Kam v létě vyrazíte na dovolenou?

Cesty doma i do zahraničí, rady, varování

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod roxor 18. 6. 2010 14:55

eRiper píše:A kdo říká, že musíte do hicu k moři? Bych jel třeba rybařit do Norska nebo Finska.

Prípadne Island ... a môžte tam hneď na tie aktívne sopky nahrnúť niejakú hlinu,sneh,balvasy,aby nám v letnej sezóne nerušili lety.
:idea:
Neberme život príliš vážne ... aj tak to nikto neprežije.
roxor
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 20. 6. 2010 17:04

Ja jezdím na týden na hory a pak na týden k moři.
Letos to bude asi Alpy hory a pak Španělsko moře.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pamela81 12. 8. 2010 10:57

Do Itálie za moji rodinu, to je fajn ..aspoň vždycky máme to zadarmo :-) ale já bych chtěla někdy do Rakouska
Pamela81
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 12. 8. 2010 11:00

se po cestě zastavte, to není problém, ne :D já beru za dovolenou turné po českých hradech a zámcích, už jsem byla asi na pěti, další je Telč
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 12. 8. 2010 11:00

se po cestě zastavte, to není problém, ne :D já beru za dovolenou turné po českých hradech a zámcích, už jsem byla asi na pěti, další je Telč
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pamela81 12. 8. 2010 11:02

Telč znám!!jsem zrovna byla minuly týden!!je tam hezky!!!! a kde bydlíte vy??
Pamela81
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michee 12. 8. 2010 11:24

Dovolenou mám za sebou a byla sakra krátká - navštívili jsme ostrovy Corfu, Paxos, Itaka, Lefkada, Kefalonie a sem tam pevninská zákoutí. Příští rok nás snad čeká jachtování v Černé Hoře (už mám jachtařské obutí a oblečení a umím uzlovat, tak se to musí co nejvíc zužitkovat :D).
Kick the baboon....
michee
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 13. 8. 2010 08:47

Pamela81 píše:Telč znám!!jsem zrovna byla minuly týden!!je tam hezky!!!! a kde bydlíte vy??

téma o bydlišti tady taky někde bude, ale su líná hledat :)
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 5. 3. 2012 13:27

Nemáte někdo tip kam jet na svatební cestu v sprnu, když je rozpočet na osobu do 20 tisíc kč. Chceme aspoň týden. Pěkné místo, hotel, pohoda.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 5. 3. 2012 13:58

Marseille?
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 4honza 5. 3. 2012 14:17

A co na té dovolené chcete dělat? Chcete se válet u moře nebo lézt někde po skalách nebo se potápět či se podívat na nějaké památky? Hezká dovolená se dá totiž udělat skoro kdekoliv :-)
4honza
Datel roku 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 5. 3. 2012 14:58

Hlavně musí být parádní hotel a pokoj. ;-]
Pak chvilku u vody, chvilku se někde projít, někam zajet na výlet. Nic divokého. Relax a dobrý servis hotelu.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 4honza 5. 3. 2012 16:18

Tak hlavně parádní hotel? Tak to vybírej někde tady :-)

http://www.tripadvisor.com/TravelersCho ... -cTop25-g1
4honza
Datel roku 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roxor 28. 4. 2012 06:13

V lete nie, ale teraz v máji pôjdem pozrieť do Čiech ... jak sa tam žije, ako sa Česi majú, ako žijú, čo rozprávajú, čo pijú, čo jedia.
Popozerám čo sa dá. Mám v merku pozrieť aj do Prahy ... neviete o lacnom parkovisku v centre? Čo som pozeral na nete, tak sú tam možnosti až do 900 Kč za celý deň :oboze
Neberme život príliš vážne ... aj tak to nikto neprežije.
roxor
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 9. 5. 2012 16:30

V Praze je lepší jet na záchytná parkoviště, která jsou tedy vzdálenější od centra.Výhoda je, že jsou obvykle v blízkosti MHD, hlavně metra. Co mě tak napadá, tak jedno takové, které je celkem blízko centra, je v Holešovicích hned u metra Nádraží Holešovice. A do centra to máš 4 stanice. Hlavní výhoda je, že jsou za pár korun. Ale jistě by se dalo i zaparkovat autem blíž a bezplatně. Třeba v Karlíně. Tam snad mor, jménem parkovací zóny, ještě nedošel. Jinak dát pozor hlavně na modré zóny.Ty jsou rezidentské a velmi zlobivé, protože tam neustále krouží městská policie s odtahem - což je jejich hlavní pracovní náplň.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků