Kde zaparkovat auto u nemocnice na Františku v Praze?

Cesty doma i do zahraničí, rady, varování

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod verdin 26. 2. 2018 08:02

Zdravím, potřeboval bych poradit kde zaparkovat auto u nemocnice na Františku v Praze...Jednalo by se o čas cca 16 - 19 hodin. Sice jsem našel, že tam mají pro klienty nemocnice veřejně přístupné = bezplatné podzemní parkoviště, ale bohužel jen 20 míst...To tipuji, že určitě volné nebude...Ještě jsem objevil v Dušní ulici asi 3 placená parkoviště, ale ty jsou jen do 18 hodin a já se tam mohu zdržet i do 19 hod. a co pak? Tak teď nevím, kde v blízkosti nejlépe zaparkovat...Třeba mi někdo tady na fóru dobře poradí... :hm Díky
verdin
Čtenář

Odeslat příspěvekod verdin 4. 5. 2018 08:35

Nekdo neví? Posunulo se mi to až na květen a pouze v odpoledních hodinách...
verdin
Čtenář

Odeslat příspěvekod Stoura 1 4. 5. 2018 10:12

Jestli je to parkoviště v Dušní do 18 hodin, tak to snad znamená jen to, že do 18 hodin je placené a dále pak bezplatné. Alespoň v jiných částech města to takhle funguje.

Podle webu pražského odboru dopravy je ale v Dušní ulici parkovací automat pro režim 24 hodin denně za 40 korun na hodinu.

Jak to je, zjistíte při placení: když najednou přeskočí čas do dalšího dne, tak je po šesté parkování zdarma. Jinak si asi budete muste zaplatit na celou maximální předpokládanou dobu pobytu v nemocnici.
Stoura 1
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod verdin 4. 5. 2018 11:50

Že to parkování zaplatím, s tím určitě počítám...Spíše mi jde o to, aby na některém z těch parkovišť v Dušní bylo fyzicky volno...A pokud nebude, co dělat poté...alias kam potom jet.
verdin
Čtenář

Odeslat příspěvekod Stoura 1 4. 5. 2018 13:02

Pokud se nechytnete tam, tak už je ta asi jedno. Pokud odjedete někam do Holešovic, kde zaparkujete určitě, pak se vydejte libovolnou tramvají k Čechovu mostu. Ze zastávky je to do nemocnice přibližně 500 metrů pěšky.
Osobně pokud musím do centra, tak auto nepoužívám.
Stoura 1
Nadšenec
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků