Sobotní rána: Bolívá vás hlava?

A také další zlozvyky; povolit nebo zakázat

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod mtmccox2 20. 6. 2010 18:50

Já byl v šest na kytarovém koncertě, jedl jsem před ním. Po něm už jsem šel hodovat, a stejně jsem si včera dopoledne nepřipadal moc jistý bříškem. Takže jestli to u Kirk funguje, pak šťastná to žena.
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Chachumbábův
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 20. 6. 2010 18:56

Já myslim, že je to jedno. Jestli po 9. nejím, ale vychlastám dvě láhve vodky, tak mi bude zle vždycky a nikdo mě nepřesvědčí o opaku. A zkoušet, že mé tvrzení není pravda, taky nebudu.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 20. 6. 2010 19:05

Jeslti po 9. nejim, ale vychlastam dve lahve vodky, prijdete mi na pohreb? :D
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kirkwood 21. 6. 2010 05:42

mtmccox2: to pak musíš přijít sám na to, jak Tvé tělo reaguje. Taky jsem na to přišla až po experimentech.

trent: kupodivu jo ;-) a piji jen pivo, takže 2 lahve vodky se nekonají..

suk: :-D pokud nebude moc z ruky, tak se stavím ;-) :D
Kirkwood
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 21. 6. 2010 07:03

trent: záleží na tom jakou vodku a jak velké lahve. A taky jak dlouho to piješ a co k tomu. Litr Absolutky zkonzumovaný během cca. 6-8 hodin dostatečně prokládaný čistou vodou mi kromě opilosti žádné subjektivní potíže nezpůsobil
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 21. 6. 2010 07:43

Ano jistě. Já se však pohybuji ve společnosti, která když pije, tak to vodou neprokládá.A počítám chlastání tak do 2-3 do rána.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 21. 6. 2010 08:18

Od nějakých šesti večer do dvou až tří hodin do rána bych možná dal i víc. Ale na té vodě trvám - vždy a za jakýchkoli okolností. Už jsem velkej kluk na to, abych dělal nějaké závody, ale když mám chuť, tak toho vypiju docela dost ;-)

Pokud vidím, že budu konzumovat více než je zdrávo, snažím se zůstat u jednoho pití (z kořalky kvalitní vodka nebo jen víno nebo jen pivo).

A musím říct, že mi po alkoholu už hodně dlouho nebylo špatně - s jednou výjimkou - když jsem ulítnul na Zelený (to byla spíš taková sranda a vypil jsem jí bohužel opravdu hodně moc - přes litr) a nedržel jsem se zásady nemíchat (+ pivo + vodka + ještě nevím co) :-(
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 21. 6. 2010 08:57

A pak jsi spadnul pod metro?
Je vidět, že jsi velký kluk. Já pít moc neumím a taky moc nepiju.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 21. 6. 2010 10:24

Kdepak .... "pod metro" jsem spadnul po kombinaci 3x Gin-Tonic + cca. 7x-10x Hoegarden 0,5 l + 5x-8x Cpt. Morgan Spice Gold (přesně to už nevím) :-)

Já to taky moc neumím, tak taky moc nepiju. I když teda 6 piv mě opravdu nic neudělá ;-)
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 21. 6. 2010 10:35

Mě na lačno bohužel ano. :potichu
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 21. 6. 2010 11:01

Ja pit umim... vezmu pullitr a uz to tece :D
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 21. 6. 2010 11:54

Jestli to teče po bradě a následně na oděv, tak pít neumíš.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 21. 6. 2010 12:14

tece to do zaludku
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 21. 6. 2010 14:16

Tak to umíš pít.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pamela81 13. 8. 2010 05:35

ano ale jen když večer jsem chlastala Ježka...fuuuj :-!
Pamela81
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků