Počet vašich dovoleniek za rok

Cesty doma i do zahraničí, rady, varování

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod clone 21. 7. 2007 13:18

Tak by ste sem mohli písať ako často chodíte na dovolenku, prípadne voľné dni, či si beriete kvoli oddychu alebo len 1 dňovky na vybavovanie si vecí, prípadne máte celozávodné dovolenky.

Ja si beriem väcsinou tak do 5 dni, občas 1 dňovky ale v septembri si beriem celý mesiac na poriadnu dovolenku.

Každý rok cez leto 1 týýdeň a to isté po vianociach medzi silvestrom.

cez leto hory a cestovanie cez zimu hory a chlastanie :)
Everyday is a fun day
clone
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod madeleine 21. 7. 2007 16:08

Ja som bola zvyknuta chodit na dvojtyzdnovou dovolenku v lete a na tyzden v zime. Odvtedy co som s manzelom, na lyze nechodime a v lete ale dovolenku dodrzujeme... Mozno tento rok to nevyjde, vela volna cerpame kvoli novemu bytu a rekonstrukcii, ale v septembri, ak nikam nepojdeme, vezmem si aspon tyzden, aby som si oddychla... rada by som manzela ukecala niekam vypadnut a zmenit tapetu... :)

Predlzene vikendy niekde su skor vecou nahody nez planovanim...
Zrušme sáčky! Slobodu gumeným medvedíkom!
Smrť katastru!
madeleine
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal P 22. 7. 2007 10:18

Třetí rok po sobě praktikujeme jednu dovolenou 10-14 dní u moře a jednu na týden někde v čechách ( šumava ), dále si beru volno kolem vánoc a během roku podle potřeby po 2-3 dnech.
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod jezek 2. 8. 2007 08:14

Poslední dobou nám to vychází tak,že 10-14 dní jsme u moře,a pak 2x týden na horách u nás nebo na Slovensku a pak 2-3 2-3 denní výlety na hory.
Jenom letos jsme moře na jihu vyměnili za moře na severu.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod clone 2. 8. 2007 16:51

2:jezek

na sever? a kde presne?je tam ciste more?
Everyday is a fun day
clone
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 3. 8. 2007 05:02

Do Norska a až úplně nahoru,na fjordy.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kodl 3. 8. 2007 07:49

U mě se to asi ani nedá spočítat - na "klasickou" týdenní dovolenou k moři by mě nikdo nedostal ani párem koní. Raději se seberu na 3 - 4 dny a jedu někam po vlastní ose. To dělám tak 5 - 6x do roka. O vánocích jezdím na týden na hory. Takže dovolených mám dost :-)
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod clone 3. 8. 2007 08:32

jo Fjordy, dufam ze sa tam buduci rok uz dostanem + svedsko no uvidim ako sa to casovo da zvladnut
Everyday is a fun day
clone
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 3. 8. 2007 10:25

My jedem na 16 dní a berem to přez první a druhý nejvyšší vrchol Norska.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roxor 13. 3. 2010 06:26

Ako mám rozhodenú dovolenku v roku?
Príliš nemôžem špekulovať :pozor .Mám nárok na 25 dní a z toho nám vedenie určuje niejakých 10 dní v roku,kedy sú celozávodné dovolenky (začiatok roka,koniec roka,ak je niejaký sviatok vo štvrtok,či v utorok,tak nám predĺžia víkend).
Zostane mi 15 dní.Takže na riadnu letnú dovolenku vyberiem 10-12 dní a zbytok nechávam pre strýčka Príhodu.
Ale ako starý šetrílek zvyknem niejaký ten deň ešte preniesť do ďalšieho roku.
Neberme život príliš vážne ... aj tak to nikto neprežije.
roxor
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 13. 3. 2010 09:16

To jsi zase Hezky nabrousil Roxore,...Krompáček a řácky se rozmách! Ufff... No teď je mi to egggál, že. Ale vždy to byl Plnej knedlík na Velký Vandr a Expedišny: Jún - septenber...cca 22 dní. Tulák OGDEN, Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roxor 13. 3. 2010 09:43

Tak si to uži :tleskani
Ja holt musím zdvihnúť ctenú riť a chodiť do práce :D
Neberme život príliš vážne ... aj tak to nikto neprežije.
roxor
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 13. 3. 2010 10:27

To se v tý práci asi potkáme ;-)
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roxor 14. 8. 2010 07:16

No tož,sú nás celé zástupy. :tleskani
Neberme život príliš vážne ... aj tak to nikto neprežije.
roxor
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 21. 8. 2010 20:56

dovolená žádná. Letos jsem měl 4x 1 den kvůli jiné práci. Jinak na delší dovolené (3 týdny) jsem byl naposledy v roce 2001. Jinak spíš prodloužené víkendy a 1-2 denní výlety buď podle toho jak se podaří sehnat dopravu. Třeba takové jižní Švédsko a Dánsko je moc příjemný a poměrně levný výlet.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků