Beedies

A také další zlozvyky; povolit nebo zakázat

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Slonik 20. 3. 2009 12:55

Kdysi jsem tím prokládal cigarety. Dneska už nic ... ani cíga ani beedies.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 20. 3. 2009 13:48

Nikde jsem to nesehnal
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 20. 3. 2009 14:41

Tady u nás se to prodává z ruky do ruky...já to teda neměl, ale ostatní říkali, že good
Cena je tak 3-5 Kč za kus...
anonymni

Odeslat příspěvekod Slonik 20. 3. 2009 15:36

3-5 za kus? To je šíleně moc, ne?
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 20. 3. 2009 18:42

To víš, pouliční byznys...každej si něco málo přidal a záleželo na tom, jak jsi byl blízko "dovažeči". Éra slávy Beedies je u nás už docela out...
Pamatuju, jak puboši masivně jezdili Beediesky kupovat do Ovy a pak tady rozhazovali síťe :D
anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 21. 3. 2009 08:00

Pár krát jsem to měl, ale nějak extra mi to nechutnalo... Ale je to také tak 4-5 let zpátky
anonymni

Odeslat příspěvekod k.ro 21. 3. 2009 10:00

V ově se dají normálně sehnat balíček za 55 korun:-) ale je to pašung :-D taky je strašně zajmavé že to kouří spíš "mladí" ale já mám 21 a kouřím to tež :D bo cigáro mi děsně *****í :-) a říkám si že ten eukalipt je samotná příroda :D
________________________________________ooXXoo________________________________________________________________________________
proč odcházet když jste ještě ani nepřišli :-)
k.ro
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 21. 3. 2009 14:52

k.ro: jj, já vím, že se to tam dá sehnat...ale tady v KA nebylo nic, tak toho ti vykukové využívali :-))
anonymni

Odeslat příspěvekod strny88 21. 3. 2009 15:03

jn K.ro stim vždycky zasmradí celou hospu, kvuli němu a jeho kaliptám už nas nikam nepouštěj :D
Siemens M50, CX65, Nokia 3510i, Samsung E720, Motorola E398, L7, Razr V3, Rizr Z3, Sagem MY Z-55, LG Shine, Nokia N82, Sony Ericsson w810i, Motorola Ming, Samsung Galaxy Spica, Motorola DEFY, ATRIX, X, X+1, X Style, X4, Z3 PLAY, LG G8s, Google Pixel5
strny88
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 22. 3. 2009 00:41

Nahodou, beedies se mi zdaj snesitelnejsi, nez klasicky ciga ;-)
anonymni

Odeslat příspěvekod Slonik 22. 3. 2009 09:54

No, snesitelnější. Pokud je pro tebe snesitelnější pach hořícího usušeného kompostu, tak asi ano :-)
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod k.ro 22. 3. 2009 10:05

Beediska sou v pohodě to když strny hodí v hospodě "barvu" :-D tak je to na evakuaci :-D. ALe tohle je věčnej boj sou lidi kterým to voní a lidi kterým to děsně *****í. :-D Mi zas *****í cigára :D
________________________________________ooXXoo________________________________________________________________________________
proč odcházet když jste ještě ani nepřišli :-)
k.ro
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod strny88 22. 3. 2009 23:06

nevím co k.ro tady plácá, vždycky sem mu voněl? ha najednou smrad, ale tenkrát ve stanu ti to bylo příjemný jak sme si navzájem prděli pod nosánky co??
Siemens M50, CX65, Nokia 3510i, Samsung E720, Motorola E398, L7, Razr V3, Rizr Z3, Sagem MY Z-55, LG Shine, Nokia N82, Sony Ericsson w810i, Motorola Ming, Samsung Galaxy Spica, Motorola DEFY, ATRIX, X, X+1, X Style, X4, Z3 PLAY, LG G8s, Google Pixel5
strny88
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod k.ro 22. 3. 2009 23:26

To si eště tolik nechlastal :-D
________________________________________ooXXoo________________________________________________________________________________
proč odcházet když jste ještě ani nepřišli :-)
k.ro
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Negat 29. 3. 2009 13:48

Vy 2 ste dobří pašíci.Tahle diskuze se zvrhla ve fetování vlastních prdů :-/ .Jinak todle pokuřuji s k.ro a kdo neměl tak můžu doporučit.Trochu nám je v ově teďkom zesílili(kdoví co do toho melou) tak snad se tím neotrávíme :)
---------------------------------------------------------------------------------------
Už se těším až zas budu chlastat v Praze
Negat
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků