Seznamka

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod lu.kas 8. 2. 2009 23:25

Mluvme radši pouze o "většině"... V okruhu týhle věkový kategorie se pohybuju a nezbývá mi než souhlasit, že většina "nic moc"... A výjimkám potvrzujícím pravidlo patří čest ;-)
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vencos 14. 2. 2009 08:33

Hmm nevím... Úplnou pravdu bych v tom nevidel. Moje soucasna pritelkyne je mozna taky krapet takova jako ostatni. Kdybych ji neznal a potkal nekde s jeji nejlepsi kamaradkou,rekl bych si,ze je pitoma... Ale jelikoz ji znam a poznal jsem ji jinak,vim ze to uplne pravda neni...
A vubec mi prijde ze znam vic tech aspon trochu rozumnejch...
Sex & Drugs & Rock & Roll
Vencos
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 16. 2. 2009 22:45

Vencos:
Ano já si taky myslím že jsou všechny holky pitomé, dokud je nepoznám "jinak". Pokud mi holka umožní sebe poznat "jinak", tak pak už je jedno co má v hlavě :-)
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 16. 2. 2009 23:57

jo, všechny holky jsou čarodejnice, očarují nás a pak jim snášíme modré znebe :D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 17. 2. 2009 10:33

kdo?
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 17. 2. 2009 14:45

no chtěl jsem napsat skoro všechny... Ale spíš to holky berte jako lichotku že stačí na chlapa "udělat hezká očka" (nebo ještě lépe velký výstřih) a chlap vám leží u nohou :-)
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kirkwood 17. 2. 2009 15:31

Asi všichni žijete v jiném světě, nebo snad já žiji v jiném světě? :hm:
Kirkwood
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 17. 2. 2009 21:09

Mark: jo...ale ta moje otázka byla spíš na druhou část :) chlap se nechá lehce zblbnout, ale to je právě ta potíž, protože od jedný lehce k druhý...
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 17. 2. 2009 22:46

noooo, to už je ta (ne)výhoda... :| Holt máte mocné kouzla :-D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Drejkaa 9. 2. 2012 21:36

Hlavně,že ten pachatel vůbec nenapsal jak to dopadlo :tleskani

-- 9. 2. 2012 22:38 --

A Vy už nehulte,kurňa :)
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 4honza 10. 2. 2012 09:37

Další archeologická návštěva? :D
4honza
Datel roku 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Drejkaa 10. 2. 2012 13:43

A jak to dopadlo???Tak mě to bavilo a konec nikde :twisted:
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 4honza 10. 2. 2012 15:35

Konec je vždy otevřený a když jej neznáš, použij fantazii ;-)
4honza
Datel roku 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Drejkaa 10. 2. 2012 15:42

A Ty to vidíš jak?
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 4honza 10. 2. 2012 16:39

Když pachatel nenapíše, tak to vidím na dvě základní možnosti ;-)

1. Katastrofa, že to dotyčný ani nechce rozvádět. Na schůzku nedorazila sličná slečna, ale ježibaba, která jej potřebovala jako pokusného králíka pro ochutnávání jejích lektvarů.

2. Dotyční se do sebe na první schůzce hned zamilovali a věnují se teď jen sobě a na nějaké psaní na fórum dávno už není čas. Oddávají se vášnivým líbankám na nějakém romantickém místě a právě teď si shánějí valentýnské dárky ;-]
4honza
Datel roku 2009
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků