Dnes vyhraju 110 milionů/komu vypálím rybník?

A také další zlozvyky; povolit nebo zakázat

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Anonymous 19. 10. 2008 13:27

Také máte občas podivné nutkání jít si vsadit sportku? Dnes jsem takové měl, tak jsem zatrhl 10 sloupečků a k tomu šanci. 110 milionů je dnes mých, zkusíte to zase příště?

Jak často vsázíte, pokud vůbec a kolik do toho vrážíte, popř. jaká byla nejvyšší výhra?
Anonymous

Odeslat příspěvekod jannnn 19. 10. 2008 13:35

hodil jsem 20kc do automatu a nevyhral nic. sportka a podobny hry na nahodou jsou na nic, kdyz uz vsazet, tak na sport, tam se to da odhadnout a kdyz se o to clovek zajima, muze si i vydelat.
jannnn
Přeborník

Odeslat příspěvekod Jeffe 19. 10. 2008 13:49

jannnn píše:hodil jsem 20kc do automatu a nevyhral nic..

Tohle mi pripomelo vtip:
Stoji cizinec u automatu na jizdenky a porad do nej hazi mince a bere jizdenky. Pan co za nim stoji a chce si taky koupit jizdenku se ho pta, jak dlouho tam jeste bude ty mince hazet. Odpoved: do te doby nez prestanu vyhravat. :D
Superforum - v malých dávkách neškodí v jakémkoliv množství :D
Jeffe
Moderátor

Odeslat příspěvekod Jack111 19. 10. 2008 16:15

Sportku nesázím. Takhle hodně a rychle zbohatnout bych ani nechtěl. Když už mám chuť si zahrát, jdu do kasína na ruletu. Tam má kasíno jen malou výhodu a velký mění tam proto nenechám.
Jack111
Přeborník

Odeslat příspěvekod includes 19. 10. 2008 18:42

Sportu a podobné nevsázím.

Pokud už, tak sázím na sport :) Fotbal, hokej, tenis :) Bohužel, někdy ač víte jak kdo hraje, tak to nedopadne, jak doufáte :) Sport je o chybách a většinou někdo nějakou udělá. Toto by se dalo říci i o sázení :)

V poslední době chodím na ruletu. Nehraju ji ve velkém, ale pro radost. Navíc jsem na ní nijak výrazně neprohrál a většinou aspoň něco vybral. Většinou zkusím štěstí za 200,-Kč, říkám si, že je to hra, buď padne či nepadne. Nejsem takový, že bych do toho házel peníze bezhlavě :)

"Bedny" nehraji. Tomu nevěřím.
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod cumel30 20. 10. 2008 05:34

Automaty nehrajem,športku nepodávam,ruletu nehrajem,nie sú prachy na to,všetko vsádzam do žien a chlastu.
Je ťažké byť pako,konkurencia je veľká.
Nad alkoholom ešte nikto nevyhral,len ja som remizoval.
cumel30
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Slonik 20. 10. 2008 08:11

Pokud se jackpot vyšplhá přes 100 Mega, vsadím si 2x - 3x jeden nebo dva sloupečky, čili sázka momentálně 16-32,-. Někdy vyhraju pátou, někdy nic, roční vklad do Sportky činí něco kolem 300,-, roční výhra něco kolem 200,-.

Tu a tam hodím bůra či pětku do automatu (když odcházím z hospody a vrátí mi jí při placení). Roční vklad je kolem 200 - 300,- výhra (jakoukoli výhru 50,- a více vybírám) činí přibližně to samé, když mám extrémní štěstí, tak i něco víc, takže to pokryje "ztrátu" ze sportky :D.

Před deseti lety jsem hrál na lodi v casinu blackjack. Do hry jsem vložil celkem 5 liber a vyhrál necelých 40 liber. Pak jsem šel od toho.

Nejvyšší výhru jsem měl opět na lodi - vhodil jsem do automatu poslední dánskou pětikorunu co jsem měl (nedalo se za ní koupit vůbec nic) a vyhrál na první zmáčnutí 1.000,- DKK (tehdy cca. 5500,- českých).

To je co se hazardu týče u mě asi vše.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert

Odeslat příspěvekod Michal P 20. 10. 2008 14:02

Já nesázím ani Sportku ani Sazku nebo Mates. Jen občas vyhraju v nějakém tom automatu horkou čokoládu.
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod vizitix 20. 10. 2008 19:21

Občas si zahraju s kámošema poker o drobáky... Nejvíc jsem zatim vyhrál asi 50,-.. :)
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník

Odeslat příspěvekod MarkFX 21. 10. 2008 15:49

těmhle dáblovým strojům nefandím a sportku kdyby se mi chtělo naučit podávat tak bych možná občas zkusil.. :)
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod Slonik 21. 10. 2008 17:37

MarkFX: to je jednoduché - přijdeš do trafiky, kde mají terminál Sazky a řekneš třeba "jeden sloupec na středu bez šance", zaplatíš 16,- a s pocitem, že jsi skutečně téměř bez šance si odneseš tiket. :D
Slonik
Expert

Odeslat příspěvekod Kirkwood 21. 10. 2008 17:49

Zítra možná zajdu do trafiky a vsadím si. Už se na to chystám hooodně dlouho :-)
Kirkwood
Přeborník

Odeslat příspěvekod Player. 22. 10. 2008 12:24

Na Slovensku ide v lote o 235 melonikov, takze vypalim rybnik tomu, kto v Cesku vypali rybnik :)
Player.
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MarkFX 22. 10. 2008 18:06

Slonik píše:MarkFX: to je jednoduché - přijdeš do trafiky, kde mají terminál Sazky a řekneš třeba "jeden sloupec na středu bez šance", zaplatíš 16,- a s pocitem, že jsi skutečně téměř bez šance si odneseš tiket. :D

a v tom sloupci si natipuju pár čísel no a pak to musím ve středu v televizi kontrolovat jestli sem teda náhodou někomu vypálil rybnik jo?? :-))
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod Slonik 23. 10. 2008 09:39

dneska už jsme pokrokoví. Čísla za tebe natipuje stroj. Máš tak úplně stejnou šanci jako bys tipoval sám. Kontrolovat nemusíš taky nic - výhru za tebe zkontroluje stroj ... jen těch 16,- za tu sázku si musíš vydělat sám - ale možná na to máš taky nějaký stroj :D
Slonik
Expert

Další stránka