Kam jste se již podívali?

Cesty doma i do zahraničí, rady, varování

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod ConPower 22. 5. 2005 20:15

Já byl několikrát (3×) v Chorvatsku, ve Španělsku (na Mallorce), v Tunisku (na Djerbě), v Řecku a v Itálii. Je mi 13 let, takže slušná bilance :mrgreen: . Ale to opravdu jen okrajově.

Kde se vám líbilo? Musím říct, že v Chorvatsku je fakt nádherné moře, na Mallorce je toho celkem dost k vidění + válení na pláži, Tunisko už jen kvůli odlišné kultuře (hlavně díky Islámu), místní trhy a smlouvání jsou výborné :D , Řecko mě moc nezaujalo, snad jen fakt čistá voda a Itálie, to tedy nevím, byly mi jenom 4 roky...
ConPower
Nadšenec

Odeslat příspěvekod M. 22. 5. 2005 20:49

Rakousko, Slovensko, Polsko, Rumunsko, Madarsko (tim jsem jen projizdel), Nemecko, Belgie, Nizozemi, Dansko, Lucemburk, Svedsko, Norsko.
Na severu je bomba nadherna a nedotcena priroda. A Lucemburk je krasny mesto, tam bych klidne zil.
A vsude v severskych zemich se da nadherne domluvit anglicky - s kymkoliv. Asi se tam nekdy prestehuju, pac zde za chvili budou subtropy. A maji tam dobrej socialni system :)
Naposledy upravil M. dne 23. 5. 2005 12:55, celkově upraveno 1
M.
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Daft 22. 5. 2005 21:30

Když nepočítám Slovensko, Polsko, Německo, Rakousko a Maďarsko, tak z těch důležitějších a hlavně zajímavějších: Anglie (Londýn), Canada (AL, Edmonton), Turecko, Kypr a řecké ostrovy (Kréta, Zakynthos, Thasos).
Daft
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Welli 22. 5. 2005 21:44

Rakousko (asi 50x :-), Německo, Holandsko, Slovensko, Polsko, Turecko, Španělsko, Francie, Slovinsko, Chorvatsko, Itálie(sardinie).
No a letos to bude snad USA
Welli
Návštěvník

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 23. 5. 2005 00:36

Mam projety cely Cechy, dale jsme byl Polsko, Rakousko, Slovensko, Italie (2x), Korfu, Kreta, Recko a ted to bude Chorvatsko. Rad bych nasvtivil tradicni Anglii a Španělsko tak snad někdy :)
tOplOaDer
Nadšenec

Odeslat příspěvekod mareq 23. 5. 2005 01:37

Koukám, že jsou tady všichni zcestovalý :)
Já byl akorát v Itálii a v Maďarsku, ale to jenom proto, že mám babču na Slovensku kousek od hranic s HU. Čechy a Slovensko nepočítám... ;)
.: Powered by Dell Latitude D505 & SE W800i :.
mareq
Návštěvník

Odeslat příspěvekod fales 23. 5. 2005 06:55

Ja jsem byl v Nemecku, Polsku, Slovensku, Rakousko, Italii, Anglii, Holandsku, na Mallorcena, na Kypru, v Recku a asi v 30 statech v USA.
fales
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ConPower 23. 5. 2005 18:43

Jo, zapomněl jsem na takové, jakože jsem jimi projížděl: Slovensko, Maďarsko, Rakousko, SČH, Bulharsko, Polsko.
ConPower
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Fido+ 31. 5. 2005 22:11

Ja teda nic moc. Slovensko nepocitam. To je jak doma. Nemecko, Rakousko, Svycarsko, Italie, Francie, Madarsko, Polsko, Cerna hora, Makedonie, Srbsko, Chorvatsko, Turecko, Bulharsko a to je tak asi vsecko.
Fido+
Nadšenec

Odeslat příspěvekod hnědka 31. 5. 2005 23:48

Cesko, Nemecko, Rakousko, Italie, San Marino, Tunisko....zatím :oops:
hnědka
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Petain 8. 6. 2005 15:33

Já zatím taky jezdím jenom po Evropě, Skandinávii už mám skoro celou, s tím Lucemburskem s tebou souhlasím, byl jsem tam loni třikrát a je to fakt super země, mám tam po ČR Německu a Portugalsku nejvíc kámošů. Nejvíc se mi líbilo asi v Norsku, Švédsku, ve Francii a ve Španělsku, prostě všude, kde jsou super lidi. Letos se chystám potřetí do Francie a poprvé do Portugalska.
Quando mija um Portugués, mijam dois ou trés.
Petain
Čtenář

Odeslat příspěvekod a 8. 6. 2005 15:51

ja som bol par krat v bratislave
a
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Mývalice 8. 6. 2005 15:53

a píše:ja som bol par krat v bratislave

Já jednou. :lol:
Selhaly-li všechny pokusy, je načase si přečíst návod.
Mývalice
Legenda fóra Pauza

Odeslat příspěvekod a8n 11. 6. 2005 18:52

Chorvatsko, Korfu, Španělsko, Portugalsko, Monako, Anglie, Ukrajina, Estonsko, Lotyšsko, Litva.
a8n

Odeslat příspěvekod ConPower 11. 6. 2005 19:32

Jaké jsou pobaltské země?
ConPower
Nadšenec

Odeslat příspěvekod vratu 11. 6. 2005 21:38

Chorvatsko, Ibiza, Tunisko, Rhodos, Německo, Mallorca (2*), Egypt, zítra jedu do Anglie, Portugalsko, Francie
KEEP SMILING !!! :mrgreen:
vratu
Nadšenec

Odeslat příspěvekod mayflower 14. 6. 2005 11:38

Tenkrát to byla Jugoslávie. Maďarsko,Rakousko, Itálie, San Marino, Vatikán, Německo (i východní), Polsko, Francie, Anglie, Tunisko a Dominikánská Republika.
mayflower

Odeslat příspěvekod š.ť.á.p.i 10. 12. 2005 23:50

Ja byl v Italii a Francii...
nokia 5110,3310,3510i,philips530,alcatel756, nokia n-gage,6230i,6630,6233,N73ME,6500slide,N78, 5530xm, 5800xm, C7, lumia 820, LG G Flex 2......?
š.ť.á.p.i
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Malkovich 11. 12. 2005 09:35

Pičín,Postoloprty,Babákov a Kozí vrch :mrgreen:
1.CPU AMD Athlon 64 3700+ ,Gigabyte GA-K8N Ultra-9,Gigabyte GF9600GT
Case Gigabyte AURORA ,Seagate 80+500GB ,LCD monitor LG L245WP-BN, 24" 1920x1200 full HDMI,Creative SOUND BLASTER AUDIGY 2 ZS,Logitech Z-2300 2.1 200W RMS, THX, DVD±R LG GSA
Malkovich
Nadšenec

Odeslat příspěvekod zamis 11. 12. 2005 10:35

dneska jsem se dival do lednicky

jinak takova klasika: cesko, slovensko, rakousko, chorvatsko, slovinsko, nemecko... nevim, mozna jeste neco :wink:
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Legendární avatar Pauzy

Odeslat příspěvekod LamB 11. 12. 2005 13:25

ja byl u nas za humnama a je to tam docela pekny
Peugeot 306, 1.4 (kdysy dávno 55 kW)

Ale jinak velky příznivec Fordu
LamB
Návštěvník

Odeslat příspěvekod includes 11. 12. 2005 13:58

Rakousko, Německo, Chorvatsko, Itálie , Řecko
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Slonik 27. 12. 2005 16:55

Nic moc: kromě "klasických" zemí jsem byl v Čečensku, Gruzii, Adžárii (víceméně odštěpek Gruzie) a Dagestánu. Z civilizovanějších zemí pak v Norsku, na Faerských ostrovech a na Islandu - tam se mi líbilo nejvíc.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert

Odeslat příspěvekod keane 27. 12. 2005 17:51

Řecko, Bulharsko, Chorvatsko, Německo

a dnes už jsem se byl několikrát podívat do ledničky:-)
Melancholickým se člověk stává, když o životě přemýšlí – cynickým, když vidí, jak se s ním většina lidí vypořádává.
keane
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Plexisklo 27. 12. 2005 18:32

Tak, ja nic moc... - Chorvatsko (9 krat), Bosna a Hercegovina, Slovinsko, Madarsko , CZ, Polsko, Rakusko, Nemecko, Tunis, Mallorca... Ale chystam sa do Kanady, na buduci rok... :)
Opel Vectra Caravan 1,8l 2005 a Honda Accord ´95
Plexisklo
Návštěvník

Odeslat příspěvekod gekoncik 27. 12. 2005 19:10

Chorvatsko, Italie, Recko, Slovensko, Nemecko, Spanelsko, Rakousko, Polsko
Ne-ne-ne
gekoncik
Návštěvník

Odeslat příspěvekod andels 27. 12. 2005 19:30

Francie - Paříž , Chorvatsko, 2x Madarsko - Haydosobozlo :) a slovensko...a este italie na zavodech :)
andels
Nadšenec

Odeslat příspěvekod kodl 27. 12. 2005 20:05

Něměcko, Rakousko, Polsko, Francie, Španělsko, Holandsko, Chorvatsko, Dánsko, Švédsko, USA...
To by mělo být všechno.
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník

Odeslat příspěvekod Andy 27. 12. 2005 20:51

Španielsko, Grécko, Taliansko, Francúzsko, Rakúsko, Česko, Maďarsko, Bulharsko, Rumunsko, Lichtenštajnsko, Švajčiarsko, Nemecko
Andy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod christian 27. 12. 2005 21:02

Slovensko, Rakousko, Nemecko.
Musim zacit cestovat :-)
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod koblih.jr 27. 12. 2005 21:55

Já cestuji po dovolených po různých krajích. Pokud bych to měl vyjmenovat, taxem dosud navštívil tyto země:
Německo, Francie, Rakousko, Itálie, Chorvatsko, Hong Kong, Čína, Thajsko, Holandsko, Tunisko... (Letos ještě plánuju USU :) ) Nejvíc jsem byl zatím ohromen kulturou Číny. Něco úžasného. Je to přesně tak, jak to vidíte na různých fografiích a v různých filmech. Tržnice jsou skvělé, lampióny jsou bomba, písmena k nepřečtění, lidí je jak 3 (_)_) a některé technologie nejsou k vidění ani u nás v Evropě, protože jsou vyíjené cíleně jen pro miliardovou Čínu!!!! Nebýt vládnoucích komunistů, doporučil bych návštěvu.
koblih.jr
Návštěvník

Odeslat příspěvekod weirdo 8. 1. 2006 17:12

Takze Chorvatsko, Spanielsko, Taliansko, Francuzsko, Cierna Hora - dovolenky. USA a Anglicko - vysokoskolsky pracovny pobyt, ale clovek aj nieco videl, Rakusko, Nemecko, Madarsko, Belgicko. To boli len take minipobyty, ale predsa. Holandsko - tade som len prechadzala, ako po ceste do Ciernej Hory.
Chcela by som ist do "severskych" krajin, Svedsko alebo Norsko, a este nejaka exotika, mala to byt Venezuela, alebo niekde do Juznej Ameriky. Casovo to vsak neni bohvieco.
A co by som raz chcela urcite vidiet je Spojene Arabske Emiraty
it`s weird ...
weirdo
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ing. FijoK 8. 1. 2006 20:07

Egypt (2x a v lete sa chystam znova), Chorvatsko (asi 7x :lol: ) Taliansko, Spanielsko, Tunisko - dovolenky. ostatne pobyty - Rakusko, Madarsko, Polsko, San Marino a buduci rok mozno Dansko
I saw man who can change my destiny... He stood in the mirror.
Ing. FijoK
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Jozko3275 9. 1. 2006 11:26

Ak nepočítam Europu tak som bol len v USA na Floride :-) štastie mi prialo a vyhral som zajazd do disneylandu :-D
Jozko3275
Návštěvník

Odeslat příspěvekod btw 12. 1. 2006 23:08

Polsko, Bělorusko, Litva, Lotyšsko, evropská část Ruska a týden na lodi tamtéž :))
Употреблю ваш алкоголь, недорого.
btw
Návštěvník

Odeslat příspěvekod koblih.jr 14. 1. 2006 23:30

Tak nyní řeším vízum do USA. Plánovaný pobyt by měl být tak max. 14 dnů. Pravděpodobně Kalifornie, konkrétně Los Angeles. Nebyl tam někdo, kdo by mi mohl pomoct a poradit, co bych měl vidět, co navštívit, popř. co zcela jistě neminout?
koblih.jr
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ally 26. 3. 2006 22:01

Vidím, že i Hanzelka se Zikmundem by záviděli. Já byla jen v Berlíně a v Bulharsku u Černého moře. Na Slovensku jsem byla v době, kdy to nebylo zahraničí.
Ally
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod Adam Bernau 27. 4. 2006 11:09

Slovensko - xkrat, Polsko - x krat, Nemecko - xkrat, Madarsko - xkrat, Norsko - xkrat, 1 mesic Svedsko, 3x Francie, 2x Italie,2x Rakousko, 1x(Svycarsko, Spanelsko, Dansko, Chorvatsko)
A urcite chci procestovat v Asii Barmu, Laos, Vietnam a Kambodzu. A pristi rok, nebo tento rok v zime Peru.
Adam Bernau
Návštěvník

Odeslat příspěvekod killerGBU 25. 12. 2006 23:57

mallorca - 3x
kypr - 2x
Egypt - 1x (minulý měsíc poprvé a naposled)
Tunis - 1x
Gran Canaria - 3x
Řecko - 2x
-----------
Evropu moc nepočítám, protože v Do Rakouska jezdím na kola a v Itálii, Francii jsem byla autem mnohokrát
killerGBU
Čtenář

Odeslat příspěvekod MarkFX 26. 12. 2006 00:34

u moře 2x za život, (itálie) ted už mi to připadá pěkná nuda se válet na pláži, radši ty hory, nějaké extrémy...
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod chameleon 26. 12. 2006 14:52

Chorvatsko, Bulharsko, Řecko, Rakousko, Německo, Francie, Slovensko a Polsko
chameleon
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Caesar.UO 26. 12. 2006 15:27

Chorvatsko, Italie, Spanelsko, Slovensko, Nemecko, Polsko, Francie, Vietnam, Thajsko
Caesar.UO
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Skinny 27. 12. 2006 00:39

Španělsko, Chorvatsko, Řecko
snad se někdy podívám do Japonska :oboze
Skinny
Nadšenec

Odeslat příspěvekod earwey 5. 1. 2007 21:54

Ja som zo Slovenska, ale mimo hranic som este nikde nebol, peniaze som daval niekde inde. Tohoto roku sa chystam cez leto do Londyna, na Silvestra skor do Pariza..
earwey
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 6. 1. 2007 00:35

Se skolou v Italii, Chorvatsku a Anglii, s rodinou v Italii, Madarsku, ve Spanelsku a na Gibraltaru
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník

Odeslat příspěvekod Magistr Kelly 15. 3. 2007 11:35

koblih.jr píše:Tak nyní řeším vízum do USA. Plánovaný pobyt by měl být tak max. 14 dnů. Pravděpodobně Kalifornie, konkrétně Los Angeles. Nebyl tam někdo, kdo by mi mohl pomoct a poradit, co bych měl vidět, co navštívit, popř. co zcela jistě neminout?c/quote]

Poradil bych ti jet kamkoli jinam než do L.A. Je to hnusná betonová megalopole, kde není naprosto NIC k vidění. Jestli chceš do města, tak San Francisco má podstatně víc co nabídnout. Jinak bych ti spíš než do města doporučil vyrazit ven do přírody, protože přírodní krásy západní části USA jsou fakt pěkné.
Magistr Kelly
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Noovo 15. 3. 2007 12:18

pred 4 lety me uchvatila Kahira, nadherny sum mesta :) nejlefracnejsi maji auta obouchana ze vsech stran, protoze v Kahire se nehraje na prednost z pravaa vubec se tam neresi silnicni zakony :lol: ...nekteri kvuli tezke zivotni situaci ziji na hrbitovech a nebo si stavi dum na dum, takze jejich paskvilni panelaky ruznych tvaru me dostali....mestem jim proteka Nil, ktery maji spise jako skladku a v ni se vesele prohani krokodyli :twisted: ...chtela bych se tam v nejblizsi dobe zase podivat :-P
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník

Odeslat příspěvekod ConPower 16. 3. 2007 15:33

No, to zní hezky. :D Taky bych celkem chtěl vidět. Velkoměsta celé severní Afriky mě lákají, třeba Tarábulus, Alžír, Rabat nebo Casablanca. :)
ConPower
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Noovo 16. 3. 2007 15:35

ConPOwer:Kahira je naprosto uzasna a vubec asi cela Afrika, Tunisko je na tom podobe...jen mi vadi neodbytnost mistnich muzu :x
Uz nekolik let touzim po Jordansku....

Love is a Losing Game

Noovo
Přeborník

Odeslat příspěvekod ConPower 16. 3. 2007 15:39

V Tunisku jsem byl (na Jerbě) a fakt byli místy celkem otravní. Já naštěstí hoch zůstal víceméně bez povšimnutí, ovšem za mamku bylo nabízeno (nevím proč :D ) karavana velbloudů nebo 2 Ferrari. :mrgreen: Větších měst jsem se tam ale nedočkal.
ConPower
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Noovo 16. 3. 2007 16:05

neni tvoje mamka nahodou blondata? za ty se nabizi totiz nejvic :D Ja pouha bruneta, tak za me nabizeli 12 velbloudu :? nic moc kseft :lol:

Love is a Losing Game

Noovo
Přeborník

Odeslat příspěvekod ConPower 16. 3. 2007 16:38

Náhodou je, v tom to asi bude. :)
ConPower
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MarkFX 16. 3. 2007 20:23

Noovo píše:Kahira je naprosto uzasna a vubec asi cela Afrika...

Zajímavý článek je ted v Chili Chili o Angole... :nenapadne
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod Noovo 18. 3. 2007 18:26

MarkFX: diky za tip, zitra si skaknu do nejblizsiho Vodafonu :wink:

Love is a Losing Game

Noovo
Přeborník

Odeslat příspěvekod Noovo 31. 3. 2007 19:34

strider: :D v Bulharsku jsem byla s rodicema jako sedmileta, pamatuju si nejvic cestu letadlem, kdyz letadlo startovalo, tak se tak neobvykle traslo a hucelo, ze jsem se celkem i bala a nejlepsi bylo, kdyz nam k obedu v letadle dali tvrde housky... :lol: ...Bulharsko me moc nelaka, nevim proc, ale rikam si, ze kdyz jsem jeste mlada, tak si zaletim dal, Bulharsko, Chorvatsko a jine blizsi zeme si muzu objizdet az budu v duchodu a nebudu moct dal...jinak si pamatuju na suche WC v Bulharsku, to bylo pro me krute, protoze uz od malicka jsem na WC haklivka 8)

Love is a Losing Game

Noovo
Přeborník

Odeslat příspěvekod Noovo 4. 4. 2007 12:27

hm takze Chilli Chilli jsem si cist asi nemela, naprosto me uchvatil Jemen, kterej je drahej jak prase auiiii :cry: Tak tedy zacnu tim Jordanskem no, stejne uz to mam v planu nekolik let 8)

Love is a Losing Game

Noovo
Přeborník

Odeslat příspěvekod includes 28. 10. 2007 15:27

Dnes jsem přijel z Paříže.

Krásné město s krásnými památkami, ale ta doprava - všude zacpáno a těch lidí :roll: Jsem rád, že jsem zase doma :) ...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Ed Wood 28. 10. 2007 22:49

Pariz je v dopravnych zacpach nic oproti Tokiu, pred tyzdnom som sa odtial po dvoch mesiacoch vratil a ked vidim dopravnu zacpu v Bratislave alebo Londyne tak mi tie mesta pripadaju uplne prazdne. Raz som skusal ist metrom. Prvy aj posledny krat. Metro je tak preplnene, ze zamestnavaju zvlast ludi, ktory su urceny na "nacpavanie" pasazierov do suprav. Uzasna zivotna skusenost z pohladu sardinky. V Japonsku sa da cestovat bez toho, aby ste neutrpeli pomliazdeniny alebo nezosediveli v zacpe asi len sukromnou helikopterou.
Ed Wood
Návštěvník

Odeslat příspěvekod roxor 5. 9. 2009 06:40

Poľsko,Nemecko,Dánsko,Švédsko,Holandsko,Čechy,Rakúsko,Maďarsko.
Inklinujem skôr k severnejším destináciam.Vyhovuje mi tamojšia mentalita ľudí a príjemnejšie počasie v letných mesiacoch.
Neberme život príliš vážne ... aj tak to nikto neprežije.
roxor
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Marty89 5. 9. 2009 08:27

Česko, Slovensko, Polsko, Německo, Rakousko, Maďarsko, Ukrajina, Litva, Lotyšsko, Estonsko, Slovinsko, Chorvatsko, Srbsko, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Řecko, Turecko, Itálie (+ Vatikán), Francie, Belgie, Velká Británie, Španělsko, Andorra, Maroko. No snad jsem nic nevynechal.
Legen - wait for it... dary
Cerveza o muerte
Marty89
Vicedatel roku 2009

Odeslat příspěvekod roxor 5. 9. 2009 08:36

To si mal jednoduchšie napísať,kde v EÚ si nebol ;-]
Neberme život príliš vážne ... aj tak to nikto neprežije.
roxor
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 5. 9. 2009 20:01

No asi takhle. jde o ten,,technicus,,:podívali...To se dá zvládnout za ROK anebo taky za 20 let či více...Starej Tulák Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Přeborník

Odeslat příspěvekod zuzkys 6. 9. 2009 21:26

Já byla po Evropě skoro úplně všude + Kanáry.. :) Mít v rodině cestovku se vyplácí.. :D
zuzkys
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 8. 9. 2009 03:36

No Zuskys, nemáš pravdu...jen si se byla podívat,,úplně všude,,. Zkus to bez Cestovky! a uvidíš, že je to úplně o něčem jiném, takhle přícházíš o to hlavní, nenajdeš toho Ducha Místa a Krajiny, jseš nad a nééé v,,TOM,,...dostat se tomu pod kůži, se jaksi zaplatit nedá a cestovka Ti to nezajistí...Jestli rozumíš ? Co tím myslím...jde o Prožitek a né Zážitek...Starej Tulák Marcel od Zvonu...můžeš mi někdy o tom vyprávět, já Ti budu vyprávět Ten pohled,,zvnitřku,, či odspoda....Těším se , ozvi se a díky.( můžem dát řeč i vo Focení...).
Marcel Kudlvasr
Přeborník

Odeslat příspěvekod gettothechoppah 30. 1. 2018 06:32

V poslední době několikrát Portugalsko - za přítelkyní i za portským vínem. :)
Často jezdíme na jih, letos se podíváme i na čokoládový festival v Obidos.
gettothechoppah
Čtenář