Elektronická cigareta

A také další zlozvyky; povolit nebo zakázat

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Slonik 8. 8. 2013 13:11

Podle toho pidiobrázku je to klasická e-GO. Dílenské provedení se z obrázku těžko posoudí. Liquid je pěkně předražený.


Btw, dostal jsem v rámci nějaké promotion startovací sadu V2Cig (baterku, 1 náplň a nabíječku). Celkem mi vyhovuje.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fido 30. 9. 2013 17:38

Já používám tohle http://www.provape.com/provari-variable ... g-s/36.htm cca 2,5 roku a naprostá spokojenost.
Fido
Čtenář

Odeslat příspěvekod suk 1. 10. 2013 08:43

Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Drejkaa 1. 10. 2013 10:34

Asi aby jsme nezapomněli :D
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 1. 10. 2013 15:30

To vypadá spíš jako vibrátor :)
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Smells 27. 6. 2014 00:03

Však to je vibrátor.On si jen spletl vlákno. 8-D
Neraduj se ze světla na konci tunelu.S největší pravděpodobností se jedná o protijedoucí vlak.
Smells
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Korotsla 13. 5. 2016 15:37

Korotsla
Čtenář

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 13. 5. 2016 23:15

To je divný článek. Nelíbí se mi.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 14. 5. 2016 15:09

Co se ti na něm nelíbí? Ceny odpovídají. A jestli se ti nelíbí, že jsi viděl černé na bílém, že proměníš ročně na hromádku popela a dehet na plicích něco přes 30 tisíc korun, tak je to ale jen tvůj problém ;-)
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 14. 5. 2016 15:57

To je mi celkem šumák, že prokouřím určitou sumu :wink: Zdraví.. No na něco umřu aj tak :)
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 14. 5. 2016 16:35

Však ano, dělej si se svými penězi co chceš :-). Jen teda nechápu, co se ti na tom článku nelíbí
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 15. 5. 2016 08:19

Třeba použité barvy.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zedič 6. 12. 2016 09:54

Já jsem kuřák e-cigarety a je to pro mě úleva. Zdraví i peněženka jsou na tom líp. Mám alergii a kouření mi na tom fakt nic nepřidávalo, ale i tak jsem přestat nedokázal. Nemám teď dýchací cesty tak podrážděný, suchý, je to znatelně lepší. Na e-cigaretu vapour 2 jsem přišel díky kolegyni a věřil jsem tomu hned na začátku že mi pomůže, takže to i takhle zafungovalo.
Zedič
Čtenář

Odeslat příspěvekod DavidCZE 14. 8. 2017 18:27

Odkud kupujete e-liquidy z číny? Tak 4 roky zpátky jsem taťkovi kupoval liquidy z číny, z ebay. Pak s tím přestal. Ale teď když na ebay hledám nějaké ty levné liquidy tak tam vidím samou drahotu s cenou vyšší než je u nás v česku. Tak je ještě výhodné kupovat e-liquidy z číny pokud ano tak odkud?

Tak si odpovím sám. https://www.fasttech.com/category/3009 50ml 110Kč poštovné zdarma.
DavidCZE
Čtenář

Odeslat příspěvekod Slonik 31. 8. 2017 16:25

Kupuju eliquidy u nás. Zpravidla made in EU. Cena okolo 50-90 za 10 ml. Nepřijde mi to moc a mám alespoň určitou záruku kvality.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků