli tě naštval můj přístup? Jako, že musím vynaložit nějaké usilí, abych něčeho dosáhl? Holt jsem stará škola, nedá se nic dělat.
Ale zaujalo mě to slovo „nutil“. Já tě do ničeho nenutil. Jen jsem se ti snažil poradit. Pokud bych tě nutil, vypadalo by to určitě jinak, nehledě na fakt, že rozumného a svéprávného člověka snad ani nelze pomocí nezávazné „anonymní“ komunikace do čehokoliv nutit.
Ale v něčem máš pravdu. Spolehlivě jsi doložil svou nechoponost seznámení se ženou. Ovšem už jsi si zapomněl přiznat, že ta neschopnost pramení z vlastní neochoty a nesprávného přesvědčení.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrusnok 30. 7. 2017 13:50

Sex je vždy za peníze. Jenom někde se to platí přímo, jinde v normální vztahu to je skryté. Své náklady to má každopádně. Nutil myšlenkami. Jako kdyby mi bylo dvacet a stěžoval bych si, že jsem panic, tak vaši argumentaci budu považovat za důvodnou. Upírat ale někomu v 28 letech, aby přišel o panictví tímto způsobem, když zjevně selhaly ony "klasické" metody, je nepřípustné. Navíc sám ve svém příspěvku ze dne 10. 7. 2017 tvrdíte, že"...většina si nějakým způsobem partnera najít dokáže, ... " pak i vy sám musíte připustit, že existuje i menšina, která si partnera najít nedokáže.
Podstatné není dluhy splatit, ale spíš to je být schopen splácet.
Mrusnok
Návštěvník

Odeslat příspěvekod trent 30. 7. 2017 15:03

Nedokáže... Toť otázka.
A znovu opakuji. Nikoho jsem nenutil. A o upírání také nemůže být řeč. Výrazivo používate úderné, která ale na mě dojem neudělá. Stejně jako se nedá normální člověk přes internet k něčemu nutit, nedá se mu ani cokoliv upírat.
Když se s něčím svěřím na internetu a podám to formou dotazu, musím počítat i s tím, že se dočtu i pro mě nepříjemné názory.
Jestli počítáte nominální hodnotu rande a následně výdaje dáváte do kontextu případného sexu, tak mi nezbývá něž konstatovat, že jste úspěšný, mladý muž, který na nějakou tu korunu nehledí. Na druhou stranu přicházíte o to pěkné na tom randeti, které nakonec vyjde i levněji.
Pak zde máme citovou složku, která se zaplatit nedá.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 31. 7. 2017 10:02

Mrusnok píše:Sex je vždy za peníze.
Pak je na case zaridit si to tak, aby to nebyly tvoje penize ale cizi - respektive toho devcete, s kterym budes ten sex provozovat. Ale toho nedosahnes s devcaty nalezenymi na norniku - je potreba vylizt ven a trosku se snazit.
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků