Dnes vyhraju 110 milionů/komu vypálím rybník?

A také další zlozvyky; povolit nebo zakázat

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Anonymous 19. 10. 2008 14:27

Také máte občas podivné nutkání jít si vsadit sportku? Dnes jsem takové měl, tak jsem zatrhl 10 sloupečků a k tomu šanci. 110 milionů je dnes mých, zkusíte to zase příště?

Jak často vsázíte, pokud vůbec a kolik do toho vrážíte, popř. jaká byla nejvyšší výhra?
Anonymous

Odeslat příspěvekod jannnn 19. 10. 2008 14:35

hodil jsem 20kc do automatu a nevyhral nic. sportka a podobny hry na nahodou jsou na nic, kdyz uz vsazet, tak na sport, tam se to da odhadnout a kdyz se o to clovek zajima, muze si i vydelat.
jannnn
Přeborník

Odeslat příspěvekod Jeffe 19. 10. 2008 14:49

jannnn píše:hodil jsem 20kc do automatu a nevyhral nic..

Tohle mi pripomelo vtip:
Stoji cizinec u automatu na jizdenky a porad do nej hazi mince a bere jizdenky. Pan co za nim stoji a chce si taky koupit jizdenku se ho pta, jak dlouho tam jeste bude ty mince hazet. Odpoved: do te doby nez prestanu vyhravat. :D
Superforum - v malých dávkách neškodí v jakémkoliv množství :D
Jeffe
Moderátor

Odeslat příspěvekod Jack111 19. 10. 2008 17:15

Sportku nesázím. Takhle hodně a rychle zbohatnout bych ani nechtěl. Když už mám chuť si zahrát, jdu do kasína na ruletu. Tam má kasíno jen malou výhodu a velký mění tam proto nenechám.
Jack111
Přeborník

Odeslat příspěvekod includes 19. 10. 2008 19:42

Sportu a podobné nevsázím.

Pokud už, tak sázím na sport :) Fotbal, hokej, tenis :) Bohužel, někdy ač víte jak kdo hraje, tak to nedopadne, jak doufáte :) Sport je o chybách a většinou někdo nějakou udělá. Toto by se dalo říci i o sázení :)

V poslední době chodím na ruletu. Nehraju ji ve velkém, ale pro radost. Navíc jsem na ní nijak výrazně neprohrál a většinou aspoň něco vybral. Většinou zkusím štěstí za 200,-Kč, říkám si, že je to hra, buď padne či nepadne. Nejsem takový, že bych do toho házel peníze bezhlavě :)

"Bedny" nehraji. Tomu nevěřím.
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod cumel30 20. 10. 2008 06:34

Automaty nehrajem,športku nepodávam,ruletu nehrajem,nie sú prachy na to,všetko vsádzam do žien a chlastu.
Je ťažké byť pako,konkurencia je veľká.
Nad alkoholom ešte nikto nevyhral,len ja som remizoval.
cumel30
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Slonik 20. 10. 2008 09:11

Pokud se jackpot vyšplhá přes 100 Mega, vsadím si 2x - 3x jeden nebo dva sloupečky, čili sázka momentálně 16-32,-. Někdy vyhraju pátou, někdy nic, roční vklad do Sportky činí něco kolem 300,-, roční výhra něco kolem 200,-.

Tu a tam hodím bůra či pětku do automatu (když odcházím z hospody a vrátí mi jí při placení). Roční vklad je kolem 200 - 300,- výhra (jakoukoli výhru 50,- a více vybírám) činí přibližně to samé, když mám extrémní štěstí, tak i něco víc, takže to pokryje "ztrátu" ze sportky :D.

Před deseti lety jsem hrál na lodi v casinu blackjack. Do hry jsem vložil celkem 5 liber a vyhrál necelých 40 liber. Pak jsem šel od toho.

Nejvyšší výhru jsem měl opět na lodi - vhodil jsem do automatu poslední dánskou pětikorunu co jsem měl (nedalo se za ní koupit vůbec nic) a vyhrál na první zmáčnutí 1.000,- DKK (tehdy cca. 5500,- českých).

To je co se hazardu týče u mě asi vše.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert

Odeslat příspěvekod Michal P 20. 10. 2008 15:02

Já nesázím ani Sportku ani Sazku nebo Mates. Jen občas vyhraju v nějakém tom automatu horkou čokoládu.
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod vizitix 20. 10. 2008 20:21

Občas si zahraju s kámošema poker o drobáky... Nejvíc jsem zatim vyhrál asi 50,-.. :)
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník

Odeslat příspěvekod MarkFX 21. 10. 2008 16:49

těmhle dáblovým strojům nefandím a sportku kdyby se mi chtělo naučit podávat tak bych možná občas zkusil.. :)
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod Slonik 21. 10. 2008 18:37

MarkFX: to je jednoduché - přijdeš do trafiky, kde mají terminál Sazky a řekneš třeba "jeden sloupec na středu bez šance", zaplatíš 16,- a s pocitem, že jsi skutečně téměř bez šance si odneseš tiket. :D
Slonik
Expert

Odeslat příspěvekod Kirkwood 21. 10. 2008 18:49

Zítra možná zajdu do trafiky a vsadím si. Už se na to chystám hooodně dlouho :-)
Kirkwood
Přeborník

Odeslat příspěvekod Player. 22. 10. 2008 13:24

Na Slovensku ide v lote o 235 melonikov, takze vypalim rybnik tomu, kto v Cesku vypali rybnik :)
Player.
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MarkFX 22. 10. 2008 19:06

Slonik píše:MarkFX: to je jednoduché - přijdeš do trafiky, kde mají terminál Sazky a řekneš třeba "jeden sloupec na středu bez šance", zaplatíš 16,- a s pocitem, že jsi skutečně téměř bez šance si odneseš tiket. :D

a v tom sloupci si natipuju pár čísel no a pak to musím ve středu v televizi kontrolovat jestli sem teda náhodou někomu vypálil rybnik jo?? :-))
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod Slonik 23. 10. 2008 10:39

dneska už jsme pokrokoví. Čísla za tebe natipuje stroj. Máš tak úplně stejnou šanci jako bys tipoval sám. Kontrolovat nemusíš taky nic - výhru za tebe zkontroluje stroj ... jen těch 16,- za tu sázku si musíš vydělat sám - ale možná na to máš taky nějaký stroj :D
Slonik
Expert

Odeslat příspěvekod mareq0 23. 10. 2008 11:09

Sportku jsem si nikdy nevsadil a ani nikdy nevsadím. Šance na vysokou výhru je jenom teoretická - prakticky je rovna 0. Je to podvod na lidech, uvědomte si to ;-)
Obešel já polí pět!
mareq0
Přeborník

Odeslat příspěvekod Michal P 23. 10. 2008 13:22

Někde jsem slyšel že je mnohem pravděpodobnější to že tě ten den přejede auto než vyhraješ. :)
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod Jack111 23. 10. 2008 14:54

Radši budu mít malou pravděpodobnost na výhru několika milionů, než větší šanci na pobyt v nemocnici :-D
Jack111
Přeborník

Odeslat příspěvekod Abox 23. 10. 2008 20:20

Davam 3 nahodne bez (3 nahodne sloupce bez sance) na stredu a na nedeli.
To kilo me nezabije. Nikdy to nekontroluji, jenom to nechavam projet strojem.
Vetsinou zapipa, jednou i zahral - ale uz nevim, co to bylo.
Zatim nejvetsi vyhra - neco pres 27 litru. Stale cekam na ten zbytek :-)))
Abox
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mareq0 23. 10. 2008 21:46

Pravděpodobnost hlavní výhry ve sportce je 1: 13 983 816 (0,000 007 15 %)
http://finance.idnes.cz/fi_blind.asp?c= ... osobni_dku

Good luck lůzři :-P :D
Obešel já polí pět!
mareq0
Přeborník

Odeslat příspěvekod cumel30 23. 10. 2008 23:04

Šanca zomiera predposledná,za ňou už je len nádej.
Je ťažké byť pako,konkurencia je veľká.
Nad alkoholom ešte nikto nevyhral,len ja som remizoval.
cumel30
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Slonik 24. 10. 2008 03:56

mareq0: tohle číslo zná každý normální člověk, který si občas vsadí. Co do toho lidi žene? Relativně malý vklad (od 16,-) a hypotetická šance zbohatnout tak jak se to většině lidí nikdy nepodaří.

Mimochodem, pamatuji si na jeden plamenný projev soudruha Grebeníčka, kdy pokřikoval, že lidé jsou už tak zoufalí, že se jako k poslední záchraně obracejí k Sazce a sázejí jako o život :D
Slonik
Expert

Odeslat příspěvekod spike18 24. 10. 2008 05:14

Nikdy jsem si nevsadil, ale dneska jsem si řekl, že to zkusím :D

Když vsadím jeden sloupeček, kolik můžu maximálně vyhrát (pokud bych měl všechna čísla spravně)?
Gigabyte M61P-S3 | AMD X2 3800+ | 2 x 1GB RAM | ATi 4850| WesternDigital 640GB WD6400AAKS | Seagate Barracuda 160GB SATA II | 80GB IDE Western Digital | DVD RW Samsung SH-S203B | Seasonic SS-500ET 500W | Samsung 223bw | XP MediaCenter SP2
spike18
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Slonik 24. 10. 2008 06:45

To záleží na výši jackpotu. Aktuálně je to něco kolem 120 Mega.
Slonik
Expert

Odeslat příspěvekod Abox 24. 10. 2008 08:56

Mam takovy dojem, ze plnou by vyhral, pokud by mel podany cely tiket + sanci...?
Abox
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jannnn 24. 10. 2008 11:22

ja teda nevsazim, ale taky si myslim ze ten zimni jackpot 50M je jen kdyz vsadis 10 sloupcu + sanci, jinak je to bez toho...ale mylit se mohu :-)
jannnn
Přeborník

Odeslat příspěvekod Slonik 24. 10. 2008 15:36

abox: nikoliv. To je pouze pro případ, kdy se hraje o nějakou prémii. Abys získal kromě jackpotu i prémii, musíš mít plný tiket se Šancí, uhodnout všechna čísla a ještě trefit Šanci (nebo její část). Ta prémie je prakticky marketingový trik, protože její získání je ještě až milionkrát méně pravděpodobné než získání jackpotu samotného.
Slonik
Expert

Odeslat příspěvekod Kirkwood 24. 10. 2008 15:46

Slonik: a nevíš, jak se hraje Šťastných deset? Sice mám ten tiket, ale nějak jsem to nepochopila :-[
Kirkwood
Přeborník

Odeslat příspěvekod spike18 24. 10. 2008 16:00

Tak jsem si teda vsadil, jestli vyhraju, zvu celou pauzu na pivo (samozřejmně, že útratu si hradí každý ze svého :D )
Gigabyte M61P-S3 | AMD X2 3800+ | 2 x 1GB RAM | ATi 4850| WesternDigital 640GB WD6400AAKS | Seagate Barracuda 160GB SATA II | 80GB IDE Western Digital | DVD RW Samsung SH-S203B | Seasonic SS-500ET 500W | Samsung 223bw | XP MediaCenter SP2
spike18
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Slonik 24. 10. 2008 16:52

Kirkwood: Nikdy jsem to nehrál a ani nebudu. Kompletní pravidla jsou zde:
http://web03.sazka.cz/LoterieAHry/docDe ... T&did=9802

Podle názvu hry usuzuji, že představenstvo Sazky má 10 členů :D

Spike18: Ty jsi jako Dienstbier, když "jeho" Občanské hnutí prohrálo volby. Nejdřív zval všechny na panáky a pak řekl něco ve smyslu "jste na tom líp než já, tak si to zacvakněte" a odešel :lol:
Slonik
Expert

Odeslat příspěvekod Swordman 24. 10. 2008 21:06

Občas si vsadím Loto, ale iba 1 stĺpec za 20 SK. Viac je zbytočné, šancu to podstatne nezvýší a moc tomu neverím. V okolitých krajinách bolo zopár škandálov s manipulovaním lotérií.

Počul som kedysi dvoch starších pánov ( keď som bol na vojne v Lounoch ), ako sa jeden pýtal druhého na pošte : Deš si vsadiť Sportku? Jo, du zaplatit tu daň z blbosti.
( ospravedlňujem sa za chabú češtinu ). :-D
MB ASUS A7V600-X,Athlon XP 2500+ Barton , 1791 MB RAM ,Radeon 9200SE 128MB, Audigy 2, LG GSA 4163B,LG GSA 4081B, HDD: WD500GB PATA,Seagate Baracuda 80GB SATA,WD200GB SATA,
CRT Belinea 17", Zdroj CHIEFTEC CFP-400-12G
Swordman
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Fuck8r 29. 10. 2008 22:05

jednou jsem vsadil na tenis - samé tutovky a 2 nevyšly - takže prd... potom jsem hodil do rulety 200kč a vyhrál jsem 500Kč - ale pak jsem je někde ztratil takže prd... no to je tak asi všechno :-)
NEX-6 + Sony SEL1018 f4 OSS, Sony SEL35f1.8 OSS, Samyang 85f1.4
Fuck8r
Přeborník

Odeslat příspěvekod includes 29. 10. 2008 22:11

jannnn píše:ja teda nevsazim, ale taky si myslim ze ten zimni jackpot 50M je jen kdyz vsadis 10 sloupcu + sanci, jinak je to bez toho...ale mylit se mohu :-)

Zrovna teď se hrýlo o nějakej pořádnej jackpot, tak to popisovali :)
http://www.novinky.cz/clanek/153085-rek ... lionu.html

"Pro získání celé možné výhry, která je navýšená o mimořádnou zimní prémii 50 miliónů korun, je nutné vsadit tiket vyplněný ve všech deseti sloupcích včetně doplňkové hry Šance. Celkový vklad tak představuje 170 korun. Pro účast v losování stačí vyplnit i jeden sloupec sázenky, který vyjde na 16 korun. Sázkař ale nemůže získat zmíněnou prémii."
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Hrupíno 20. 3. 2012 23:54

Ahoj párkrát jsem vsadil sportku, ale nikdy nic.Je to hrozně malá šance, že se štestí usměje právě na vás.Poté jsem zkusil na herním portále vyhrajuto soutěžit o ceny formou sms a výhra byla tu. Soutěžil jsem o PS3 a vyhrál jí. 8-D :lol: Doporučuji všem narozdíl od sportky vidíte kolik zbývá sms do výhry a dájí se jednoduše získat. ;-)
Hrupíno
Čtenář

Odeslat příspěvekod Rattus rattus 21. 3. 2012 00:12

Vyhrajete leda *****. Majetek je pouze ze zločinu
Rattus rattus
Návštěvník

Odeslat příspěvekod danielkakreft 13. 3. 2013 13:26

rozmyslalala som nad tym aky ma gemblovanie dopad na tvoju psychiku? vzdy ked pozrem na seba a spomeniem si na to ked som len sedela v kasine a vsetky sloty prehravali velke mnozstva penazi, nemohla som prestat rozmyslat nad typ preco to ludia robia?
danielkakreft
Čtenář

Odeslat příspěvekod Drejkaa 13. 3. 2013 16:27

To si raději koupím nějaký dobrý oběd, než sázet sportku....to mám jistotu, že se aspoň dobře najím.
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
Nadšenec

Odeslat příspěvekod icotech852 13. 3. 2013 17:43

ja som vyhral uz len tym,ze som sa narodil :-D
forsaken...
icotech852
Přeborník

Odeslat příspěvekod trent 13. 3. 2013 20:08

Drejkaa: Jistotu, že se dobře najím mám jen když si uvařím sám, nebo mi uvaří paní. Jinak to taková jistota není.
icotech: Jak se říká: Když je štěstí unavený, sedne i na... ;-) :D
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod Slonik 13. 3. 2013 23:04

Zase za 170,- se dají pořídit suroviny na dva dobré obědy
Slonik
Expert