Kouření v bytě a přítelkyně

A také další zlozvyky; povolit nebo zakázat

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Slonik 18. 11. 2013 21:01

Taky se může stát, že když budeš v bytě kouřit, přítelkyně tam kouřit nebude, což si myslím stojí za to cigáro obětovat. Máš-li digestoř s odtahem, dá se to řešit i takhle.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 29. 11. 2013 09:43

Byl jsem u přítulky a šli jsme k sousedce na špeka. Holky seděly proti sobě na sklokeramický desce a pomalu foukaly jedna do druhý jak při první pomoci a co uniklo, vzala právě ta digestoř. Braly tak ohledy na spící děti :-D Já jen slintal s foťákem v ruce... Kdybych ty fotky našel, dal bych je sem...
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Drejkaa 30. 11. 2013 21:55

Já bych teda v bytě nekouřila nikdy. U nás na Slovensku kouřili všichni kromě mě a kouřilo se všude. Sama si občas cígo dám, ale přítele kuřáka bych nechtěla nikdy.
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod itstan 30. 8. 2014 18:21

Najdi si přítelkyni-kuřačku. Jinak je pochopitelné že nekuřákovi/nekuřačce to vadí. Přece nechce dýchat ten smrad.
itstan
Čtenář

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 31. 8. 2014 12:47

Já jsem kouřil i v bytě a štve mě, že přítelkyně nekůří. No kůří, ale ne špinky.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kniter 31. 8. 2014 19:21

mna hneva, ze vyrobcovia do cig davaju dalsiu latku, aby bola ciga silne navykova, kvoli svojmu zisku.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků