Marihuana

A také další zlozvyky; povolit nebo zakázat

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod malejarda 23. 5. 2014 10:09

To zalezi, kde travu beres. Jestli ti to nekdo prodava a pak ti nabidne zdarma davku perniku, ...
malejarda
Návštěvník

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 23. 5. 2014 11:38

2Pix - Čas od času se tam vyskytuju.
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2Pix 12. 7. 2014 11:17

Kostey.. tak ja se nekdy zastavim... a co myslis o tomhle jarynovy... troll nebo skutecnej? :-D ...

jdu si hned ted pichnout travu a vypit nejakej ten koks :-D ...
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod myšpulín 12. 7. 2014 11:20

2Pix :shock:
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 12. 7. 2014 12:45

2Pix - nooo, jestli jen troluje, tak to dělá hodně dobře, protože vypadá jak skutečnej :D
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 14. 7. 2014 16:28

A Myšpulín :shock:
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 14. 7. 2014 16:30

Já jsem na SuperFóru furt.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod trent 17. 7. 2014 10:04

Ja právě ne. :D :D
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2Pix 30. 11. 2014 16:39

tak ja bych... ja bych si dovolil ... to asi smötlüt ne? :-D
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod STAGE 5 15. 11. 2016 17:26

Dobrý den,

užívání marihuany, zejména to pravidelné určitě není bez rizik. Pro někoho může představovat kouření marihuany příjemné zpestření života, jinému člověku může i několik zkušeností s touto látkou zkomplikovat život. Vyhnout se marihuaně ale i dalším psychoaktivním látkám by se určitě měli lidi s predispozicemi k psychickým potížím (např. úzkosti, deprese, zkušenost s psychózou atd.).

Ve své praxi se stále častěji potkávám s klienty, kteří užívají marihuanu s vysokým obsahem THC a vynulovaným, nebo téměř vynulovaným CBD, který je taky psychoaktivní, přináší ale spíše zklidnění. Nejčastěji se jedná o odrůdy pěstované indoor, tzv. „skéra, skunky.“ O těchto odrůdách se v poslední době uvažuje i ve spojitosti se spuštěním psychických potíží u jejich uživatelů. Touto problematikou se již před nějakým časem zabýval např. Mudr. Tomáš Páleníček, PhD. Pro zajímavost vkládám odkaz na krátký článek a rozhovor s tímto odborníkem.
http://www.scienceworld.cz/aktuality/se ... eme=mobile

https://zpravy.aktualne.cz/domaci/extaz ... 1479227258

Psychické komplikace, které jsou u užívání této látky (ať už u outdoor, nebo indoor verze) všeobecně známé jsou např. zhoršení krátkodobé paměti a nejčastěji je zmiňovaný amotivační syndrom. V podstatě se jedná o dlouhodobý stav, kdy uživatel přestává mít chuť dělat činnosti, kterým se věnoval předtím, svůj fokus zájmu zaměřuje hlavně na konzumaci marihuany, díky čemu může i selhávat v běžném životě.
STAGE 5
Čtenář

Odeslat příspěvekod Teriyaki 15. 3. 2018 14:45

Od té doby, co to kamarádčiné mamce pomáhá bojovat s roztroušenou sklerózou jsem pasivní fanda. Ať si každý dělá co chce dle svého svědomí! Nechápu lidi, kteří to prostě z principu odsuzují. Přestože to je cesta k zábavě i zdraví (u lidí s problémy, bolestmi apod.) :)
Teriyaki
Čtenář

Odeslat příspěvekod Lodgy 27. 3. 2018 04:55

To je tim, ze neznas zadneho fetaka s vyhulenou palici. :D
Lodgy
Čtenář

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků