Čím vás přítel(kyně) naštval(a)?

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod trent 28. 11. 2010 03:01

No tak toto by mě vadilo také. Flirtování dobrý, ale na co rande, když je zadaná? Když ustupuješ tak, ona by měla také aneb pravidlo kompromisu. Tohle by u mě moc neprošlo.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 28. 11. 2010 10:29

U mě třeba vůbec... Rande už je fakt moc.
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 28. 11. 2010 11:59

To je docela moc toto. Bych se pozastavil i nad otázkou, pokud je věrná a myslí to s tebou do budoucna nějak slušně, proč ho taktně neodmítne a nezeptá se, zda ty ji nechceš někam vytáhnout. Ale nevím, neznám ji a musíš si zřejmě ty vyložit co nejlépe, co tolerovat co ne ...



Mě v poslední době také štve slečna, po jisté době jako by ztratila úplně zájem o cokoliv. Pokud ji chci vůbec vidět, to abych se ozval jen já, ona sedí doma na ***** a nic nedělá. Když chci, aby naopak přijela ona ke mně, to má najednou věcí, které nutně potřebuje stihnout až nad hlavu. Nevidím to s ní nějak výrazněji a předpokládám, že jí možná ještě před Vánoci udělám možná zajímavý "dáreček" ...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod darkast 28. 11. 2010 12:13

Oni říkaj, že je to pokec... To by mě zajímalo, o čem chtěj kecat, když se v životě neviděli. :roll:

Budu si o tom s ní muset popovídat trochu víc, protože tohle už mi vážně vadí. Jestli to je u ní něco normálního, tak si může začít hledat někoho jinýho, kdo ji bude pořád utěšovat a podporovat, protože to už mě taky nebaví, abych já se kvůli ní mohl přetrhnout a ona si chodila na rande s jinejma... :/
darkast
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kirkwood 28. 11. 2010 14:01

darkast: to přítel mi nedovolí kamarádku :D ale s jeho kamarády se stýkat můžu :hm
Kirkwood
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 28. 11. 2010 18:06

Jenže přítel je trochu despota. ;-)
darkast: rozhovor bez emocí a v klidu, ale k věci a přiměřeně důrazně nemůže uškodit.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cumel30 28. 11. 2010 18:26

Nechcela mi dať..............
Je ťažké byť pako,konkurencia je veľká.
Nad alkoholom ešte nikto nevyhral,len ja som remizoval.
cumel30
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 1. 12. 2010 22:51

includes píše:To je docela moc toto. Bych se pozastavil i nad otázkou, pokud je věrná a myslí to s tebou do budoucna nějak slušně, proč ho taktně neodmítne a nezeptá se, zda ty ji nechceš někam vytáhnout. Ale nevím, neznám ji a musíš si zřejmě ty vyložit co nejlépe, co tolerovat co ne ...



Mě v poslední době také štve slečna, po jisté době jako by ztratila úplně zájem o cokoliv. Pokud ji chci vůbec vidět, to abych se ozval jen já, ona sedí doma na ***** a nic nedělá. Když chci, aby naopak přijela ona ke mně, to má najednou věcí, které nutně potřebuje stihnout až nad hlavu. Nevidím to s ní nějak výrazněji a předpokládám, že jí možná ještě před Vánoci udělám možná zajímavý "dáreček" ...

dítě? :)
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků