Balení po netu [odděleno z „Jak sbalit holku“]

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod sioga 12. 3. 2010 11:03

:-(



//Vlákno na žádost uživatele odděleno odtud. MgX
tady nechatuji, jelikoz mi na pauze predschvaluji prispevky lini moderatori s nekolikadennim zpozdenim.
sioga
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Swordman 13. 3. 2010 08:21

Zaujímavé vlákno.
Aj som sa trocha pobavil, ale nelámem palicu nad hobittom.
Určite si nájde nejakú "tú pravú", ktorá možno ocení aj tú jeho hanblivosť.
A tej by sa mal držať ;-)

Možno keby dotyčná vedela, akú diskusiu tu rozpútal, aby uspel .....
MB ASUS A7V600-X,Athlon XP 2500+ Barton , 1791 MB RAM ,Radeon 9200SE 128MB, Audigy 2, LG GSA 4163B,LG GSA 4081B, HDD: WD500GB PATA,Seagate Baracuda 80GB SATA,WD200GB SATA,
CRT Belinea 17", Zdroj CHIEFTEC CFP-400-12G
Swordman
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 13. 3. 2010 08:29

Kdyby to věděla(což není vyloučeno) musela by dát hlavu do dlaní, když hobitt dostal tolik rad a ani podle jedné se neřídil. Minimálně rande ve dvou je rada k nezaplacení.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Breaker 13. 3. 2010 11:20

sioga píše::-(
To ľutuješ hobitta alebo tiež nevieš, jak na to? :mrgreen:
#ledžendery
Breaker
DJ Nočního klubu
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sioga 13. 3. 2010 13:37

Breaker: to druhe, ale ne ze nevim, uz to tu v podstate popsali audis a trent jak to chodi, jen mne mrzi ze se holka musi balit a hrat to vse okolo divadlo ja totiz patrim, k tem popsanym visicim hadrum co se porad jen sebelitujou a proto jsem radeji dal jen smajlika nez zacal rozepisovat jak vsude jinde ze slecny chteji jen zajistene,vysoke a pohodove a na ty co potrebuji pomoc se neozvou ani z litosti, presnejic ozvali by se z litosti a stal bych jim kvuli tomu vydrzet to jen kdybych mel v profilu fotky vedela car,villy a nejakou z dovolene u more,...vsechny jsou stejne. nehledam divku na chozeni jen kamaradku pres net ale oni se proste divaj dopredu a tam proste hledi po tom ...
http://www.novinky.cz/zena/vztahy-a-sex ... tstvi.html

http://forum.zive.cz/viewtopic.php?f=91 ... e665f11e36
takze bych mohl zalozit sve vlastni vlakno ale to by stejne nikam nevedlo.
tady nechatuji, jelikoz mi na pauze predschvaluji prispevky lini moderatori s nekolikadennim zpozdenim.
sioga
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mareq0 13. 3. 2010 13:51

sioga: Zlom se. 8-)
Obešel já polí pět!
mareq0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 14. 3. 2010 20:40

sioga: myslíš, že holky chtějí jen to výše jmenované? Tak to nevím, jak jsem sbalil tu svou(i jakoukoliv jinou). Příjmy měla vyšší, než já, měl jsem fabii po rodičích a vysoký jsem nebyl ani tehdy, ani teď. Takže bych to spíš viděl na tu sebelítost ;-) To divadlo je totiž to nejzábavnější...je to hra. Nic víc.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 14. 3. 2010 21:09

Tak pánové, já už na to přišel. Jediné co potřebujete k tomu sbalit holku je si dostatečně věřit.
Vlastně to je jediné co potřebujete k čemukoli v životě. Prostě si věřit že to dokážete a podle toho se chovat. 8-)
A hlavně se nebát pěkných holek. Minule jsem viděl pěkný příklad. V místnosti sedělo asi 20 kluků a tři holky. U těch škaredých kluci seděli a okolo té pěkné ani noha. Tak jsem si k ní sednul já. ;-]
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sioga 14. 3. 2010 21:16

mluvis o baleni venku? pokud-li pomineme ze zkusenosti s holkama u mne jsou nulove, tak zatim nemam prilezitosti ani prostredky se ven seznamovat nebo aspon nahodou potkat coz i pak bych asi se neodhodlal kohokoliv oslovit, coz uz parkrat se potvrdilo ale problem v soucasne chvili pro mne je ze se mi neozyvaji slecny co jsou pro netu, zkratka nejsem pro ne lakavy ale ja nehledam divku na chozeni a ani kamaradku kterou bych musel bavit, ale kamaradku ktere bych se mohl sverovat ale nerikam ze nejsou takove ktere by si mne radi vyslechli ale jen jde o to ze jim o to nestojim, prece jen ve fronte maji spoustu dalsich atraktivnejsich co se tyce jak po vzhledove, tak majetkove tak i naladove.
ale vim ze bych se vedl lepe kdybych mel fotku vedle nejakeho auticka,baracku a u more, ve vlakne odkazovanemu vyse jsem to psal, odezva byla nad me ocekavani, takze se jen muzu utesovat ze se mi snad podari nejakou najit pres net az budu mit vyse vyjmenovane.
ale otazkou ted je jak dosahnout toho abych mel aspon jednu netovou kamaradku treba i s perspektivou na neco vic a nemusel nikomu sam ozyvat a vnucovat se a vyhledela si mne sama? ale asi jsem beznadejny pripad.
tady nechatuji, jelikoz mi na pauze predschvaluji prispevky lini moderatori s nekolikadennim zpozdenim.
sioga
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 14. 3. 2010 21:18

S-Tony: doba se meni... tvoje situace by dneska vypadala tak, ze by ty "skaredy" (v uvozovkach proto, ze osklivy holky neexistujou) byly tesne vedle centra deni, coz by byla ta pekna....
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 14. 3. 2010 21:20

suk:
Doba se mění? Jenže to se mi stalo minulý týden. :D

sioga píše: ale ja nehledam divku na chozeni ale kamaradku ktere bych se mohl sverovat

Ne. Na to si najdi kamarády. Holku je potřeba bavit a užívat si s ní mládí, zažívat radost. :pozor
Pokud budeš mít holku a pořád nebudeš mít ze života radost, tak to není ta pravá.
Naposledy upravil S-Tony dne 14. 3. 2010 21:24, celkově upraveno 1
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 14. 3. 2010 21:24

O balení na ulici měl na internetu stránky queek (nebo podobně blbou přezdívku). Byly to žvásty, ale alespoň ti náladu zvedne diskuze pod článkem :-D
Jack111
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sioga 14. 3. 2010 21:25

S-Tony ale kdyby si vsechno vyslechla co mam na srdci tak snad by doslo i na zabavu, zatim mi jeste zadna tu sanci nedala, ale ja fakt nechci se pretvarovat ze jsem zabavny a vesely, jelikoz mne ani nebavi takovym byt, nejsem ubrecenek jak se muze zdat, jen je soucasna situace takova jinak jsem jen proste vaznejsi typ.
tady nechatuji, jelikoz mi na pauze predschvaluji prispevky lini moderatori s nekolikadennim zpozdenim.
sioga
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 14. 3. 2010 21:27

Balení na ulici je blbost. Svádění většinou vyplyne samo na povrch v určité situaci, jíž se dva lidé většinou opačného pohlaví účastní déle než pár minut.

Sbalit cizí holku je jen otázka toho být dostatečně nadržený. Tam potom ty choutky výrazně převáží nad nervozitou a studem. :D
Naposledy upravil S-Tony dne 14. 3. 2010 21:29, celkově upraveno 1
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sioga 14. 3. 2010 21:29

Jack111 : tak ja nechci cist zadne podobne blogy ci stranky svadeni, nechci se ovlivnovat, chci sbirat zkusenosti a vysuzovat vysledky sam, zkratka chci byt sam sebou a i takovou potkat, ktera by to nebrala jako hru. ale jinak nejsem naivni, uz vim ze to je asi pro mne nerealne.
tady nechatuji, jelikoz mi na pauze predschvaluji prispevky lini moderatori s nekolikadennim zpozdenim.
sioga
Návštěvník
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků