Marihuana

A také další zlozvyky; povolit nebo zakázat

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Caddy 2. 6. 2005 14:13

Jinak: Ja jsem taky ten typ, co si da jednou za mesic, nebo dvakrat za mesic..nebo taky tri mesice nic..proste podle nalady, spolecnosti, okolnosti...

Ja povazuji za zvraceny nazor, ze vsichni huli/piji proto, aby si navodili naladu a bez toho se bavit neumi. Urcite neni mala skupina lidi, jako ja, co se bez podpurnych prostredku umi bavit stejne jako s nimi, travu jsem si oblibil proto, ze neni narozdil od alkoholu potom cloveku spatne a druhy den je pouzitelny, i kdyz to prezene. A dobre se po ni spi ;)

Legalizace je vec osemetna, nicmene pravda je, ze tim by se hodne odchazelo od dealeru, co pak klienta presunou i k tvrdsim drogam, navic by se clovek nemusel bat si pestovat kyticku ve skrini pro svoji potrebu, coz je taky potreba, nebot ti, co se boji + absence cistych zdroju = opet dealeri.
Priklanim se spise pro.
Caddy
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod huncut 2. 6. 2005 14:53

Navic by také bylo velmi dobré předělat systém zdravotnictví, aby kuřáci (čehokoliv) nebyli placeni z peněz nekuřáků, ale aby si platili své léčení sami. Přeci jen si ty zdravotní problémy přivozují dobrovolně...
huncut
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 9. 6. 2005 16:43

No zase nekuřáci neplatí spotřební daň z cigaret. Ta je poměrně vysoká a bude ještě vyšší (což ač kuřák, považuji za správné). Možná by se část výnosu této daně mohlo převádět do systému veřejného zdravotního pojištění.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fido+ 9. 6. 2005 17:24

Jinak receno kdyby vynosy z dani sly tam kam maji a ne do jakehosi bezedneho rozpoctu, rada veci by fungovala mnohem lip.
Fido+
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 100 lidi 100 nazoru 30. 6. 2005 22:19

NeKuřáci neplatit zdravotní na Kuřaáky?? To pak máte to samé jako hubení a obezní?? to přece v demokracii nejde !! A tráva je fajn v normálních dávkach maximálně 1krát za týden, z toho určitě nezblbnete Já jsem důkaz!! A legalizace?? Ti staří dědci to neschválí protože prostě neví!! i když tam nějaké ty výkřiky do tmy byli, ale proč si kazit preference u většiny rodičů?? No nic prostě Radegast na žizen a občas nějaké to sklo občas se učit občas práce a přitom vystudovat --tot je muj cíl. Děkuji za pozornost..

PS: a o té uklízečce z Ostravy...no na to se poptám ale musil bych něco slyšet.
100 lidi 100 nazoru

Odeslat příspěvekod O+Dis 1. 7. 2005 12:32

Hulit sem zacal nekdy v 18-19 a "uspesne" pokracuju doted (je mi 25). Nekdo psal, ze zacal na zakladce a ze to na nej ci na jeho okoli melo spatny vliv. Samozrejme zacit si nicit telo ve 14 je BLBOST, ale vztahuje se to na vsechny drogy. Kdyby ste zacali pit kafe ve 14 asi by se to na vas taky podepsalo. S tim, ze nekdo da 2-3 brka denne je to taky tezky. Nekdo da 2-3 kafe denne a taky urcite zacinal s jednim, proste tolerance se meni. Rozdil je v tom, ze rekneme o prazdninach/dovoleny sem schopen davat 3 brka denne a nijak se to na me nepodepisuje. Kdyz ale neni prilezitost/material, tak neni problem mesic nehulit (soucasny stav). Nejsem zadnej asocial, nikde nekradu ani se nevalim v deliriu. Marihuana me urcite zmenila, ale urcite ne v negativnim slova smyslu. Jinak cigara kourim jen po hospadach, tvrdej alkohol uz nepiju vubec, obcas to pivko (ikdyz v nedeli se zeni kamos, takze to urcite porusim :) ).
Shrnuti: marihuanu povazuju za mene nebezpecnou nez alkohol ovsem nesmi se zacit hulit v 15ti. Dekriminalizace rozhodne ano. Legalizace mozna.
O+Dis

Odeslat příspěvekod AndrewJ 1. 7. 2005 13:15

"zahulíme, uvidíme...." řekl slepý a šel do kina
AndrewJ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Samuel Gordon 1. 10. 2005 11:21

huncut píše:Úplná legalizace by pro většinu lidí pak znamenala, že jim na zastávce pod nos nebudou *****ět jen tabákem, ale i marihuanou. A to já si rozhodně nepřeju.
MacBook 13" Late 2008 :: Core 2 Duo 2GHz :: 4GB 1067MHz DDR3 :: nVidia GeForce 9400M 256MB :: Intel 320 120GB SSD :: WD Black 320GB HDD :: Mac OS X 10.7 Lion
Samuel Gordon
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Big--Boss 4. 10. 2005 15:24

nevite někdo jak dlouho vydrži THC v krvi ?dik za odpoved předem
Big--Boss
Čtenář

Odeslat příspěvekod AndrewJ 4. 10. 2005 17:02

asi 60 dní...
AndrewJ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Master74 4. 10. 2005 17:59

Jj, tak nejak,kazdopadne to muze byt i mene, zalezi na vice faktorech
Směj se, svět se bude smát s tebou.Plač a budeš plakat sám.
Laugh and the world Laughs with you.Weep and you weep alone.
Useora, onsesangi neowa hamkke useul keosida.Ureora, neo honja ul keosida.
Master74
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AndrewJ 4. 10. 2005 18:52

no, ale se 60 dny by jsi měl rozhodně počítat... nemáš žádnou možnost, jakto zjistit... z moče to nepoznáš už myslím po 3 týdnech... ale v krvi to pořád je... i když v hrozně zbytkovém množství...
AndrewJ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maca1333 6. 11. 2005 14:16

no mariska nech si kazdy misli o droge ze je lahka to su keci ja som zazil taky tranz ze som stasny ze som tu ...ledva sa som sa z teho spamatoval ...povim vam ze ten do to bere je pako a dobry neviii so ako moze lahko skapat ......no vis sposobuje nahromadovanie a zraznie krve 2x rychlejsie ....ked ti to behne do mozgu ...nevis co robis .....akakolvek droga zmeni tvoje ja neschopnost vnimania strata vedomiaaaaaaaa........ nebudem pisat co som zazil ale neuvedomoval som si ake nasledky suuuu.....teras to vim zazil som to ......jedna masna skurv.....davka ma stala zivot ......ano zivot lebo skoro som tam skapal ........teras len jedno zmenim som celi postoj k zivotu .....a ten kto si povi ze blbost tak co us kaslem na to nechce sa mi to ani pisat a to us ani rozmislat
maca1333

Odeslat příspěvekod AndrewJ 6. 11. 2005 16:06

maca1333: se samozřejmě může stát.. stejně jako se můžeš uchlastat k smrti.. otrava alkoholem je docela častá..
AndrewJ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Grammator 20. 11. 2005 00:31

Jen cesta k těm tvrdým, nic víc.
Na životě miluju hlavně tu rozmanitost... každý den mě nasere někdo jiný.
a šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Jak se vyhnout smrti? Nežít!
Inteligence je omezená, debilita ne...
Grammator
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků