Dítě bez manželky/partnerky

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Cohen_S 14. 11. 2018 09:04

Zdravim,

Zajímalo by mě, jestli to má někdo podobně, nebo alespoň pobodně přemýšlí.

Většinou jde o trend žen, ale pojďme k věci.

Nejintenzivnější vztah trval nějakých 6 let, bohužel to kvůli tragické události nedopadlo a skončil jsem sám. Seznamuji se snadno, partnerek a známostí bylo dost, ale vždycky tomu něco chybělo. Žena zamilovaná až po uši, ale já to bral především jako prostředek do postele, na výlet apod. Vlastně mě to i později začlo omezovat. Necelý týden zpátky jsem se rozešel se svoji přítelkyni, měli jsme několik společných zájmů, líbila se mi, byla akční, chytrá i vtipná, po sexuální stránce taky super, jenže tam opět něco chybělo a já se nedokážu chovat že ne.

Možná za to všechno může první nevydaření vztah a nebo jsem až moc nezávislý kvůli svému znamení, každopádně jsem usoudil že opravdu ženu potřebuju jen kvůli sexu.

Usoudil jsem, že by bylo nejlepší mít dítě bez stálé partnerky, prostě si jednodušše najít partnerku na vídaní se 1-2x týdně a netahat do toho žádné emoce. Jak toho docílit? Zajíštěný jsem.

Co si o tom myslíte?
Cohen_S
Čtenář

Odeslat příspěvekod Stoura 1 14. 11. 2018 21:13

Problém by nejspíš nastal v okamžiku, kdy tazatel zjistí, že mu i u toho dítěte něci chybí, nebo že ho dítě začne později omezovat. Pokud se to stalo několikrát ve vztazích s ženami, je asi velká pravděpodobnost, že podobný průběh bude mít i pokus o vztah k dítěti. Dospělý partner rozchod asi nějak překousne, ale chudák bezbranné dítě.
Stoura 1
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 20. 11. 2018 19:08

Cohen_S nejsi schopen se ve vztahu omezit, respektive být schopen kompromisů. Nic není dokonalé. Z hodně hrubého pohledu jsi tedy nevyzrálý. Není možné přemýšlet nad dítětem ve své péči.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků