Preco pijete alkohol?

A také další zlozvyky; povolit nebo zakázat

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod trent 1. 2. 2013 17:51

Trip je lsd a éčko je extáze.
U vás se prodává malinovka s extází? Tos asi udělal pár lidem ohromnou radost, jak k tomu zcela légálně přijít.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LammerOutsider 1. 2. 2013 18:38

:D :D to bych koupil sud malinovky :D
LammerOutsider
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 1. 2. 2013 18:49

LammerOutsider píše:Přitom zrovna to co jsem vyjmenoval je absolutně bez možnosti fyz. závislosti a je to nesrovnatelně míň škodlivé než alkohol a kouření...
Ecko urcite neni neskodlive (nezkousel jsem, takze jen z vypraveni o dojezdech) a LSD muze neprimo zpusobit daleko vetsi katastrofu, nez chlast. Nicmene, +- s tebou souhlasim
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 1. 2. 2013 18:55

myslel som E ako umele farbiva :D
Drogy neodporucam - poznam z videnia jedneho co mu potom preplo,ma povahu ako 15rocne dievca
forsaken...
icotech852
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LammerOutsider 1. 2. 2013 19:43

suk píše:
LammerOutsider píše:Přitom zrovna to co jsem vyjmenoval je absolutně bez možnosti fyz. závislosti a je to nesrovnatelně míň škodlivé než alkohol a kouření...
Ecko urcite neni neskodlive (nezkousel jsem, takze jen z vypraveni o dojezdech) a LSD muze neprimo zpusobit daleko vetsi katastrofu, nez chlast. Nicmene, +- s tebou souhlasim


Dojezd je dojezd, to je samozřejmě blbý, ale na alkoholu taky není příjemnej dojezd. Pouze u alkoholu většinu dojezdu člověk prospí, protože ho alkohol vypne. U éčka si musíš ten dojezd vyžrat vzůru, protože nedovolí mozku vypnout. Pocit naprosto unavenýho těla a naprosto nakopnutýho mozku kdy nejde usnout je v pozdějších fázích dojezdu fakt "žůžo". (podobný to mají u mě aji tripy). Samozřejmě důležitý je pít a chovat se nějak racionálně, já když něco takovýho dávám tak dopředu mám vrytý v mozku že musím furt pít vodu, vodu, vodu...
Éčko neškodí jako látka sama, ale škodí to, co způsobí, tzn. tělu uškodí když nereguluješ negativní účinky, např. přehřívání, dehydratace, skřípání zubů, atd.

LSDčkem se nedá předávkovat, ani nijak poškodit tělo. Jen je riziko psychické újmy, ale to je hlavně o povaze a vyrovnanosti člověka. Jinak nepřímo (jakože skočíš z okna protože chceš lítat = rozšířená fáma) se samozřejmě můžeš nějak poškodit, ale zase to je o tom, co máš v hlavě. Na LSD prostě nejsi smyslů zbavený a uplně mimo (při obvyklých dávkách), jen svět a okolí vidíš jinak. To, že si na LSD něco provedeš je podle mě menší pravděpodobnost, než když se člověk ožere a pak se předvádí nebo dělá kraviny. Je to podle mě i mnohem menší riziko než když sedneš do auta a někam jedeš. (viz procento zranění/úmrtí na silnicích vs. incidenty na LSD)
LammerOutsider
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 1. 2. 2013 19:48

já když něco takovýho dávám tak dopředu mám vrytý v mozku že musím furt pít vodu, vodu, vodu...

:-D to davas teda,to sa zdrogujes preto aby si dal riadne vody
forsaken...
icotech852
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LammerOutsider 1. 2. 2013 19:54

Ne :D to je stejný jako když bych řekl: "když jdu chlastat, tak u toho kromě piva a panáků plním i žaludek, aby mi nebylo blbě" a ty bys odpověděl: "aha takže ty se vlastně ožíráš abyses najedl?" :D
LammerOutsider
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 1. 2. 2013 19:58

aha,cize nieco ako brzda.Mimochodom nebojis sa ze je to nelegalne a tresne?
forsaken...
icotech852
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LammerOutsider 1. 2. 2013 20:08

Ne jako brzda, ale jako prostředek k omezení negativních účinků, omezení rizika poškození zdraví. Stejně jako když u alkoholu jíš abys nezvracel anebo se omylem nepřiotrávil.

Nebojím se že je to nelegální, bojím se, že by mi to mohlo někdy nechtěně způsobit problém. Ovšem nákup a konzumace samotná je prakticky netrestnatelná. Problém by mohl být spíš u prodeje (což nedělám), nebo nějakého průšvihu, čemu se snažím samozřejmě obloukem vyhnout. Ovšem zase, podle mého je riziko průšvihu na MDMA nižší než kdybych opilej sedl za volant či se připletl do rvačky, což jde na alkoholu mnohem jednodušeji...
LammerOutsider
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 1. 2. 2013 20:15

Obrázek
forsaken...
icotech852
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Drejkaa 1. 2. 2013 23:29

Já ho nepiju a taky žiju :D
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 2. 2. 2013 10:25

Tak tobě snad nic jiného nezbývá, ne?
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Drejkaa 2. 2. 2013 10:51

Proč myslíš?Nemám žádnou zdravotní vadu :-)
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 2. 2. 2013 11:11

To jsem neřekl. Než jsi se odloučila, byla jsi v požehnaném stvnu, pokud se nepletu.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Drejkaa 2. 2. 2013 11:12

No to jo :-)
Ale už nejsem ;-)
A já nepila ani předtím :-)
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků