Sobotní rána: Bolívá vás hlava?

A také další zlozvyky; povolit nebo zakázat

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod trent 14. 8. 2010 13:28

Jak se chlastá ježek? Nepíchá?
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pamela81 14. 8. 2010 15:51

hahaha Ježek je specialní pivo z Jihlavy (sorry jsem zapomněla že asi neznají to všude v republice) to je hnussssss :-! a vždycky bolí hlava když to chlastaš ale v hodpodě kde chodíme, je pořad v akci ja vím důvod.... :-! :-! nido to nechce a tak ab ho prodavali musí prodavát za jen 16 kč...

http://www.pivovar-jihlava.cz/
Pamela81
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 14. 8. 2010 19:35

jezek mi neprisel nijak strasnej... na to ze je z moravy :D
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michee 14. 8. 2010 19:38

Včera jsem po dlouhé době pila (třináctka Svijany a pak jsem volně přešla na vína z Rakvic) a ráno v pohodě :)
Kick the baboon....
michee
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 14. 8. 2010 19:43

hele, ze oni ti to redi vodou? :D
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michee 14. 8. 2010 20:47

ne neředí....jen prostě umím pít, to jsou léta tvrdé práce a cviku
Kick the baboon....
michee
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 14. 8. 2010 21:00

ja taky umim pit, ale s zaludkem to dobre nedela... a cim vic cvicim, tim je to horsi;)
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michee 14. 8. 2010 21:05

tak když zlobí žaludek, tak to je problém.....a příčina se musí řešit, jinak si můžeš nehezky ublížit a pak by se mohlo stát, že budeš muset abstinovat, což by byla tragédie
Kick the baboon....
michee
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mtmccox2 14. 8. 2010 21:10

michee píše: budeš muset abstinovat


Já o tomhle i tak trochu uvažoval, samozřejmě dobrovolně. Ale zatím se moje mysl tímhle směrem dostatečně nevyvinula :lol:
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Chachumbábův
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 14. 8. 2010 21:31

michee: ted jen jestli neni problem u tebe :D Kdyz snis rohlik a pak jdes na zachod - neni tam porad rohlik? :D
Ono alkohol je jed, tudiz podrazdena reakce zaludku je vcelku logicka vec :)
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 14. 8. 2010 22:11

Myslíš suku, že michee opiješ rohlíkem?
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Konvi 12. 6. 2014 17:17

Cau mám dotaz zítra jedu ke známým na grilovačku, chtěli by jsme si tam dát pár lahvinek vínka posedet pokecat atd.....jenže jak se opít do příjemné ospalé pohody když pití proložím masem? Co jsme grilovali minule vipil jsem litr vína klábosili jsme do rána a vůbec nic to semnou neudělalo a to jsem měl jen maličký kousíček stehna z kuřete s krajíčkem chleba, těšil jsem se že budu aspon v náladě a ono nic 8-S Nebo mě ještě napadlo dát si třeba k vínku jednoho dva panáčky i když teda tvrdý nepiju, ale stejně si myslím že to nepomůže :hm Podotýkám aspon do nálady, aby mi bylo ráno blbě nechci...jen spíš se tak opít do příjemné alkoholové ůnavy :-)
Konvi
Čtenář

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 13. 6. 2014 17:39

Vypij toho vína víc. A nespamuj s tím všechna témata s chlastem :roll:
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 16. 6. 2014 06:03

Konvi: nabízí se rada vyměnit víno třeba za vodku (věř, že kombinace vodky, piva a vína je silně opíjející). Otázkou je PROČ. Chtít se na grilovačce cíleně ožrat mi přijde přinejmenším podivné. Když jedeme s přáteli na nějakou grilovačku, tak je vína i piva téměř neomezeně. I tak se nikdo nechce cíleně ožrat (i když se to tu a tam někomu povede), ale dotyčného to pak štve, protože přišel kvůli své aktuální indispozici o spoustu srandy.
Ale možná jsem staromódní a akce, kde je opití se cílem, mě nějak nelákají.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 25. 6. 2014 21:48

Konvi naposledy Ti prošlo bez trestu zaplevelování vláken jedním příspěvkem.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků