Velmi dobré pití: portské, whiskey, koňak...

A také další zlozvyky; povolit nebo zakázat

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod suk 30. 12. 2010 14:27

Rozhodne... hobbit tomu rozumi. Ja jen dodam, ze nejlepsi kola pro smichani je pepsi...
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Panzer.Dragon 30. 12. 2010 15:20

:-) , zatim mi je nejpříjemnější varianta koupit tu tullamorku, dostal sem ještě jednu whisku od kámoše, drahou glen grant (1l 1000Kč+-), tu sem popíjel celý vánoce a byla výborná, tak mam trochu strach aby tohle nebyla nějaká srágora a nebylo to chuťově nějaký výrazně horší
xbox1, x360, wii, 2x sega saturn, sega dreamcast, gp2x F200
Z-5450, LE40A786, Nikon 1j1, HP elitebook 8570w (250GB ssd), Nexus 7 2012 3G
Glory and Rock and Roll with Smart F2, 0,8 CDI & Fiat Punto 1.2 8V (2004)
Panzer.Dragon
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mikicz 30. 12. 2010 18:13

old smuggler je nějaká lidl značka, ne? Každopádně bych od toho kvalitu nečekal, jameson to rozhodně nebude.
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Panzer.Dragon 30. 12. 2010 20:22

tentokrát ne :-), ikdyž sem čet že jí tam taky měli, ale je i normálně třeba v albertu, koupená asi na pumpě.. no koupim si tullamorku a bude klid tohle okoštuju výhledově stejně sem si zvyk to tak v pohodičce usrkávat takže další whisky se nestratí
xbox1, x360, wii, 2x sega saturn, sega dreamcast, gp2x F200
Z-5450, LE40A786, Nikon 1j1, HP elitebook 8570w (250GB ssd), Nexus 7 2012 3G
Glory and Rock and Roll with Smart F2, 0,8 CDI & Fiat Punto 1.2 8V (2004)
Panzer.Dragon
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 14. 1. 2011 06:51

čím dál tím víc tíhnu k šampaňskému. Bohužel stojí více než moc peněz, takže si ho kromě Silvestra dopřeju tak 2x do roka. Nejvíc mi chutnal Krug Grande Cuvée, ale ten jsem dostal jako dárek. Když mám sáhnout do peněženky, tak většinou Dom Pérignon. Lepší je samozřejmě nekupovat v ČR, neb i tenhle artikl je u nás hrozně předražený. Při koupi v Německu se dá na lahvi ušetřit několik stovek.

Moc rád bych někdy ochutnal Krug Clos d´Ambonnay (vyrábí se výhradně z hroznů pěstovaných v ideálním mikroklimatu jedné maličké vinice) a nikdy si ho nebudu moct dovolit.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 14. 1. 2011 12:47

Vem si hypotéku. :-)
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 14. 1. 2011 12:56

Hypotéka by byla tak na 4 lahve :D. Prostě rád bych tohle šampaňské ochutnal, ale nechci, ale mám obavu, že pokud bych ho platil, tak by mi asi nechutnalo. ;-)
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 14. 1. 2011 13:01

Hele možná to není tak hrozné. Pokud jsem tedy hledal dobře.
http://www.wine-searcher.com/find/krug+ ... onnay/1995
Na druhou i tak mi bude stačit jednou ročně bohemka.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 14. 1. 2011 14:31

Nechávám si od UKček co dělaj u nás v práci, když se vrací,vozit nějaký jejich Slunce ve skle - víno lehce přepálený do koňaku,prej je to u nich děsně levný až se styděj,neboť to kupujou houmlesáci.Vždy si dáme na chatě jednu lahvinku večer k ohni a jsme oba zmatlaní až z toho brečíme.
polda
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 14. 1. 2011 16:08

trent: Mě teda skoro 50k za lahev šampaňského přijde celkem dost :-D. Ale i ty levnější modely (kolem 100-120€) jsou s Bohemkou zcela nesrovnatelné ;-)

Polda: Asi máš na mysli krymská fortifikovaná vína. Nejsou vůbec špatná, jen to chce nepřehánět.

A mimochodem, tohle portské je taky skvělé pití (a za relativně dobrou cenu).

A chci ochutnat i jedno superspeciální tuzemské pivo, tak doufám, že se mi to letos povede - výroba je striktně limitovaná a vloni už měli vyprodáno :-(
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kirkwood 14. 1. 2011 16:19

Slonik: tak to já si postačím s Medvědí krví :-D jinak kamarádka mi koupila k Vánocům nějaký to s klokanem na obalu a nebylo špatné, protože zahraniční vína mi moc nejedou.
Kirkwood
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 14. 1. 2011 16:22

Slon: i pro mě je to hodně. Tím spíš mi jednou ročně stačí bohemka. Jinak šampaňské nepiji. Nedávno jsem byl v hospodě a normálně se mi stalo, že mi alkoholické nápoje vyloženě nechutnaly. A to bez rozdílu. Zvláštní :hm
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kirkwood 14. 1. 2011 17:22

trent: mívám taky taková období..
Kirkwood
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 14. 1. 2011 17:28

trent: no to se občas přihodí. Taky mívám období, že mi alkohol vůbec nechutná ;-). Nechci strašit, ale s věkem to je čím dál tím častější :D
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 15. 1. 2011 00:25

Mě se to právě stalo prvně a byl jsem celkem překvapen. Nejen, že na mě něměl vliv, ale prostě nechutnal.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků