Dnes vyhraju 110 milionů/komu vypálím rybník?

A také další zlozvyky; povolit nebo zakázat

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Anonymous 19. 10. 2008 13:27

Také máte občas podivné nutkání jít si vsadit sportku? Dnes jsem takové měl, tak jsem zatrhl 10 sloupečků a k tomu šanci. 110 milionů je dnes mých, zkusíte to zase příště?

Jak často vsázíte, pokud vůbec a kolik do toho vrážíte, popř. jaká byla nejvyšší výhra?
Anonymous

Odeslat příspěvekod jannnn 19. 10. 2008 13:35

hodil jsem 20kc do automatu a nevyhral nic. sportka a podobny hry na nahodou jsou na nic, kdyz uz vsazet, tak na sport, tam se to da odhadnout a kdyz se o to clovek zajima, muze si i vydelat.
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jeffe 19. 10. 2008 13:49

jannnn píše:hodil jsem 20kc do automatu a nevyhral nic..

Tohle mi pripomelo vtip:
Stoji cizinec u automatu na jizdenky a porad do nej hazi mince a bere jizdenky. Pan co za nim stoji a chce si taky koupit jizdenku se ho pta, jak dlouho tam jeste bude ty mince hazet. Odpoved: do te doby nez prestanu vyhravat. :D
Superforum - v malých dávkách neškodí v jakémkoliv množství :D
Jeffe
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 19. 10. 2008 16:15

Sportku nesázím. Takhle hodně a rychle zbohatnout bych ani nechtěl. Když už mám chuť si zahrát, jdu do kasína na ruletu. Tam má kasíno jen malou výhodu a velký mění tam proto nenechám.
Jack111
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 19. 10. 2008 18:42

Sportu a podobné nevsázím.

Pokud už, tak sázím na sport :) Fotbal, hokej, tenis :) Bohužel, někdy ač víte jak kdo hraje, tak to nedopadne, jak doufáte :) Sport je o chybách a většinou někdo nějakou udělá. Toto by se dalo říci i o sázení :)

V poslední době chodím na ruletu. Nehraju ji ve velkém, ale pro radost. Navíc jsem na ní nijak výrazně neprohrál a většinou aspoň něco vybral. Většinou zkusím štěstí za 200,-Kč, říkám si, že je to hra, buď padne či nepadne. Nejsem takový, že bych do toho házel peníze bezhlavě :)

"Bedny" nehraji. Tomu nevěřím.
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cumel30 20. 10. 2008 05:34

Automaty nehrajem,športku nepodávam,ruletu nehrajem,nie sú prachy na to,všetko vsádzam do žien a chlastu.
Je ťažké byť pako,konkurencia je veľká.
Nad alkoholom ešte nikto nevyhral,len ja som remizoval.
cumel30
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 20. 10. 2008 08:11

Pokud se jackpot vyšplhá přes 100 Mega, vsadím si 2x - 3x jeden nebo dva sloupečky, čili sázka momentálně 16-32,-. Někdy vyhraju pátou, někdy nic, roční vklad do Sportky činí něco kolem 300,-, roční výhra něco kolem 200,-.

Tu a tam hodím bůra či pětku do automatu (když odcházím z hospody a vrátí mi jí při placení). Roční vklad je kolem 200 - 300,- výhra (jakoukoli výhru 50,- a více vybírám) činí přibližně to samé, když mám extrémní štěstí, tak i něco víc, takže to pokryje "ztrátu" ze sportky :D.

Před deseti lety jsem hrál na lodi v casinu blackjack. Do hry jsem vložil celkem 5 liber a vyhrál necelých 40 liber. Pak jsem šel od toho.

Nejvyšší výhru jsem měl opět na lodi - vhodil jsem do automatu poslední dánskou pětikorunu co jsem měl (nedalo se za ní koupit vůbec nic) a vyhrál na první zmáčnutí 1.000,- DKK (tehdy cca. 5500,- českých).

To je co se hazardu týče u mě asi vše.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal P 20. 10. 2008 14:02

Já nesázím ani Sportku ani Sazku nebo Mates. Jen občas vyhraju v nějakém tom automatu horkou čokoládu.
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod vizitix 20. 10. 2008 19:21

Občas si zahraju s kámošema poker o drobáky... Nejvíc jsem zatim vyhrál asi 50,-.. :)
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 21. 10. 2008 15:49

těmhle dáblovým strojům nefandím a sportku kdyby se mi chtělo naučit podávat tak bych možná občas zkusil.. :)
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 21. 10. 2008 17:37

MarkFX: to je jednoduché - přijdeš do trafiky, kde mají terminál Sazky a řekneš třeba "jeden sloupec na středu bez šance", zaplatíš 16,- a s pocitem, že jsi skutečně téměř bez šance si odneseš tiket. :D
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kirkwood 21. 10. 2008 17:49

Zítra možná zajdu do trafiky a vsadím si. Už se na to chystám hooodně dlouho :-)
Kirkwood
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Player. 22. 10. 2008 12:24

Na Slovensku ide v lote o 235 melonikov, takze vypalim rybnik tomu, kto v Cesku vypali rybnik :)
Player.
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 22. 10. 2008 18:06

Slonik píše:MarkFX: to je jednoduché - přijdeš do trafiky, kde mají terminál Sazky a řekneš třeba "jeden sloupec na středu bez šance", zaplatíš 16,- a s pocitem, že jsi skutečně téměř bez šance si odneseš tiket. :D

a v tom sloupci si natipuju pár čísel no a pak to musím ve středu v televizi kontrolovat jestli sem teda náhodou někomu vypálil rybnik jo?? :-))
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 23. 10. 2008 09:39

dneska už jsme pokrokoví. Čísla za tebe natipuje stroj. Máš tak úplně stejnou šanci jako bys tipoval sám. Kontrolovat nemusíš taky nic - výhru za tebe zkontroluje stroj ... jen těch 16,- za tu sázku si musíš vydělat sám - ale možná na to máš taky nějaký stroj :D
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků