Kam v létě vyrazíte na dovolenou?

Cesty doma i do zahraničí, rady, varování

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod iva 21. 5. 2005 17:58

U mě to bude asi Balkán, anebo ještě dál.... Bulharsko, anebo Turecko a co vy?
....a vy, co nepojedete do zahraničí, tak mi tu uveďte na jakém zajímavém místě u nás ji budete trávit....
iva
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Season 21. 5. 2005 18:18

Neříkám to nijak posměšně, ale všechno od Slovenska na východ je pro mě trochu Balkán a nemám to tam prostě moc rád. Potřebuji čisto a civilizaci, takže to vidím na Švýcarsko, Francii. Podívám se do Alp a potom přejedu někam ke Cannes.
Season

Odeslat příspěvekod iva 21. 5. 2005 18:26

Je to tvůj názor a já ti ho vyvracet nebudu, ale já už mám západní Evropu hodně projetou. Já mám raději ty státy, které ještě nejsou tolik zkažené tím turistickým průmyslem. Je to tam takový "opravdovější", nevím jak to jinak a líp vyjádřit.....
iva
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S-Tony 21. 5. 2005 18:54

Já jezdím s kamrády pravidelně každé léto za ženskýma na Máchovo jezero.
Docela si užijem a skoro zadara 8)

Jinak mám rád Azurové pobřeží v Jižní Francii. Saint tropez, Nice, atd. Jezdím tam pravidelně co pět let.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Season 21. 5. 2005 19:42

Na mě je na východě nějak špinavo. V tomto ohledu mi ostatně vadí i Itálie a vždycky žasnu nad rozdílem, když se po pobřeží přejede do Francie.

Azurové pobřeží, to je i pro mě ta správná destinace. S-Tony, kde tam obvykle bydlíte? V hotelu, v soukromí, v kempu...?
Season

Odeslat příspěvekod fales 21. 5. 2005 19:47

Ja jedu na 2 mesice do USA za mamou. Konkretneji do statu Alabama pokud nekdo nevi tak je to smerem na zapad od Floridy u ktery snad vi kazdej kde je.
fales
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 21. 5. 2005 21:50

Chorvatsko a dal co se najde :)..neplanuji nejak :)
tOplOaDer
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daft 21. 5. 2005 22:01

Kréta, Thasos ... – ještě se uvidí podle aktuální nabídky lastmomentů :) Jinak ještě plánuji kolo, brašny přes nosič a cestu Slovensko, Polsko a zpět.
Naposledy upravil Daft dne 21. 5. 2005 22:09, celkově upraveno 1
Daft
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 21. 5. 2005 22:07

Po dvou letech, kdy jsem s Petrem Brožou (AutoRevue) a našimi ženami strávil po měsíci v USA se teď chystám do Evropy. Opět to ale nebude žádná klidná dovolená u moře, ale pár tisíc kilometrů okružního putování po zajímavých místech: Bavorsko, Itálie, hlavně Francie, možná i Belgie a Nizozemsko.

Na dovolenou s cestovkou přijde čas až v důchodu (nebo s dětmi).
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 21. 5. 2005 23:11

Season píše:Azurové pobřeží,... S-Tony, kde tam obvykle bydlíte? V hotelu, v soukromí, v kempu...?p/quote]

Máme tam ubytování v Unimobuňkách kousek od pláže, 2 Km od Saint trpoez. Samí češi :wink:
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Luke 22. 5. 2005 00:14

asi nikam, zadna nebude
Luke
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koby 22. 5. 2005 09:53

iva: Jo, Balkán je nejlepší. Byl jsem před 2 roky v Bulharsku a určitě nejlepší dovolená co jsem kdy měl. Zatím jsem teda nikde moc nebyl, párkrát Itálie, Chorvatsko, Francie, Norsko, Slovensko, Dánsko...

Ale s přehledem vede Bulharsko. Z aprvý je tam, nebo spíš prej bylo tam levno. Oběd skoro v nejlepší restauraci nebyl problém za 100kč se všim, jinak kolem 50 kč se všim:-) Je to prostě něco jinýho, co se jentak nevidí, kde mužeš vidět jak jede vozka s oselm po silnici? :-) Ne, prostě tak celkově, je to tam fakt takový nezkažený. Byl jsem skoro po celým Bulharsku, byl jsem tam dýl jak měsíc. Pár dní v Sofii, pak kousek v Pazardžiku, potom moře, tzn. Burgas, Varna, Zl. písky. Celá měsíční dovolená vyšla bez letenky na asi 6500 :D A to sem fakt nešetřil, tam ani neni na čem, restaurace každy den, bary, všelijaký prohlídky atak, taxíky...:-) Pravda, bydlel jsem na privátě. Ale co jsem slyšel, tak se prý dost brutálně zdražilo, takže nevim. Ale příští rok bych tam jel teda hend znova
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Welli 22. 5. 2005 10:05

Marek L.: holandsko doporučuji, krásná země.
Já se chystám do USA, za 3 týdny jdu na pohovor na ambasádu, tak sem zvědav, na co se budou ptát. Máte někdo zkušenosti? A co imigrační ve státech na letišti? Jinak se chystám na Floridu- Tampa, Miami..
Welli

Odeslat příspěvekod iva 22. 5. 2005 10:40

to Koby: Diky za nazor.... My prave jeste nejsme rozhodnuti, kam presne vyrazime. Mame jeste cas, planujeme to na prelomu srpna a zari, anebo v zari. Bulharsko skoro vubec neznam, byla jsem tam jen s rodici 2x na dovolene u more a to se snad ani neda pocitat. V Turecku jsme uz byli, ale jen "vepredu", vyjeli jsme z Istanbulu a odletali jsme z Izmiru a moc se mne tam libilo, ti lidi, ta atmosfera... Ja bych se spis letos priklanela k tomu Bulharsku, chceme do hor, vnitrozemi a par dni u more. A taky si naivne myslim, ze by tam melo byt jeste levno..... No uvidime....
iva
Návštěvník

Odeslat příspěvekod bigdoc 22. 5. 2005 15:12

zkuste Španělsko. Je to sice daleko, ale: a) relativní pořádek (tedy ani ne Švýcarské, kde už je to k neudržení, ale taky vůbec ne Balkán), b) moc příjemní lidé, pohodoví, c) výborné jídlo, pití, všude hospod jak naseto, od špičkových až po špeluňky 4. cenové, d) relativně levně (ne dráž než v Chorvatsku), spousta možností ubytování, e) zajímavá příroda a hrozně moc kultury, historie
bigdoc
Nadšenec
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků