Metanolová aféra - prosba

A také další zlozvyky; povolit nebo zakázat

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Crasssy 29. 6. 2013 22:33

Ahoj,
ráda požádala o malou pomoc. Konkrétně o vyplnění krátkého dotazníku (max. 5 minut), který je anonymní.
Studuju léčbu závislostí na 1. LF UK a dělám internetový průzkum týkající se toho jak ovlivnila či neovlivnila metanolová aféra vaše pití alkoholu.
Vzplněním mi moc pomůžete a je to pro dobrou věc (minimálně proto, abych dostudovala.. ) a taky tak trochu doufám, že to celé bude mít nějaký smysl.

Odkaz na dotazník je zde: https://qtrial.qualtrics.com/SE/?SID=SV_23IMOvQyKyITAC9
Předem díky za váš čas i ochotu.

A pokud máte kamarády, známé, které tato problematika zajímá, klidně odkaz na dotazník dál šiřte, kopírujte, sdílejte na FB, zkrátka cokoli.

Eva
Crasssy
Čtenář

Odeslat příspěvekod tdjohn 29. 6. 2013 22:48

Pro jistotu víckrát, co?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 30. 6. 2013 14:06

Spamerka, no jo :)
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 2. 7. 2013 21:18

Měl bych pár výhrad k dotazníku. Ptáte se, jak jsem pil v posledním měsíci a jak jsem pil před onou aférou. Myslím , ze to může vést ke zkreslený výsledkům. Například v mém případě se věci mají tak, že alkohol požívám stále stejně, ale z dotazníku tu může vyplynout tak, že jsem dříve pil a teď skoro vůbec. Alespoň to na mě takový dojem dělá. A pak k otázce ohledně úrazu. Jestli se stal mě, nebo někomu jinému. Pokus se nestal i mě, tak někomu jinému stoprocentně ano. ;-)
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 3. 7. 2013 11:27

jak ovlivnila či neovlivnila metanolová aféra vaše pití alkoholu.

bojime se pit,ale nepomaha to - pijem jeste vic
forsaken...
icotech852
Přeborník
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků