Dnes vyhraju 110 milionů/komu vypálím rybník?

A také další zlozvyky; povolit nebo zakázat

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Swordman 24. 10. 2008 20:06

Občas si vsadím Loto, ale iba 1 stĺpec za 20 SK. Viac je zbytočné, šancu to podstatne nezvýší a moc tomu neverím. V okolitých krajinách bolo zopár škandálov s manipulovaním lotérií.

Počul som kedysi dvoch starších pánov ( keď som bol na vojne v Lounoch ), ako sa jeden pýtal druhého na pošte : Deš si vsadiť Sportku? Jo, du zaplatit tu daň z blbosti.
( ospravedlňujem sa za chabú češtinu ). :-D
MB ASUS A7V600-X,Athlon XP 2500+ Barton , 1791 MB RAM ,Radeon 9200SE 128MB, Audigy 2, LG GSA 4163B,LG GSA 4081B, HDD: WD500GB PATA,Seagate Baracuda 80GB SATA,WD200GB SATA,
CRT Belinea 17", Zdroj CHIEFTEC CFP-400-12G
Swordman
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 29. 10. 2008 21:05

jednou jsem vsadil na tenis - samé tutovky a 2 nevyšly - takže prd... potom jsem hodil do rulety 200kč a vyhrál jsem 500Kč - ale pak jsem je někde ztratil takže prd... no to je tak asi všechno :-)
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 29. 10. 2008 21:11

jannnn píše:ja teda nevsazim, ale taky si myslim ze ten zimni jackpot 50M je jen kdyz vsadis 10 sloupcu + sanci, jinak je to bez toho...ale mylit se mohu :-)


Zrovna teď se hrýlo o nějakej pořádnej jackpot, tak to popisovali :)
http://www.novinky.cz/clanek/153085-rek ... lionu.html

"Pro získání celé možné výhry, která je navýšená o mimořádnou zimní prémii 50 miliónů korun, je nutné vsadit tiket vyplněný ve všech deseti sloupcích včetně doplňkové hry Šance. Celkový vklad tak představuje 170 korun. Pro účast v losování stačí vyplnit i jeden sloupec sázenky, který vyjde na 16 korun. Sázkař ale nemůže získat zmíněnou prémii."
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hrupíno 20. 3. 2012 22:54

Ahoj párkrát jsem vsadil sportku, ale nikdy nic.Je to hrozně malá šance, že se štestí usměje právě na vás.Poté jsem zkusil na herním portále vyhrajuto soutěžit o ceny formou sms a výhra byla tu. Soutěžil jsem o PS3 a vyhrál jí. 8-D :lol: Doporučuji všem narozdíl od sportky vidíte kolik zbývá sms do výhry a dájí se jednoduše získat. ;-)
Hrupíno
Čtenář

Odeslat příspěvekod Rattus rattus 20. 3. 2012 23:12

Vyhrajete leda *****. Majetek je pouze ze zločinu
Rattus rattus
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod danielkakreft 13. 3. 2013 12:26

rozmyslalala som nad tym aky ma gemblovanie dopad na tvoju psychiku? vzdy ked pozrem na seba a spomeniem si na to ked som len sedela v kasine a vsetky sloty prehravali velke mnozstva penazi, nemohla som prestat rozmyslat nad typ preco to ludia robia?
danielkakreft
Čtenář

Odeslat příspěvekod Drejkaa 13. 3. 2013 15:27

To si raději koupím nějaký dobrý oběd, než sázet sportku....to mám jistotu, že se aspoň dobře najím.
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 13. 3. 2013 16:43

ja som vyhral uz len tym,ze som sa narodil :-D
forsaken...
icotech852
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 13. 3. 2013 19:08

Drejkaa: Jistotu, že se dobře najím mám jen když si uvařím sám, nebo mi uvaří paní. Jinak to taková jistota není.
icotech: Jak se říká: Když je štěstí unavený, sedne i na... ;-) :D
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 13. 3. 2013 22:04

Zase za 170,- se dají pořídit suroviny na dva dobré obědy
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků