Stěhování do Španělska

Cesty doma i do zahraničí, rady, varování

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Waafle 28. 11. 2014 14:28

Po několika letech cestování jsem se rozhodl usadit. Díky tomu, že pracuji na počítači jsem mohl procestovat severní Afriku, část Asie a většinu Evropy. Nohy mě ovšem už bolí a cestovatelské boty bych rád pověsil na hřebík. Proto jsem se rozhodl že se usadím.

Během mích cest mi padlo do oka krásné Španělské město San Pedro. Našel jsem zde výhodný podnájem pro cizince, tak jsem se rozhodl že do toho jdu. Doma u rodičů, jsem soustředil veškerý majetek (přeci jen platit si nájem v Praze během cestování je blbost), který bych teď rád převezl. Jedná se o krásné skříně a poměrně drahou elektroniku (plasmová televize, hifi-věž, PC atp.)

Hledám společnost, která se soustředí na stěhování mezi dvěma státy. Při hledání sem narazil pouze na služby které se soustředili na stěhování v rámci republiky (např. http://stehovaniradost.cz/) - najít společnost která by se soustředila na tento druh stěhování se mi nepodařilo nalézt! (anebo povedlo ovšem za nesmyslné horentní sumy) Proto jsem se chtěl zeptat cestovatelů na SuperFóru, zda-li podobný problém někdy v minulosti neřešili. Rád budu za jakékoliv nápady, které by mi v mé situaci mohli pomoci.
Waafle
Čtenář

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 28. 11. 2014 18:33

Půjč si auto a odvez si to sám.
Alláh je vždy odpouštějící a milosrdný.
seterwohipikule
Trvalý BAN