Jaké značky alkoholu?

A také další zlozvyky; povolit nebo zakázat

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Elara 8. 7. 2014 17:30

Co preferujete?

Já z laciných piv Radegast, Staropramen, Březňák a Braník, z dražších produkci pivovaru Černé hora a Protivím, a Budweiser.

Ale nejraděj mám Radegast a Černou horu.

Z lihovin nesnáším likéry a podobné patlaniny, buďto čistou vodku - z 42 se mi dělá špatně, nejlepší je obyčejný líh - anebo Malibu rum...

Co vy?
*Lihovou fixu z natřeného plechu odstraníš brzdovou kapalinou, ale nezapomeň ji omýt vodou, protože by začala leptat i původní nátěr.
*Fleky od měděnky odstraníš 5mm tlustými plátky citronu, položenými na dané místo přes noc - odzkoušeno na oblečení.
Elara
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 9. 7. 2014 13:53

Ovšem malibu je sladká patlanina. Co myslíš obyčejným lihem? Něco takovéhohle? Obrázek
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Elara 9. 7. 2014 15:11

Je to sladký, ale furt to má dobrou chuť... čistým lihem myslím líh bez přidaných složek, bez ohledu na procenta.
*Lihovou fixu z natřeného plechu odstraníš brzdovou kapalinou, ale nezapomeň ji omýt vodou, protože by začala leptat i původní nátěr.
*Fleky od měděnky odstraníš 5mm tlustými plátky citronu, položenými na dané místo přes noc - odzkoušeno na oblečení.
Elara
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 9. 7. 2014 22:22

Malibu, k tomu čichnu a blil bych, patlanina :-!
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anikaE 14. 10. 2014 14:29

my moc tvrdemu alkoholu nefandime, ale vino, to mame radi. A nejradeji mame bulharske medvedi krev, sladke, vonave, chutna nam a je za priznivou cenu
anikaE
Čtenář

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 14. 10. 2014 15:45

To je spíš z kategorie těch hodně levných, sotva pitelných vín.

Ale když chutná..
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anikaE 16. 10. 2014 07:51

a zkusili jste jiz? nefandim tez levnym vinam, ale toto si chvali i nasi znamy. Nejlepsi je ten ruzovy medved. Samozrejme kazdy ma jine chute
anikaE
Čtenář

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 16. 10. 2014 14:14

Jo, okusil jsem. Nechutná mi.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 27. 10. 2014 08:20

Medvěd je hrůza (podobně jako maďarský Bikaver). Za bolševika to byly na trhu jedny z jakoby lepších vín (sedmička stála 37,- Kčs), ale doba se změnila. Samozřejmě, pokud někomu chutná, nechť si to pije, ale pro mě tahle tekutina rozhodně není.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 28. 10. 2014 15:37

Bych to nekoupil už jen kvůli tomu stupidnímu názvu. Mohlo by se to jmenovat klidně moč pany Marie, ale i název dělá svoje.
Ochutnal jsem to kdesi na grilovačce.

Když víno, tak kvalitu a připlatit si, na sobě nešetřím :)
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 29. 10. 2014 07:21

Mimochodem, včera jsem viděl v Penny marketu u tohohle výrobku cedulku "vítěz nezávislého testu novinářů". O tom, že se jednalo o test vín konzumovaných bezdomovci cedulka taktně pomlčela :-)
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 29. 10. 2014 14:01

No jo, jen něco zamlčet a udělat z toho reklamu :)
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků