Jsem závislý na cigaretách

A také další zlozvyky; povolit nebo zakázat

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 25. 12. 2016 15:10

Pokud třeba na akcích vykouřím klidně krabičku za večer a jinak vykouřím za den tak max. 5-6 cigaret, ale jsou dny, kdy nekouřím vůbec třeba 2 dny zasebou a pak si zase dám třeba těch 6 cigaret za den.
Kouřím často v určitých situacáích třeba ve společnosti kuřáků, kuřaček, při alkoholu, při posezení v parku, čekání na autobus, ale třeba si nedám vůbec cigaretu doma či v práci.

Mám kouření takový rituál. Vydržím nekouřit třeba 4 dny v kuse.

Jaká je u mě závilost? Má to někdo podobně?
anonymni

Odeslat příspěvekod Terminator3 25. 12. 2016 16:33

A co jiného než závislost je, když kouříte 6 cigaret denně?
Terminator3
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod osobne2 11. 1. 2017 09:16

Blbost. :D
osobne2
Návštěvník

Odeslat příspěvekod hruza 30. 1. 2017 13:37

Pravidelné kouření = závislost co jiného :-)
hruza
Čtenář

Odeslat příspěvekod suk 20. 2. 2017 12:15

Hele, on se nepta jestli je zavisly ale jaka je to zavislost. A ja bych rekl, ze takova nejaka "stredni"... muze byt hur, ale ja bych se na to radsi ***** ;)
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sochorjo 22. 2. 2017 14:30

Neni to jedno jak velka je to zavislost? Proste je :-)
sochorjo
Čtenář

Odeslat příspěvekod suk 22. 2. 2017 15:28

No a vzdyt to nikdo nerozporuje ;)
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 23. 2. 2017 13:41

Jsem závislý na alkoholu. Alespoň jednou týdně si dám pivo. Někdy i dvě. Jsem závislý hodně, nebo málo? Než se poradím s odborníkem, chtěl bych se zeptat zde.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 23. 2. 2017 14:55

Rozhodne vic, nez ja :D
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cigan 123 5. 11. 2017 18:52

čo sa mna týka som zavyslý na cigaretach skušal som všetko možne aby som stým sekol no nedarí sa !!!!radil som sa s lekarom či nahodou nieje daka liečebna čo sa tyka fajčenia?každy vam povie proste zahod cigarety a pevna vola dobre prečo to nepovedia alkoholikovi,narkomanovi dokonca po novom gemblerovi ?????im ževraj treba pomoct ale aj nicotinizmus je navykový ?!!ak sa mylim tak ma opravte !!!!!!! je nas takých viac čo potrebuju odbornu pomoc a nie sproste reči o pevnej voli!!!!!!!!!
cigan 123
Čtenář

Odeslat příspěvekod Terminator3 6. 11. 2017 08:17

Pevná vůle je základ. Prostě zahodit veškeré kuřácké náčiní, přestat chodit do zakouřeného prostředí, zbavit se případného stresu (ke kterému je kouření dosti často berlička). A jde to. Ale musí se chtít. Obecně, chuti na cigaretu jsem se ale nazbavil ani po 10 letech..
Terminator3
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cigan 123 6. 11. 2017 10:24

nevravím ano pevnu volu treba!ja som však chcel poukazat z logickeho hladiska na skutočnost že ako alkohol,drogy aj nikotinizmus je droga.prečo takýmto ludom nepovedia stačí sa všetkeho zbavit vyhybat sa prostrediu kde s tym prichadzate do kontaktu ale tu povedia chudak treba mu pomoct ako som už písal aj gemblerstvo ma svoje liečebne no tu prichadzate "len" o peniaze ale pri fajčeni o zdravie ale neviem o žiadnej liečebni kde by sa zaoberali aj tymto problemom.poznam vela ludí ktorý fajčíly 30-40rokov a sekly s tým ,alkoholikov ktorý rano o 6 00 mali v sebe par promile a zrazu sa znich staly abstinenti no nie každý na to ma aby s tym prestal bez nejakej pomoci a budem sa opakovat pomoc treba každemu bez ohladu o aku zavistlost sa jedna a nedokaže sa toho zbavit sam.
cigan 123
Čtenář


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků